سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: سیروس یا ویروس؟
شرلوک هلمز
کارآگاه مرده
Alishia
Arefe.shoon
Cripher
Lili Stark
Liosa
Nila
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
مامور سه گانه (سری سوم)
اممم ،
طبق گزارش شرلوک عارف و کرایفر تو ی تیمن و طبق گزارش لی لی،الان لی لی و کرایفر باید هم نقش باشن،و بین عارف و مورف یک ویروس هست.
از اونجایی ک من ب خودم مطمعنم گزارش نیلا رو درست در نظر میگیرم و سراغ گزارش لی لی میرم
طبق قانونی ک میگه "همه دوست دارن ویروس باشن :/" لی لی یک سرویس بوده،و ممکنه فکر این ب سرش زده باشه ک کرایفر ویروسه پس خواسته باهاش هم نقش بشه.
من بدترین حالت رو اگ در نظر بگیرم الان کرایفر و عارف و لی لی و مورف ویروسن
اما ممکنه ک نیلا هم خواسته باشه ظاهر سازی کرده باشه تا اعتماد من رو ک یک سرویسم ب خودش جلب کنه و ذهنم رو منحرف کنه،و همچنین اگر گزارش آلیشیا درست نباشه، میتونم ب آلیشیا و نیلا هم مشکوک بشم و ممکنه لی لی با کس دیگه ای هم نقش شده باشه و اصلا ممکنه ک عارف و کرایفر تو ی تیم نباشن.
اما من الان بیشتر از همه ب لی لی و کرایفر و مورف و آقا عارف خان مشکوکم 
عرضم تامام (نوشته های یک پارانوییدی:/) 2
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Alishia ، دوست جمجمه ای ، شرلوک‌هلمز ، arefe.shoon ، Nila
بینه من و عارف ؟ 
ویروسا عارف و کرا شناسایی شدن 
لیلی استارک کرایفرو انتخاب کرد حالا یا خودش نفره سومه و خواسته تغییر نکنه یا سرویسه و ویروس شده که در اینصورت با مامورت اجندای گرگ تنها طرف میشیم که قطعا به یک ویروس میخوره
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، Cripher ، دوست جمجمه ای ، Alishia ، Nila
(2020/11/18، 01:45 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بینه من و عارف ؟ 
ویروسا عارف و کرا شناسایی شدن 
لیلی استارک کرایفرو انتخاب کرد حالا یا خودش نفره سومه و خواسته تغییر نکنه یا سرویسه و ویروس شده که در اینصورت با مامورت اجندای گرگ تنها طرف میشیم

این حرفت نمیتونه باعث بشه ک من از لیستم حذفت کنم حتی با اینک حرفامو تایید کردی :/
ممکنه بخوای رکب بزنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، دوست جمجمه ای ، Alishia ، arefe.shoon ، Nila
من به تو تا ایتجا ۸۷.۳۴٪ اعتماد دارم بستگی به مامورت بعدی داره39
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، دوست جمجمه ای ، Alishia ، Nila
دوستان من این همه حرف زدم ینی واقعا هیچ کی هیچ حرفی نداشت ک بگه جز مورف :/
حتی اگ مورف ویروسم باشه ترجیح میدم بش اعتماد کنم تا سرویسایی ک ری اکشن ندارن :/ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط دوست جمجمه ای ، Alishia ، کارآگاه مرده ، Nila ، Zhuge liang
خب بله:/  لیوسا از بدترین حالات نگا کرد من حالا ب جنبه مثبتش مینگرم 22در نظر میگیریم ک گزارش نیلا صحیح بوده و لیوسا سرویس هست در این صورت میتونیم فک کنیم ک نیلا هم ک گزارشو صحیح داده (از اونجایی ک اگه ویروس بود میتونست گزارش دروغ بده و بگه لیوسا وایرسع. البته احتماله:/)سرویس هست.
من بگم ک از حرفام مطمعا نیستم چون ک بی اطلاع هستم و ممکنه همه حدسام غلط باشه 2 
 مورف ادعا میکنه سرویسه و عارفه ویروس هست. در این صورت ممکنه ک یار فروشی کنه (با توجه ب اینکه ممکنه هر دو ویروس باشن) یا ممکنه واقعا سرویس باشهO_o
حالا من دقیق نفمیدم دلایل لیوسا برای ویروس بودن مورف چیه
پاسخ
 سپاس شده توسط دوست جمجمه ای ، کارآگاه مرده ، liosa ، Nila
(2020/11/18، 01:10 AM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماموریت پنجم تایید گزارش برای arefe.shoon.
یک نفر رو انتخاب میکنه  تا ماموریت یک نفر دیگرو چک کنه، این یعنی عین گزارشی ک من ب نفر دوم دادم برای نفر اول هم گفته میشه...
.
.
بازی یخ کرد یکم فعال باشین 37
اگ بخوام طبق قانون سری پیش برم الان همه باید حذف شن!

نیلا گزارش آلیشیا رو بررسی کن
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، کارآگاه مرده ، EndLessCreations ، liosa ، Nila ، دوست جمجمه ای
نتیجه بررسی این شد که گیسو درست گزارش داده 

خب من الان فقط به  لیوسا و گیسو مطمئنم ... با توجه به اینکه عارف من رو انتخاب کردن درصورتی که اگه ویروس بودن یارشون رو انتخاب می کردند تا گزارش رو دروغ جلوه بده و از اونجایی که من به خودم مطمئنم 22 به نظرم احتمال اینکه مورف به تنهایی ویروس باشه خیلی بیشتره
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، شرلوک‌هلمز ، کارآگاه مرده ، liosa ، دوست جمجمه ای
این گزارش با اینکه راسته دسته عارفو فقط برای من که سرویسم رو میکنه پس چه به سرویس بده چه ویروس تا وقتی من دلایلم کافی نشه لو نمیره 
ضمنن چرا به این راحتی به گیسو و لیوسا اعتماد کردی ولی بمن نه ؟ من که هنوز ماموریتی انجام ندادم؟  و اینکه چرا با اینکه اسمه کرایفر دوبار امده کلا بهش اشاره نکردی ؟39 ویروسا کرایفر و عارف و نیلا و لیلی استارک بعد از تعویض نقشن با این حساب قطعا ماموریت اجندا یکی از این 4 نفره تا تعداد ویروسا و سرویسا بالانس شه 
یجای کوچیک در حد 6.43% برای اینکه نیلا واقعا بمن شک داشته باشه 
عارف و کرایفر 100% لی لی استارک خیلی بعیده گزارش دروغ داده باشه 98% لیلی استارک
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Alishia ، liosa ، دوست جمجمه ای
ماموریت ششم جلب اعتماد برای گارآگاه مرده.
/Link
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Nila ، liosa ، دوست جمجمه ای

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد