سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: سیروس یا ویروس؟
شرلوک هلمز
کارآگاه مرده
Alishia
Arefe.shoon
Cripher
Lili Stark
Liosa
Nila
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
مامور سه گانه (سری سوم)
من الان ب لیوسا اعتماد دارم ک سرویس هست .  85 درصد احتمال میدم ک نیلا هم سرویسه. اما کرایفر.:
خب شما یهو اخرای بازی پیدات میشه با دلیلای غیر منطقی. گفتی لی لی بهت مشکوکه. خب تنها مدارک و صحبت هایی ک اینجا میشه مورد قبول هستن اما اینجا لی لی حرفی در این مورد نزده 
من واقا بین مورف و عارف گیج شدم ○_○  اما بیشتر شکم ب عارفه.
شرلوکم ک فقط گزارش داد و دیگه حرفی نزد و هیچ دفاعیم نمیکنه ب نظر من مشکوکه . سرویسای عزیز توجه داشته باشید ک ما اگه ی ویروس و شناسایی کنیم و با هم متحد شیم کافیه برای بردمون.
ک من الان نظرم رو کرایفره
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط دوست جمجمه ای ، liosa
(2020/11/19، 10:06 PM)Alishia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان ب لیوسا اعتماد دارم ک ویروس هست .  85 درصد احتمال میدم ک نیلا هم سرویسه. اما کرایفر.:
خب شما یهو اخرای بازی پیدات میشه با دلیلای غیر منطقی. گفتی لی لی بهت مشکوکه. خب تنها مدارک و صحبت هایی ک اینجا میشه مورد قبول هستن اما اینجا لی لی حرفی در این مورد نزده 
من واقا بین مورف و عارف گیج شدم ○_○  اما بیشتر شکم ب عارفه.
شرلوکم ک فقط گزارش داد و دیگه حرفی نزد و هیچ دفاعیم نمیکنه ب نظر من مشکوکه . سرویسای عزیز توجه داشته باشید ک ما اگه ی ویروس و شناسایی کنیم و با هم متحد شیم کافیه برای بردمون.
ک من الان نظرم رو کرایفره

من نگفتم لیلی بهم مشکوکه. گفتم لیلی بهم اعتماد نداره و اینکه آخر بازی چیزی گفتم فک نکنم معنی خاصی داشته باشه.  7
و خوب مشکلیم نیست کافیه صب کنیم ببینیم لیلی به کی رای میده...
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، liosa
وقتی بهت اعتماد نداره یعنی چی؟ یعنی نظریم راجبت نداره؟ 22
الان هیچ دفاع و استدلالی نداری؟ 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Cripher
آلیشیا من ویروسم واقا ؟ :/
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia
عه ببخشید واقعا من هعی اشتباه مینویسم  22  21
وقتی میگم اعتماد دارم یعنی سرویس 4 الان درسش میکنم.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa
الان گزینه هامون ازبین عارف یا مورف 
و کرایفر یا شرلوکن دیگه
تصمیم گیری برا گروه اول راحت تره چون بیشتر گزارش ازشون اومده
و من نقش کرایفر و شرلوک رو. نمیبینم 
چجوری به یکی شون اعتماد کنیم
اصلا نبودن تو جریان بازی اونقدر
اگه قراره به یه نفر رای بدیم بیاین اطلاعاتمون ازشو بذاریم رو هم
:////// از روی حدس و گمان بازی کنین جیغ و گیستونو میکشم
اه خوبه گفتم مشکوکه یه کاری نکنین فکر کنم خودتون ویروسین

اگه قراره روی حس بریم آلیشیا و نیلا هم. هنوز مظنونین و من فقط و فقط ب لیوسا اعتماد دارم چون نقششو دیدم
نمیشه که اینجوری داکینگ مدرک میخوایم
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، liosa ، Nila
نمیدونم چرا فک میکنم داری با استفاده ازاعتماد  به لیوسا حواسا رو از خودت پرت میکنی  22 خب من گفتم بین شما و مورف ویروس هست و تایید شد ک گزارشم درسته . حالا شما باید مدرکی ارائه بدی ک ویروس نیستی و مورف ویروسه. اینجوری دیگه ی ویروس شناسایی میشه. چرا نمیگی ک مورف ویروسه؟! شاید باهاش تو ی تیمی ک علیش حرفی نمیزنی؟ میگی تصمیم گیری برا گروه اول راحته خب شوما با دلیل تصمیم بگیر.
در کل منظورم اینه ک تا حالا نیومدی مستقیما ب مورف اتهام بزنی و فقط میگی ک باید از روی شواهد تو ن
مدارک تصمیم بگیریم!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Nila
شاید عارف ب من اعتماد داشته باشه ولی من عمرا نمیتونم بهش اعتماد کنم
من خودم فقط ب نیلا و آلیشیا اعتماد دارم
کرایفر با اون سوتی اعظمش مشخص شد ک ویروسه و در نتیجه لی لی هم ویروسه :/
حالا یا شرلوک یا عارف ویروسن
وایسا ببینم من مورفو تبرعه کردم عایا؟ 39
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia
دوستان یه لحظه ایستَه کنید لطفا 
الان لیوسا و گیسو دارند به عارف و کرایفر حمله میکنند درصورتی که از اون سمت نه خبری از لیلی هست و نه خبری از شرلوک و نه مورف ! 
من که داشتم نظرات رو از اول نگاه میکردم و الان میتونم بگم ۹۰ درصد مطمئنم ویروس ها رو پیدا کردم 
شرلوک تو این بازی یه گزارش بیشتر نداد و بعدش هیچ حرفی نزد و بعد لیلی که اولش سرویس بوده (اصولا این ماموریت همیشه به سرویس داده میشه ) کسی رو انتخاب میکنه که ویروس بوده (من جاش بودم کسی رو انتخاب میکردم که بازیش خوب باشه مثلا یکی مثل مورف .. بنابراین احتمال اینکه مورف هم ویروس باشه میره بالا) خوب الان لیلی ویروس شده با انتخاب یه نفر اما میاد بگه کی رو انتخاب کرده؟ با اون شکلک‌پوکری که بغل صحبتش گذاشته قطعا میخواد بگه ویروس شده اما آیا یارش رو لو میده ؟ خیلی غیر منطقیه پس میاد ظن رو رو کسی زیاد میکنه که اول بازی اسمش اورده شده به همین راحتی :! 
 قطعا شرلوک و کرایفر و عارف تو یه گروه نیستند اما شرلوک و عارف خیلی احتمالش زیاده که تو یه گروه باشند! اگه بخوام خودم رو جای شرلوک بذارم و ویروس باشم ، اول بازی به این فکر میکنم اعتماد یه سرویس که از بازی خیلی خوب اطلاع داره رو جمع کنم و کی بهتر از کرایفر؟ پس اگه بگی عارف و کرایفر تو یه گروهند و به این امید بازی کنی که کرایفر خوب سرویس بازی کنه همه اعتمادشون به یار تو هم جلب میشه! اما مثل اینکه نقششون خوب جداب نداده ! و به نظرم کرایفر متوجه این شده و داره خودش رو قربانی میکنه تا عارف رو بکشه پایین  21 
اما اگه بخوام از راه حذفی برم باید بگم‌که ۴ سرویس داریم یکش لیوسا دومیش گیسو سومیش خودم و چهارمیش به نظرم کرایفر سفید میاد و خب ویروس ها هم که مشخص می شن اینطوری 
به خاطر همین من میخوام به شرلوک رای بدم
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، liosa
من ی چیز بگم. ببین شرلوک بخاطر اینکه زیاد از بازی سر در نمیاره نمیاد بازی کنه   ی علتش مبتونه این باشه پس رو این زیاد حساب نکنید 4 و من شکم ب کرایفر بخاطر همینه چون کار بلده و عجیبه ک حرفی دفاعی نمیکنه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد