سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

با کدوم سکانس شرلوک از شدت ذوق و حیرت جامه از تن میدرید؟؟؟؟
من اون تیکه ای که شرلوک از بالای بیمارستان افتاده صورت خونی اش با رنگ چشماش خیلی خوب بودن هر وقت میبینم اینجوری 25میشم
mood:sth like uwu
پاسخ
(2016/11/09، 05:30 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سکانسی که یه دختره تو انجمن نعش کش خالی اندرسون نظریه تبانی موریارتی و شرلوک رو می داد خیلی باحال بود.  4 4

واااااااااااااااااای این تیکش خیلی بد بود من تو آپارات دیده  بودم زبان اصلی نمیفهمیمدم چی میگه بعد رفتم همه جا جار زدم تبانی بوده و شرلوک و موریارتی اهم اهم 22

(2016/11/09، 11:54 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اون تیکه ای که شرلوک از بالای بیمارستان افتاده صورت خونی اش با رنگ چشماش خیلی خوب بودن هر وقت میبینم اینجوری 25میشم

من اینجوری میشم  11 11
حس ما خیلی زرنگیممم بودن بهم دست میده

(2016/11/09، 11:12 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سکانسی که جنین میره تو حموم با شرلوک بعد جان میره مث خنگا در حمومو نگاه میکنه 21 21 21 24

21 21 21    24  کپاثت اینم سکانسه؟ 24 24
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
قسمت نشان سه صحنه ای که جان و شرلوک مست و پاتیل به همراه تسا میرن سر صحنه جرم(آپارتمان)
مطمئنا یکی از قشنگترین صحنه هاست!
اینم از دیالوگ ماندگار جان:                                 !!! "He's cluing for looks"

و صد البته یه عکس زیبا:

[تصویر:  Untitled_1.jpg]
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Bluebell
اول خود کوشی شرلوک 2 2 20بعد تمام جاهایی که جان شرلوک کتک زد حال کردم  24ها اون جایی که جان شرلوک برای اولین با بعد از خود کوشی دید 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisaeskandari
(2016/11/10، 08:20 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت نشان سه صحنه ای که جان و شرلوک مست و پاتیل به همراه تسا میرن سر صحنه جرم(آپارتمان)
اینم از دیالوگ ماندگار جان:                                 !!! "He's cluing for looks"

و صد البته یه عکس زیبا:

مرسی  تو اولین کسی بودی ک عکس گذاشتی 22 25
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
(2016/11/10، 11:06 PM)ms watson نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/11/10، 08:20 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و صد البته یه عکس زیبا:

اینک عکس من

resim
resim
پاسخ

و صد البته یه عکس زیبا:

قسمت نشانه ۳ عااالیه1
من از اونجاش ک تو قصر ذهنش باهاشون حرف می زنه ولی در اصل داره تایپ می کنه باهاشون رو خییلی دوس داشتم21

(2016/11/09، 11:12 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سکانسی که جنین میره تو حموم با شرلوک بعد جان میره مث خنگا در حمومو نگاه میکنه 21 21 21 24

اووووه شت2124
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
سکانسی که دوستش جان تو معتادان پیداش کرد  21ودر ادامش از مالی کتک خورد 4
این شرلوک کیست که همه عالم دیوانه اوست؟
این شرلوک کیست که دل من ویرانه ای از اوست؟
پاسخ
(2016/11/10، 11:28 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/11/10، 11:06 PM)ms watson نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و صد البته یه عکس زیبا:

اینک عکس من

resim
4 4 4 4 4 اهم اهم

(2016/11/10، 10:25 PM)Rhk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول خود کوشی شرلوک 2 2 20بعد تمام جاهایی که جان شرلوک کتک زد حال کردم  24ها اون جایی که جان شرلوک برای اولین با بعد از خود کوشی دید 24

آخخخخ آررره منم جیگرم کیف کرد آخه 4 4 4

(2016/11/11، 03:13 PM)Mobina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24 24 24 24 24 24 24 24  وای نگوو
مالی خیلی قشنگ میزنه
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
(2016/11/11، 04:10 PM)ms watson نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/11/10، 11:28 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و صد البته یه عکس زیبا:

اینک عکس من

resim
4 4 4 4 4 اهم اهم

(2016/11/10، 10:25 PM)Rhk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخخخخ آررره منم جیگرم کیف کرد آخه 4 4 4

(2016/11/11، 03:13 PM)Mobina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24 24 24 24 24 24 24 24  وای نگوو
مالی خیلی قشنگ میزنه
قشنگ زدن هم استعداده؟
این شرلوک کیست که همه عالم دیوانه اوست؟
این شرلوک کیست که دل من ویرانه ای از اوست؟
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد