سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انیمیشن سازی بیکر
Big Grin 
                                        سلام
            به سالن انیمه سازی بیکر خیلی خوش اومدین
           میخوام دعوتتون کنم که اولین انیمیشن ساخته                                        بروبچ بیکر رو ببینید.
                   پس با هم میریم سراغ سالن نمایش
   البته یه توضیحی بدم چون اولین کارمون بود و یکم عجله کردیم شاید در حد رضایت واقع نشده باشه ولی از قسمت های بعدی که اماده میکنیم کیفیت و شخصیت ها رو بهتر میکنیم.در        ضمن تمامی شخصیتارو خودمون طراحی کردیم خب                                         خستتون نکنم بریم سراغ انیمه

ممنونم که وقت گذاشتین

یه خواهش کوچولوی دیگه هم دارم اگه ممکنه از                         فرهنگ شرلوکی(سپاس)استفاده کنین 4
                                اعضای تیممون:
                            خودم(شرلوک هلمز)
                                                              arsha
                                                                  و 
                                                               Nila
                                     اگه خواستین همکاری کنین لطفاً اعلام کنید

پیشرفت خواهیم کرد!
                             همین دیگه بای! 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherlocka1985 ، arsha ، Lili Stark ، Milad ، Alishia ، liosa ، Cripher ، Harry ، Am.A
منم میتونم ترولامو در اختیارتون بزارم  تا بتونین کیفیت انیمیشنا رو بهتر کنین  1
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز
من خیلی تنبلم ولی رو منم حساب کنین
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز
اگه قراره این شکل و شمایلش باشه خیلی خوب نیست ! باید خیلی روش کار شه چون این اصلا انیمیشنی توش نداشت!

حالا این یک نمونه است که خودمم دو سال پیش ساختم ولی خیلی بهتره و به نظرم اگه قرار باش مبتدی بشه حداقل دراندازه این باشه!
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Louis ، Am.A ، houndsherb
سلام 
به انیمیشن سازی بیکر خوش اومدین 
بعد این مدت موفق به ساخت انیمیشن دوبعدی شدیم که امیدوارم رضایت شمارو جلب کنه
پس بریم تا انیمیشن جدیدو ببینیم

چون موضوعات جدید نداشتیم و امتحانات و درسا سنگینن
یکم از نظر موضوع افت داشت
4 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherlocka1985 ، arsha ، Louis ، Lili Stark ، Alishia ، Milad ، liosa
(2021/01/08، 02:06 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 

4 4

نسبت به قبلی خیلی پیشرفت کرده بود ار لحاظ انیمیت ولی چرا من رو تهش کشتی؟
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز
(2021/01/08، 02:39 PM)اومالی دوست دار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021/01/08، 02:06 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 

4 4

نسبت به قبلی خیلی پیشرفت کرده بود ار لحاظ انیمیت ولی چرا من رو تهش کشتی؟

ممنون
بحثتون که تموم میشه عرشا از عصبانیت میاد با ماشین میزنه میکشتت
میخواستم اسلحه بدم دست عرشا ولی یکم متفاوتش کردم 
resim
پاسخ
نمیدونم دقیقا قضیه دعوا از چه قراره ولی لوگوتونو عشق است 21
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز ، arsha ، Lili Stark

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد