سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی ممکنه اینو گفته باشه؟
(2021/04/01، 04:33 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021/04/01، 12:52 PM)arsha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021/03/26، 12:36 AM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلیل اصلی که تاپیکو زدم ...
میدونم کمی غیر منطقیه ولی نمیشه که یه دیتا بیس از اسم ها بهش بدی؟
و یه دیتا بیس از قوانین؟
این صرفا یه بخشی از مشکل رو "ممکنه" حل کنه
منظورت از قوانین چیه؟ و کدوم مشکلو میگی؟ و ش توی "بهش" به کی اشاره میکنه؟

منظورم از قوانین، قوانین کشوراست.
و منظورم از بهش، ماشین بود
و مشکل هم دقیقا مشکل نبود، به طور خلاصه قصدم این بود بگم که آدم اگر منابع اطلاعاتی بیشتری در اختیارش باشه منطقا میتونه خیلی چیزای بیشتری رو راحت تر بفهمه
حالا چرا ماشین نتونه
البته حس میکنم خیلی حرفم منطقی نیست
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)
resim
پاسخ
آها...
چیزی که میگی درسته، ولی شبکه ای که واقعا بفهمه چی داری میگی خیلی پیچیده تر از اونیه که غلطای املاییو نگارشیتو میشناسه. یا مثلا میدونه که کی کیو بیشتر تگ میکنه...
و خوب اگه هوش مصنوعیرو به اینترنت وصل کنیو واقعا ورودیایی که بهش میدمو بفهمه، خودش احتمالا میتونه همچین قواعدیو یاد بگیره.
به نظر منکه اول از همه متوجه میشه پیاما مال شاوت باکس یه انجمنیه و میاد انجمنو پیدا میکنه. میشینه تک تک یوزرارو مطالعه میکنه. اینکه تو تاپیکاشون چیا مینویسنو عکس پروفایلشون چیه و امضا و دلنوشتشون چطوریاس....
بالاخره که آره هرچی بیشتر بدونه بهتر میتونه پیش بینی کنه. 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Lili Stark ، BaBa Yaga
کم کم دارم از این ایده ماشین شناسایی هویت شما میترسم .
[تصویر:  25.png]
پاسخ
خیلی دوست دارم انفجار اون برنامه رو وقتی داره تعداد معماگوهای سایت تشخیص میده ببینم  4
میلاد کلا 22 21 من باب کردم  16 البته بنیان گزارش یکی از سه تفنگدار بود فکر کنم

بنیان‌گذار
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط :78: ، Cripher ، Lili Stark
(2021/04/01، 07:28 PM):)):| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دوست دارم انفجار اون برنامه رو وقتی داره تعداد معماگوهای سایت تشخیص میده ببینم  4
میلاد کلا 22 21 من باب کردم  16 البته بنیان گزارش یکی از سه تفنگدار بود فکر کنم

بنیان‌گذار

چند تا تست اجرا کردمو به طرز عجیبی لوییس، رفتارای مشابه معماگو داره 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
ادم حس میکنه تو انیمه سایکوپس  قرار گرفته... اینقدر همه چیزو نظارت و آنالیز نکنید 22 . (وی در فندوم شرلوک مردم را از استنتاج باز می دارد!)

بی خیال...
پاسخ
 سپاس شده توسط All Father ، Alishia ، Milad
چون پاک شد و گفتم اشکال نداره دوباره بذارم 

خب خب خب 

اول از همه اینو بگم که مثلا عرشا از ؟؟؟ زیاد استفاده میکنه و با تعداد بالا مگنت از!!! 

نیلا از 1 زیاد استفاده میکنه و شرلوکا از 1 تو سلاما معمولا استفاده میکنه و افراد بزرگتر از خودش رو هم دوم شخص جمع صدا میزنه 
الیشیا بیش از بقیه از :/ استفاده میکنه سوفی امیکو مارش بیش از بقیه :»*-* از چنین چیزایی استفاده میکنن همین طور گلی مدل سلام کردنا هم موثره مثلا دزیره عموما از های استفاده میکنه 
اگه ساعتی از شب اومدی انجمن و خواستی این بازی رو بکنی اگه یه نفر رسما فقط خودش تو چت باکس بود بدون الیشیاست 
رادولف روی داشتن غلط تایپی حساسه اما زیاد این کارو‌ میکنه و از اونجایی که کمی ممکنه رادولف و لیلی رو غاطی کنی بدان و اگاه باش که معمولا تصلاح کننده ماجرا رادولفه
رودی اما یه لحن خاصی داره اسم منو موقع سلام و خداحافظ به کار می‌بره معمولا اونی که به مگنت یاداشت داده رودیه 
معمولا از تاپیک و انسجام مطالب هم چیزایی دستگیرت میشه مثلا عرشا مدلی تیکه تیکه حرف میزنه که میتونه استایل تهاجمی بهش بده از نظر بقیه جیم هم بخش بخش حرف میزنه و معمولا ماجرایی رو‌ تعریف میکنه گرا بیشتر از ماجرا و خاطره بحثش یه موضوع انتزاعیه عموما و اگه هم ماجرا باشه راجع به یه سوم سخص دیگست
دیگه اینکه مجددا در تشخیص رادولف و لیلی رادولف خود سانسوری کمتری داره 
جیم توی سلام کردن از ملت من یا یه چیزی تو مایه های عیح عیح ( یه چنین چیزی بود عذر خواهم اگه یادم رفته) استفاده میکنه 
کرایفر لازمه بگم که پیامات بنفشه؟21 و اینکه رو علاعم نگارشی حساسی نسبتا اما این طور نیست که اورجینال این طوری باشی و بین بقیه بیشتر از ... استفاده میکنی 
مگنت تو تعریف ماجرا ها پیامای بلند و معمولا در بقیه موارد پیامای کوتاه کوتاه تر میده 
یکی از چیزای مشخص دیگه مدل ریپلای کردن مگنته مثلا شرلوک صاف @11 میزنه و لیلی @:78 شرلوکا هم مثل شرلوک
از چیزای دیگه نحوه ایه که منو صدا میزنن عرشا منو ری صدا میزنه اما وقتی ازم به عنوان سوم شخص یاد میکنه و رادولف بهم میگه اطلس و لیلی صدام میزنه پدر رودی موقع سلام و خداحافظی صدام میزنه و جیم موقع سلام 
دیگه اینکه سرعت جواب دادن رودی از بقیه میتونه دیر تر باشه گرچه تایپش سریعه نسبتا . رفرش صفحه زیاد داره . عرشا با سلام و علیک خیلی انجمن نمیاد و میاد و میره یاسمین عموما شبای دیر انلاینه مدل چتا و حرفای لوییس بسیار معلومه. رند و میلاد چت کردنشون مشابهه اما میلاد جمله های بلند تری داره عموما و رند از اون عینکیه هم استفاده میکنه 
عارف هم نیست ولی اون مدل سوییچ کردنش بین فارسی و انگلیسی واضحه 
خودت کرایفر عموما تیکه تیکه حرف میزنی خیلی روی روی اصول حرف زدن حساس نیستی اما عموما بی غلط میزنی 
رودی برای اکت بیش از بقیه از * استفاده میکنه
لازمه بگم عارف هم عرشا رو عرشیا صدا میزنه و عرشا مگنت رو مهری؟ 
تو تایم سحر ها من و عرشا و مگنت و یاسمن انلاینیم عموما و مگنت معمولا تو‌ این تایم تو چت باکس یه چیزی میگه 
دیگه جدا حال تایپ کردن بقیه اش رو ندارم سو تا. دیدار بعد درود

Even silence has a story to tell

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط !Sherlock ، Lili Stark ، Alishia ، Cripher ، Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد