سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک مزخرفه!:|
چطوری میشه ثابت کرد یه ادم روانیه معتادِ خول وضع خوبه اخه ؟
من امضا بلد نیستم  37 انگشت میزنم  22
resim
پاسخ
(2016/10/29، 12:07 AM)یک عدد آدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری میشه ثابت کرد یه ادم روانیه معتادِ خول وضع خوبه اخه ؟

پ چرا طرفدارشی؟!

(2016/10/28، 07:58 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز سعی نمیکنم کسیو قانع کنم که به شرلوک علاقه مند بشه! 4
کسی که از یه کارآگاه خصوصی خوش تیپ مغرور جامعه گریز و معتاد که به همه پز میده و بی ادبی میکنه و انقدر بی پرواست و عاشق دوستش جان واتسونه و به شدت بهش وفاداره و با یه دختر دوست میشه و باهاش میره حموم(در اینجا نویسنده ذوق کرده کله اش را به دیوار میزند و حسودی میکند 22 4 ) فقط بخاطر اینکه به دفتر صاحب کارش نزدیک بشه و میتونه یه خلبانو از شست راستش بشناسه و صاحب خونه اش رقاص و نویسنده یه باند مواد مخدر بوده.و همه فکر میکنن همجنس بازه.و دل یه زن بیییچ(آیرین آدلر)رو میبره و بعد شکستش میده و بعد نمیذاره که بمیره و احساساتشو بروز نمیده و توی چاییش چشم سوخته میوفته و میگه خوشمزه اس و تو مراسم عروسی دوستش یه قتل اتفاق میوفته و تو قصر ذهنش میتونه تیر خوردنشو مدیریت کنه تا نمیره خوشش نیاد،چیزی برا از دست دادن نداره و لایق هم صحبتی با من نییس 4

کلا صحنه های شرلوکو جمع کردی تو ی متن خلاصه کردی21
چرا تعریف خودتونو میدی؟
به جا این نرفای مورد دار دلیل قانع کننده بیار خواهرم22

(2016/10/28، 08:09 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/28، 07:58 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی که از یه کارآگاه خصوصی خوش تیپ مغرور جامعه گریز و معتاد که به همه پز میده و بی ادبی میکنه و انقدر بی پرواست و عاشق دوستش جان واتسونه و به شدت بهش وفاداره و با یه دختر دوست میشه و باهاش میره حموم(در اینجا نویسنده ذوق کرده کله اش را به دیوار میزند و حسودی میکند 22 4 ) فقط بخاطر اینکه به دفتر صاحب کارش نزدیک بشه و میتونه یه خلبانو از شست راستش بشناسه و صاحب خونه اش رقاص و نویسنده یه باند مواد مخدر بوده.و همه فکر میکنن همجنس بازه.و دل یه زن بیییچ(آیرین آدلر)رو میبره و بعد شکستش میده و بعد نمیذاره که بمیره و احساساتشو بروز نمیده و توی چاییش چشم سوخته میوفته و میگه خوشمزه اس و تو مراسم عروسی دوستش یه قتل اتفاق میوفته و تو قصر ذهنش میتونه تیر خوردنشو مدیریت کنه تا نمیره خوشش نیاد،چیزی برا از دست دادن نداره و لایق هم صحبتی با من نییس 4

عالی بود نگار 10000%قابل تحسین بود دلایلت21ینی عاشق لقب آیرین شدم24
22البته من آیرین رو دوست داشتم انسان شریفی بود21خدایش بیامرزد
لقبش خااار لقب بود عصن21

(2016/10/28، 11:12 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلاح میکنم کاراگاه مشاوری که با سه نشانه تشخیص بارداری میده 24

دلیلاش چین؟
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
به نظر من اثبات لازم نیست. کسی که از شرلوک بدش میاد، یه کمبود داره، اونم کمبود منطقه!! وگرنه کی از کسی بدش میاد که مسئله های به ظاهر غیر قابل حل رو در طی یک سری سلسله حرکات انتحاری(!) عین دو دو تا پنج تا(!) حل می کنه؟!
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط SH.B.N
در یک کلام خیلیا حسادت میکنن و درک نمیکنن22
Do what you want instead of what’s typical

Be free, yeah, have some lawless ideas
پاسخ
 سپاس شده توسط SH.B.N
کسی که از شرلوک بدش میاد آدمه 22

من خوشم میاد چون آدم نیستم  4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، SH.B.N
(2016/10/29، 01:44 AM)mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من اثبات لازم نیست. کسی که از شرلوک بدش میاد، یه کمبود داره، اونم کمبود منطقه!! وگرنه کی از کسی بدش میاد که مسئله های به ظاهر غیر قابل حل رو در طی یک سری سلسله حرکات انتحاری(!) عین دو دو تا پنج تا(!) حل می کنه؟!

اممم خوب این شد یه دلیل خوب
مثال نقض21

(2016/10/29، 02:29 AM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در یک کلام خیلیا حسادت میکنن و درک نمیکنن22

باز هم مثال نقضه تقریبا!
یعنی میگی اونایی ک دوسش ندارن حسودن!
ولی خب من کسی نیستم ک بدم بیاد ازش
فقط حاضر نیستم ببینمش
یه دلیل بیار‌ک ببینم

(2016/10/29، 04:34 PM)Captive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی که از شرلوک بدش میاد آدمه 22

من خوشم میاد چون آدم نیستم  4

خخخخ21
خو شرلوکم آدمه
Keep 
Calm
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط SH.B.N

دقیییییییییییییقا راس میگی اصن به درد هم صحبتی نمیخوره همچنین آدمی 37 من ک اونقدد با دوستام برخورد فیزیکی داشتم جرئت نمیکننن ب شرلوک اهانتی بکنن 10

(2016/10/27، 10:42 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقد از خودتون تعریف نکنید22
بجاش راهکار بدید برا قانع کردن افراد نادان21

چی بگیم مثلا 7 7 7
اومممممممممم وقتی یه چیزی در ظرفیت ذهنت نمیگنجه سعی نکن با مضحک نشون دادنش  درون مخ خالیتو بپوشونی
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
(2016/10/29، 05:19 PM)Mrs Watson نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیییییییییییییقا راس میگی اصن به درد هم صحبتی نمیخوره همچنین آدمی 37 من ک اونقدد با دوستام برخورد فیزیکی داشتم جرئت نمیکننن ب شرلوک اهانتی بکنن 10

(2016/10/27، 10:42 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقد از خودتون تعریف نکنید22
بجاش راهکار بدید برا قانع کردن افراد نادان21

چی بگیم مثلا 7 7
اومممممممممم وقتی یه چیزی در ظرفیت ذهنت نمیگنجه سعی نکن با مضحک نشون دادنش  درون مخ خالیتو بپوشونی

گاد مای اوه
کمرم زیر بار این دو جمله لهههه شد
دارم قانع میشم...
ولی فرض کنید کسی شرلوکو ندیده یه جوری بگید ک ازش زده نشه
Keep 
Calm
!Bored
پاسخ
(2016/10/28، 07:35 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/28، 06:50 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منطق ینی استنتاج و استنتاج یعنی هوش و هوش یعنی منطق
اصلا حدیث داریم:
به شفاعت ما نمیرسد کسی که به شرلوک هلمز
ایمان نیاورد پس آیا ایمان نمیارید؟؟؟

نه!22

باشه حالا اینو گوش کن
اگر بچتون دزدیده شده اگه همسرتون به قتل رسیده
اگر میخواهید یک نفر رو ضایع کنید اگر میخواهید خود
را بهتر بشناسید اگر اگر ما به شما شرلوک هلمز را معرفی
میکنیم سرسخت اما مفید
مرسی مامان 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2016/10/29، 05:29 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/28، 07:35 PM)محمد۲۲۱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/28، 06:50 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منطق ینی استنتاج و استنتاج یعنی هوش و هوش یعنی منطق
اصلا حدیث داریم:
به شفاعت ما نمیرسد کسی که به شرلوک هلمز
ایمان نیاورد پس آیا ایمان نمیارید؟؟؟

نه!22

باشه حالا اینو گوش کن
اگر بچتون دزدیده شده اگه همسرتون به قتل رسیده
اگر میخواهید یک نفر رو ضایع کنید اگر میخواهید خود
را بهتر بشناسید اگر اگر ما به شما شرلوک هلمز را معرفی
میکنیم سرسخت اما مفید
مرسی مامان 22
مرسی مامان چی بود اون آخرش24
خب دارید موفق میشید...
Keep 
Calm
!Bored
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد