سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک مزخرفه!:|
من فکر میکنم اول باید بفهمیم که اصلا چرا از شرلوک بدشون میاد 

تجربه شخصی به من ثابت کرده که ، کسای که از شرلوک خوششون نمیاد چند دسته هستن :

یه دسته هستن که کلا قبل از این که چیزی رو تجربه کرده باشن در موردش قضاوت میکنن ( که من به شخصه فاز این افراد رو درک نمیکنم 22 ) ، و بدون این که شرلوک رو دیده باشن میگن شروک جالب نیست 

یه دسته دیگه هستن که فیلم از اول ندیدن ، مثلا نیم ساعت آخرش رو فقط دیدن ، و خوب طبیعتا چیز از فیلم رو متوجه نمیشن و به این نتیجه میرسن که فیلم جالبی نیست ، مثلا خود من دفعه اولی که قسمت "رسوایی در بلگراویا " رو دیدم تقریبا 30 دقیقه اول فیلم رو ندیده بودم و تا آخر فیلم هم درست نفهمیدم قضیه چی بود و برای همین از اون قسمت خوشم نیومد ، چون وقتی آدم چیزی متوجه نمیشه خودبه خود ازش بدش میاد

تنها کاری برای این دو سته افراد جواب میده اینه که به یه جوری قانعشون کنید که قسمت اول فیلم رو باهاتون ببینن ، و به نظر من همون قسمت اولش برای جذب شدن مخاطب کافیه ، البته زیاد اصرار نباید کرد وگرنه نتیجه عکس میده و بیشتر از شرلوک بدشون میاد ، اگر این راه جواب بده بعد از اون خودشون برای دیدن قسمت های بعدی مشتاق میشن

در آخر یه دسته هم هستن که یه قسمت یا دو قسمت یا حتی یه فصل فیلم رو کامل دیدن ، ولی ازش خوششون نیومده ، که این میتونه دو دلیل داشته باشه یا به خاطر اینه که کلا وقتی که فیلم میبینن زیاد به فیلم دقت نمیکنن ، مثلا مدادم وسط فیلم با موبایلشون ور میرن یا حواسشون یه جا دیگس ، یا این که دوست ندارن به مغزشون فشار بیارن و یه ذره فکر کنن 

که برای این دسته از افراد هم متاسفانه هیچ کاری از دست من و شما برنمیاید ، باید بزاری در جاهلیت خودشون باقی بمونن  4
پاسخ
فکر کنم M.M تاپیک رو از  ته انباری اورده
22 22 22
صبرم از کاسه دگر لبریز است
 اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!
 آنقدر من خجل از کار خودم
 اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!
پاسخ
منم نشستم همشو خوندم  22  حالا اومدم خوندم دیدم تاریخ مصرف گذشتس 22
بزرگ ترین دارایی انسان دانایی اوست 1 1
پاسخ
من به نظرم اول باید بگیم:«واااااااااااااااااااااای.تو چه دنیا ندیده ای هستی.»
اگه نظرش عوض نشد باید بهش درباره ی استنتاج های معرکه اش بگین.
اگه نظرش دوباره عوض نشد باید هی با بقیه که شرلوک دیدن مدل شرلوکی حرف بزنید تا احساس کمبود کنه و بخواد نگاه کنه.
اگه بازم تأثیر نداشت بی خیالش شو.چون آدمیه که به هیچ دردی نمی خوره.
[من یه دوست داشتم که از قیافه ی شرلوک بدش میومد و به همین دلیل نگاه نمی کرد.البته الآن به زور با دو تا دیگه از بچه ها بهش شرلوکو دادیم (به اضافه ی 100000000000000 تا فیلم دیگه که دادیم 22) هنوز ندیده22 (شما به این آدم چی می گید؟]
رسا هستم.
عاشق شرلوک
خیلی هم شبیهشم.البته یه ذره از اون fun ترم.
کارآگاه مشاور
لقب:رسا ولف (بهم اصلاً نمی گن رسا ولف 22.از خودم الکی برای خودم لقب گذاشتم)
دوست دارم:
شرلوک (خودشم اصلاً)
معما
کارآگاهی
کلاً هر چی مربوط به شرلوک می شه (غیر از اندرسون 21 )

دوست دارم که براتون مفید باشم

امیدوارم آدم با شعور و خوب و مفیدی تو انجمن باشم (اولیه رو هستم)

شاید باورتون نشه ولی حس بویایی ندارم 22(جدی می گم)
پاسخ
بهشون میگم دقیقا تو مغزای کوچیک بامزه تون بدون شرلوک چی میگزره؟! 16 10 احتمالا باید خیلی کسل کننده باشه..!! 37 
خخخ البته این جمله ی شاخ بی ادبانه ی شرلوکی به احتمال زیاد تاثیر عکس داره  4
ولی خب دلایل قانع کننده ی من به دیگران برای دیدن شرلوک: این سریال پراز هیجانه! وازدیدنش به هیچ وج کسل نمیشی اگه خیلی خوب دنبال کنی ریتم فیلمو 2_ پرازدیالوگای پرمفهوم وباحاله که ممکنه پشتشون یه ماجرا یا نکته ی جالب داشته باشه 3_ شرلوک یه ادم منحصر به فرده که برای هرچیزی (نه واقعا هرچیزی)میتونه استدلال قانع کننده بیاره ومسعله ها وپرونده های سخت و پیچیده رو که همه توش گیر میکنن خیلی سریع وراحت با چندتا نگاه وازمایش کوچیک حل میکنه واستنتاجای عالیشو به صورت رگباری درعرض چندثانیه بیان میکنه! با دیدن شرلوک طرز فکرت ودیدت نسبت به مساعل واطرافیان بازتر میشه وکلا باعث میشه ناخوداگاه ادم منطقی تر ومتفکر تری بشی!
4این سریال پراز شخصیتای عجیب غریب وباحاله پس اگه دیوونه ای بشین ببینش اگه هم نورمال واروم ومتشخصی بازم ببینش!
وکلا اینکه شرلوک یه کاراگاه فووووق العاااده جذاااابه  واگه نبینیش یعنی تو عمرت فیلم و سریال ندیدی اصلا!
برای شروع هم فکر کنم نشون دادن اولین سکانس ملاقات جان وشرلوک تو اپیزود اول فصل اول هر ادمیو جذب میکنه که بشینه بقیه ی این سریالو ببینه وبعدشم که به زمره عاشقان سینه چاک شرلوک بپیونده! 1 16
Being bored is boring
پاسخ
من 100درصد با نگار موافقم 22 4
sherlock 3       
پاسخ
(2016/10/27، 10:26 PM)Mobina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط شرلو کیا می تونن خوبی شرلوکو بفهمن....افرادی به شرلوک علاقه مندندکه:
منطق بر احساسشون غلبه میکنه
۹۰ درصد جامعه گریز اند
ودرک کاملی از نظم ندارن
(این هافقط اندکی از خوبیاشه( ازنظرمن )خو جا نمیشه بنویسم

ی سوال پیش میاد22نه منطق بر احساسم غلبه میکنه برعکسه اصولا در من22هیچ وقت معنیه درست جامعه گریز و نفهمیدم22اون اخریه رو ولی هستم21احساس غریبی میگه انجمنو اشتباه اومدم222222
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد