سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: سیروس یا ویروس؟
شرلوک هلمز
کارآگاه مرده
Alishia
Arefe.shoon
Cripher
Lili Stark
Liosa
Nila
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
مامور سه گانه (سری سوم)
(2020/11/19، 04:20 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این گزارش با اینکه راسته دسته عارفو فقط برای من که سرویسم رو میکنه پس چه به سرویس بده چه ویروس تا وقتی من دلایلم کافی نشه لو نمیره 
ضمنن چرا به این راحتی به گیسو و لیوسا اعتماد کردی ولی بمن نه ؟ من که هنوز ماموریتی انجام ندادم؟  و اینکه چرا با اینکه اسمه کرایفر دوبار امده کلا بهش اشاره نکردی ؟39 ویروسا کرایفر و عارف و نیلا و لیلی استارک بعد از تعویض نقشن با این حساب قطعا ماموریت اجندا یکی از این 4 نفره تا تعداد ویروسا و سرویسا بالانس شه 
یجای کوچیک در حد 6.43% برای اینکه نیلا واقعا بمن شک داشته باشه 
عارف و کرایفر 100% لی لی استارک خیلی بعیده گزارش دروغ داده باشه 98% لیلی استارک

اعتمادم به لیوسا به خاطر این بود که خودم گزارشش رو گرفتم و به گیسو چون گزارشش صحیح بود اگه بر فرض 60 درصد من عارف بیگناه باشه طبق گزارش شرلوک کرایفر هم بیگناهه گرچه اعتماد به گزارش شرلوک هم سخته ممکنه هم شرلوک و هم مورف ویروس باشن اینطوری خیلی هوشمندانه عمل کردن که از هر دوشون هم بعید نیست 22
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Alishia ، کارآگاه مرده ، arefe.shoon ، دوست جمجمه ای
(2020/11/19، 04:05 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه بررسی این شد که گیسو درست گزارش داده 

خب من الان فقط به  لیوسا و گیسو مطمئنم ... با توجه به اینکه عارف من رو انتخاب کردن درصورتی که اگه ویروس بودن یارشون رو انتخاب می کردند تا گزارش رو دروغ جلوه بده و از اونجایی که من به خودم مطمئنم 22 به نظرم احتمال اینکه مورف به تنهایی ویروس باشه خیلی بیشتره

نیلا از اونجایی ک من گفتم ک ب تو اعتماد دارم و بهت مطمئنم تو رو انتخاب کرده تا خودش رو سرویس جلوه بده و از خودش رفع اتهام کنه.
اگر اینطوری باشه بقیه میتونن بگن من و تو و آلیشیا ویروسیم هان؟
چون من همون اول گفتم ک گزارشت درسته و بهت اعتماد دارم و حالا کی میگه ک گزارش تو درسته و من سرویسم؟
هیچ دلیلی براش وجود نداره بجز اینک چاره ی کار اعتماده
من عمرا ب کرایفر و عارف و لیلی اعتماد نمیکنم.اندازه ی یک ذره ی کوچک ب مورف اعتماد دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، کارآگاه مرده ، Nila ، دوست جمجمه ای
مورف لیوسارو برای جلب اعتماد انتخاب میکنه
لیوسا باید بگه به مورف اعتماد میکنه یا نه.
/Link
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Alishia ، کارآگاه مرده ، Nila ، دوست جمجمه ای
(2020/11/19، 04:37 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورف لیوسارو برای جلب اعتماد انتخاب میکنه
لیوسا باید بگه به مورف اعتماد میکنه یا نه.

تصمیم سختیه :/
من ب مورف اعتماد میکنم با اجازتون 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، کارآگاه مرده ، Nila ، دوست جمجمه ای
ماموریت هفتم مدرک تبرعه برای Liosa. 
/Link
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، liosa ، Alishia ، Nila ، دوست جمجمه ای
اوکی من نمیخوام بگم من فلانم و بخودم مطمئنم چون کار چیپیه تو بازی 21
فقط بیاین اطلاعاتو بررسی کنیم برفرض غلط نبودن گزارش نیلا و آلیشیا تا الان حداکثر دوتا ویروس شناسایی  و تایید شدن از بین من و مورف 

ولی اگه دروغ گفته باشن پس جفتشون تو یه تیمن  و دوتا ویروسمون آلیشیا و نیلان

نتیجه گیری از باقی گزارشا کار منطقی ای نیست
مگه اینکه پشت پرده با کسایی که باهات همنظرن صحبت کرده باشی راجع به نقشاتون که اینکار ویروسایی که همتیمشونو میدونن
این نکته خیلی مهمه وقتی از روی مدارک غیرقابل استناد دو نفر نظر مشترک دارن خیلی مشکوکه
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، کارآگاه مرده ، Alishia ، Nila ، دوست جمجمه ای
لیوسا ویروس نیست. 
حالا جز دوتا گروه دوتایی مظنون که بهششون اشاره کردم
باید شرلوک هم راستی آزمایی بشه یه طوری  26
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Nila ، Alishia ، دوست جمجمه ای
خب الان مشخص شد ک من و نیلا و آلیشیا ویروس نیستیم
الان سه نفر از 8 نفر خط میخورن
عارف هم ممکنه برای جلب اعتماد گزارش درست داده باشه :/
ولی شرلوک هم میره جزو لیست مشکوکین
لی لی و کرایفر خیلی مشکوکن
ب مورفم ک اعتماد کردم متاسفانه :/ باشد ک اعتماد بجایی انجام داده باشم یا ی همچین چیزی جمله بندیشو خودتون درس کنین
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Alishia ، دوست جمجمه ای
من همچنان میگم مورفه
لیلیم دروغ گفته چون اگه رو من زده بود باید به خودم اعتماد میکرد که نمیکنه  22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، liosa ، Alishia ، دوست جمجمه ای
یادم نمیاد لی لی گفته باشه بهت اعتماد نداره؟!
مدرک و دلیلت کو؟
در ثانی اگ لی لی بهت اعتماد نداشته باشه بازم ینی ویروسی :/
و لی لی اگ ی سرویس باشه چ علتی داره ک دروغ بگه؟و بگه ک نقششو با تو عوض کرده و بازم بت اعتماد نداشته باشه :/
با عقل جور در نمیاد -_-
و اینک ب مورف تارگت زدی کاملا مورفو تبرعه میکنه چون تو ویروسی و اگ مورف ویروس بود انقد راحت نمیگفتی ویروسه اونم
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، دوست جمجمه ای

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد