سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیکر تکونی
سلام دوستان
با توجه به نزدیک شدن به نوروز 1400 و ایام خونه تکونی *صدای ضجه ی حضار* بنده یه طرحی دارم.
قبل از اینکه طرحم رو توضیح بدم این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 رو پلی کنین تا به عنوان موسیقی پس زمینه باشه.
ازتون درخواست میکنم که یه تکونی به پروفایلاتون بدین*من جمله پروفایل دوست عزیزم میستری که از هالووین تا حالا بوی گننند گرفته*و آواتار ها و شرح حال ها و امضاهاتونو تکون بدین و غیبتا رو از توی پروفایل هاتون پاک کنین.
همچنین از مدیریت محترم میخوام یه تغییر کوچولو توی دکور فروم بدن.
هنرمندای عزیز بیکر،از شما هم میخوام یه هدر قشنگ با تم عید نوروز بسازین.
همینطور شما پادکست ساز ها،انیماتور ها،فیلمساز های عزیز*یجوری میگم انگار رو تپه های هالیوود دارم سخنرانی میکنم*یه فیلم/انیمیشن/پادکست درمورد عید در انجمن بسازین.
ضمنا مژده دارم.انتشارات بیکر بوک به مناسبت عید براتون یه سری پک نوروزی آماده کرده(مثل پکای یلدایی).خودم ترجیح میدم اسمشو بذارم "استرلوک نیویرشن"(نابود کردم با این اسم گذاشتنم).و اینکه موج ترول های نوروزی در راهه.و شماره ی ویژه ی نوروز مجله ی شرلوکد رو میخوایم منفجر کنیم.
در صورت موافقت با ایده ی من زیر همین تاپیک اعلام کنین.
منتظریم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherlocka1985 ، !Sherlock ، :)):| ، Milad ، ❤Yasaman❤ ، Nila ، All Father
من در حال آماده کردن یک سورپرایز برای عید هستم!
[تصویر:  25.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤Yasaman❤
(2021/02/21، 03:21 PM)تمام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در حال آماده کردن یک سورپرایز برای عید هستم!

سوپرایزت فک کنم تنها نفری که اعلام امادگی کرد من بودم  22 22 22 22
...Catch me if you can, Mr
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد