سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

با کدوم سکانس شرلوک از شدت ذوق و حیرت جامه از تن میدرید؟؟؟؟
اره گاهی تواین قسمت دلم برای شرلوک و ادلر می سوزه که نیمه های گم شدشون واقعا گم شد 2 2 2
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
(2016/11/30، 12:24 AM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از سخت ترین کارای دنیا پیدا کردن بهتر تر ترین از یه چیز بهترینه!
اصن نمیتونم انتخاب کنم!!!
سکانس کنار استخر
وقتی داشت سعی میکرد غلابی بودن نقاشی رو ثابت کنه
وقتی مری بهش تیر زد
وقتی تیر خورد و تو قلعه ذهنش بود 20
سکانس بالای پشت بوم
اون برنامه رادیویی موریارتی
دادگاهه
اشنایی شرلوک و جان
عروسی جان و مری
استنتاجای عجیب غریبش تو سگ های باسکرویل
و
و
و
یه خرواااار صحنه ی توپپ!!
ولی یه سکانس هست ک یه اپسیلون بیشتر از کل سریال دوسش دارم
ینی هرررر وقتی میبینمش می میرم رسمااا
resim
هیچ توصیفی ام براش ندارم!
یه مدت قفل گوشیم این بود 4

(2016/11/30، 02:45 PM)r.b.p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره گاهی تواین قسمت دلم برای شرلوک و ادلر می سوزه که نیمه های گم شدشون واقعا گم شد 2 2 2

20 20 20 20
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
resim 4 resim
مالی+چنگال=خنکی دل من 4 
resim
اینو با زیر نویسشو شات گرفتم 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 
resimresimresimresim
resim
خفه کردن 4 21 
ووووو......
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Bluebell
(2016/11/30، 05:09 PM)دوست جمجمه ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولی داغونم کرد 24
با تشکر 22

4
resim
پاسخ
اون تیکه که جان شرلوک رو می ترسونه تو قسمت سگ های بسکرویل با یک قسمتی تو بلگراویا می ره خونه ایرین ادلر 4
بزن باران که من هم ابری ام امشب

پاسخ
(2016/11/30، 06:10 PM)sara 1719 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون تیکه که جان شرلوک رو می ترسونه تو قسمت سگ های بسکرویل با یک قسمتی تو بلگراویا می ره خونه ایرین ادلر

جان شرلوک رو می ترسونه یا شرلوک جان رو؟
پاسخ
سکانسیم که شرلوک جنینو میبوسه من گریبان میدرم و خنچ بر صورت کشان به جنین فحش میدم 14

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
اونجایی که جان رفت سر قبر شرلوک و گفت تو انسان ترین فردی بودی که من دیدم? عاالی بود.
پاسخ
اون ده دقیقه آخر که شرلوک و موریاتی میرن تو پشت بام ???
تا چند هفته تو شوک بودم 
اون سکانس که جان می فهمه شرلوک زنده است درگیر میشه با شرلوک???
پاسخ
-سکانسی که شرل رمز تلفن آیرین رو میزنه
-سکانسی که مری و شرل و جان و خانم هادسون توی آپارتمان بیکر استریت اند و جان عصبانیه و شرلوک میگه تو جذب آدم ها و شرایط خطرناک میشی

اسكرين شات فعلا نميتونم بزارم چون سریال در دسترسم نیست الان ولی تکستش رو پیدا کردم 

[color=rgba(0, 0, 0, 0.74902)]John, you are addicted to a certain lifestyle. You’re abnormally attracted to dangerous situations and people, so is it truly such a surprise that the woman you’ve fallen in love with conforms to that pattern?[/color]
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد