سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوک مزخرفه!:|
سلام
یه چالش دارم
فرض کنید من یکی از اون افرادی هستم که یا شرلوکو ندیدن یا ازش خوششون نمیاد(ننگ بر آنها باد22)
تو این تاپیک شما یه استدلال بیارید و ثابت کنید که شرلوک خیلی هم خوبه!1
ببینم چکار می کنید!!!
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherl ، کارآگاه مرده
سر کلاس نشسته بودیم، قسمت خودکشی شرلوکو آوردم که نشون دوستم بدم که احتمال می دادم ندیده باشه. چشش که بهش خورد گفت: آآااااااا این ! اینقد ازش بدم میاد!!!!  من:  22 22 22 22
هیچی دیگه....  کسی که شرلوکو ببینه و خوشش نیاد نیازی به دلیل نداره....
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شدند ، پیر شدنت آغاز می شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
فقط شرلو کیا می تونن خوبی شرلوکو بفهمن....افرادی به شرلوک علاقه مندندکه:
منطق بر احساسشون غلبه میکنه
۹۰ درصد جامعه گریز اند
ودرک کاملی از نظم ندارن
(این هافقط اندکی از خوبیاشه( ازنظرمن )خو جا نمیشه بنویسم
این شرلوک کیست که همه عالم دیوانه اوست؟
این شرلوک کیست که دل من ویرانه ای از اوست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، SHerLocK ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، r.borhani.p ، مایکرافت ، SH.B.N ، Fawtimah
اینقد از خودتون تعریف نکنید22
بجاش راهکار بدید برا قانع کردن افراد نادان21
Keep 
Calm
!Bored
پاسخ
منطق ینی استنتاج و استنتاج یعنی هوش و هوش یعنی منطق
اصلا حدیث داریم:
به شفاعت ما نمیرسد کسی که به شرلوک هلمز
ایمان نیاورد پس آیا ایمان نمیارید؟؟؟
resim
پاسخ
(2016/10/28، 06:50 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منطق ینی استنتاج و استنتاج یعنی هوش و هوش یعنی منطق
اصلا حدیث داریم:
به شفاعت ما نمیرسد کسی که به شرلوک هلمز
ایمان نیاورد پس آیا ایمان نمیارید؟؟؟

نه!22
Keep 
Calm
!Bored
پاسخ
هرگز سعی نمیکنم کسیو قانع کنم که به شرلوک علاقه مند بشه! 4
کسی که از یه کارآگاه خصوصی خوش تیپ مغرور جامعه گریز و معتاد که به همه پز میده و بی ادبی میکنه و انقدر بی پرواست و عاشق دوستش جان واتسونه و به شدت بهش وفاداره و با یه دختر دوست میشه و باهاش میره حموم(در اینجا نویسنده ذوق کرده کله اش را به دیوار میزند و حسودی میکند 22 4 ) فقط بخاطر اینکه به دفتر صاحب کارش نزدیک بشه و میتونه یه خلبانو از شست راستش بشناسه و صاحب خونه اش رقاص و نویسنده یه باند مواد مخدر بوده.و همه فکر میکنن همجنس بازه.و دل یه زن بیییچ(آیرین آدلر)رو میبره و بعد شکستش میده و بعد نمیذاره که بمیره و احساساتشو بروز نمیده و توی چاییش چشم سوخته میوفته و میگه خوشمزه اس و تو مراسم عروسی دوستش یه قتل اتفاق میوفته و تو قصر ذهنش میتونه تیر خوردنشو مدیریت کنه تا نمیره خوشش نیاد،چیزی برا از دست دادن نداره و لایق هم صحبتی با من نییس 4

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط نگین ، Bluebell ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، Am.A ، Safoura ، Sherl ، SH.B.N
(2016/10/28، 07:58 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی که از یه کارآگاه خصوصی خوش تیپ مغرور جامعه گریز و معتاد که به همه پز میده و بی ادبی میکنه و انقدر بی پرواست و عاشق دوستش جان واتسونه و به شدت بهش وفاداره و با یه دختر دوست میشه و باهاش میره حموم(در اینجا نویسنده ذوق کرده کله اش را به دیوار میزند و حسودی میکند 22 4 ) فقط بخاطر اینکه به دفتر صاحب کارش نزدیک بشه و میتونه یه خلبانو از شست راستش بشناسه و صاحب خونه اش رقاص و نویسنده یه باند مواد مخدر بوده.و همه فکر میکنن همجنس بازه.و دل یه زن بیییچ(آیرین آدلر)رو میبره و بعد شکستش میده و بعد نمیذاره که بمیره و احساساتشو بروز نمیده و توی چاییش چشم سوخته میوفته و میگه خوشمزه اس و تو مراسم عروسی دوستش یه قتل اتفاق میوفته و تو قصر ذهنش میتونه تیر خوردنشو مدیریت کنه تا نمیره خوشش نیاد،چیزی برا از دست دادن نداره و لایق هم صحبتی با من نییس 4
آخ آخ گفتی نگار! 
واقعا اینایی که شرلوک دوست ندارن چقدر بدن. استدلالت واقعا دیوانه کرد منو 
فقط چرا من یکسری از اینایی که تو گفتی یادم نمیاد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط negar-sh ، SH.B.N
(2016/10/28، 07:58 PM)negar-sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی بود نگار 10000%قابل تحسین بود دلایلت21ینی عاشق لقب آیرین شدم24
22البته من آیرین رو دوست داشتم انسان شریفی بود21خدایش بیامرزد
Do what you want instead of what’s typical

Be free, yeah, have some lawless ideas
پاسخ

اصلاح میکنم کاراگاه مشاوری که با سه نشانه تشخیص بارداری میده 24
keep calm I am number3.... 15
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد