سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

با کدوم سکانس شرلوک از شدت ذوق و حیرت جامه از تن میدرید؟؟؟؟
Tongue 
به نام خداوند
سلام 4
اولین تاپیکمه رو سفیدم کنین پیش خودم 4
خب بفرمایید بگید کدوم سکانس شرلوکو وقتی میبینید میمیرین یا جامه میدرید و هر چقدم ببینین ازش خسته نمیشین و کلی حال میکنین؟؟؟
به صورت اسکرین شات باشه ترجیحن 1 1
 اول خودم 30

resim
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
 سپاس شده توسط Bluebell ، Parisaeskandari ، Mobina.N
22 کی حال داره اسکرین شات بگیره22
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
(2016/11/08، 04:58 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
22 کی حال داره اسکرین شات بگیره22

خب بیحال 22
تعریف کن 10
گفتم ترجیحن 15
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
یکی از بهترین سکانس های شرلوک اونجاست که شرلوک و مایکرافت  دارن اون کلاهه رو استنتاج می کنن خیلی باحاله اونجا!
ب جز اون سکانس آشنایی جان و شرلوک و البته سکانس پشت بوم بارتز هم عااالین!
ولی من اولی رو انتخاب می کنم
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisaeskandari
شاید باورتون نشه ولی ازاون صحنه ای که شرلوک از جان معذرت خواهی میکنه «در واقع منتشو میکشه » خیلی خوشم اومد. با این قسمتش خیلی حال کردم. اصلا نیشم تا  بناگوش باز بود . 12
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisaeskandari
(2016/11/08، 05:50 PM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید باورتون نشه ولی ازاون صحنه ای که شرلوک از جان معذرت خواهی میکنه «در واقع منتشو میکشه » خیلی خوشم اومد. با این قسمتش خیلی حال کردم. اصلا نیشم تا  بناگوش باز بود . 12
اخ ارع همون تیکه ک میگه من دوتا دوست ندارم 68 43
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
جایی که شرلوک به جان قهوه ی شیرین می خورونه!!! نقش ناراحت شدنو خیلی خوب بازی می کنه  19
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شدند ، پیر شدنت آغاز می شود.
پاسخ
(2016/11/08، 11:51 PM)نگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جایی که شرلوک به جان قهوه ی شیرین می خورونه!!! نقش ناراحت شدنو خیلی خوب بازی می کنه  19

وای منم بار اولی ک دیدمش فک کردم واقعا جان سگارو دیده 22 22

(2016/11/08، 05:14 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از بهترین سکانس های شرلوک اونجاست که شرلوک و جان دارن اون کلاهه رو استنتاج می کنن خیلی باحاله اونجا!
ب جز اون سکانس آشنایی جان و شرلوک و البته سکانس پشت بوم بارتز هم عااالین!
ولی من اولی رو انتخاب می کنم
اون کلاههه
همین30 ک میبینی نمایانگر منه  30
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
سکانسی که یه دختره تو انجمن نعش کش خالی اندرسون نظریه تبانی موریارتی و شرلوک رو می داد خیلی باحال بود.  4 4
resim
پاسخ
سکانسی که جنین میره تو حموم با شرلوک بعد جان میره مث خنگا در حمومو نگاه میکنه 21 21 21 24

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط sherlock.s

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد