سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: آیا از عملکرد رادیو راضی هستید؟
F**K YES
F**K NO
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
پادکست رادیو بیکر **قسمت "چهارم" اضافه شد**
توجه!                                                                                          توجه!
این یک استخدام شغلی نیست!
یک برنامه استعداد یابی است!
کسانی که علاقه دارند در رادیو بیکران استخدام شوند و بخش و آیتم
مخصوص خود را داشته باشند، در این مسابقه شرکت کنند!
شما میتوانید در طول هفته با صدای خود متنی که آماده کرده اید را بخوانید و 
به ما (؟؟؟؟و  لوئیس  و شرلوک هلمز) ارسال کنید.
از بین آثار ارسال شده بهترین آنها را در برنامه هفتگی پخش میکنیم.
اگر این شخص شما نبودید نگران نباشید!می توانید همان ویدیو را اصلاح نموده
یاآیتم جدیدیبسازید و دوباره به ما ارسال کنید.
در نهایت پس از یک ماه با رای شما شنوندگان عزیز
یک الی دو تا از برنامهها منتخب برای پخش هفتگی رادیو آماده میشوند.
نگران صدایتان نباشید که محتوا نیمی از نمره را تشکیل میدهد!
(از نظر خودتان صدای  بدی دارید ! این اسباط شده است)
(مدیونید اگر فکر کنید غیر عمدی اثبات را غلط نوشتم! داشتم امید الکی بهتون میدادم)
برید و دستبکار شید و آیتم های خلاقانه تون رو به ما بفرستید تا صدای دلنشینتون رو بشنویم!
آمنه سادات ذبیح پور
خبرگزاری انجمن بیکر
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Alishia ، شرلوک‌هلمز
اطلاعیه ی استخدامه
resim
پاسخ
Music 
خب رفقا...4

هر چیزی که کم داشت رو بهش اضافه کردم... لطفا حالا بهش گوش بدید4
بنظرم همون نسخه خوب در خوب کفایت میکنه، همون رو دانلود کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Cripher ، The Consulting Criminal ، شرلوک‌هلمز ، Louis ، Alishia ، Beni ، ♥♥♥♥ ، Nila ، hyeya
(2020/11/20، 04:08 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب رفقا...4

هر چیزی که کم داشت رو بهش اضافه کردم... لطفا حالا بهش گوش بدید4
بنظرم همون نسخه خوب در خوب کفایت میکنه، همون رو دانلود کنید.

resim

البته واقعا ویرایش قشنگ بود و حرفه ای .
منتهی چون من آدم کمال طلبی هستم میگم باز زیاد جای کار داره . مهم ترین چیز اینه کار متن و ادیت و گویندگی باید کنار هم و همزمان اتفاق بیفتن نه پشت سر هم . تا موسیقی و صداها روی کار قشنگ بشینن . وقفه ها و اوج های صدای گوینده میتونن کاملا با موسیقی هماهنگ بشن . یا مثلا میتونید از افکتای صوتی سریال شرلوک استفاده کنید . یا حتی دیالوگاش رو بین متن جا بدید . البته اینا زمانبره ولی چیز پیچیده ای نیست و فقط یه ادم خلاق میطلبه !
حالا میلاد که میدونم پادکست زیاد گوش میده اما توصیه ای که من برای تیم اخبار دارم اینه چنتا پادکست خوب فارسی و انگلیسی گوش بدن و ایده بگیرن ازشون .
در کل خیلی خوب بود
  10
25
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز ، liosa ، Alishia ، Milad ، Nila
به یک ادیت کار نیاز داریم.
جهت همکاری به یادداشت پیام بدید
resim
پاسخ
ولی انصافا دمتون گرم...خیلی قشنگ بود  4
هنوز مشخص نشده که سوختن ستمگر در دوزخ آن دنیا چه سودی برای مردم ستمدیده ی این دنیا دارد!
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز
یبار دیگه تاکید میکنم
من قبل عارف آنلاین شدم
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)

resim
پاسخ
اخبار رو قراره هفته ای بروز کنیم
resim
پاسخ
خبر نگار نیاز مندیم
متقاضیان گرامی لطفا از طریق یادداشت یا پیام با ما تماس حاصل فرمایند
resim
پاسخ
resim

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis ، Lili Stark

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد