سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پادکست صدای بیکر | VOB - قسمت "نهم" اضافه شد
لایو پادکست صدای بیکر به روایت تصویر  112
resim
هنوز مشخص نشده که سوختن ستمگر در دوزخ آن دنیا چه سودی برای مردم ستمدیده ی این دنیا دارد!
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز ، Alishia ، arsha ، تمام ، Milad
ولی همچنان معتقدم که بتمن کارآگاهه
دلیل بیار دقیقا
قبول کنم

resim
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، تمام ، Milad ، Belle Gunnes
resim
همیشه خیلی سوالات در مورد شرلوک هلمز پاسخ داده نشده باقی مونده
ما تو این اپیزود سعیمون بر این بود که بخشی از اون سوالات رو پاسخ بدیم
این اپیزود ادامه دارد

گویندگان:

ریحانه باقری ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ) 
و علیرضا شعبانپور اومالی(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  ) 

پ.ن: به پست اول هم افزوده میشود
پ.ن2: ما تو فصل اول قصدمون اینه بیشتر روش های مختلف رو امتحان کنیم و ببینیم چطور میشه اجراشون کرد

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Milad ، Beni ، شرل ، .Yasaman. ، Belle Gunnes
ممنون و خسته نباشید  همگی!
چیزی که راجع به ملال گفتید جالب بود اینم در نظر داشته باشید که خود کانن دویل شخصیت شرلوک هلمز رو در حالی خلق کرد که تازه مطبش رو تاسیس کرده بود و بیماری نداشت و اینطور که میگن همینطور توی دفترش فقط مگس میپروند!
یجورایی حس میکنم این توصیفش از بیکاری و بی حوصلگی تقریبا توصیفی هستش از حال و روز خودش توی اون دوران
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز ، شرل ، .Yasaman.
(2021/01/01، 12:13 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون و خسته نباشید  همگی!
چیزی که راجع به ملال گفتید جالب بود اینم در نظر داشته باشید که خود کانن دویل شخصیت شرلوک هلمز رو در حالی خلق کرد که تازه مطبش رو تاسیس کرده بود و بیماری نداشت و اینطور که میگن همینطور توی دفترش فقط مگس میپروند!
یجورایی حس میکنم این توصیفش از بیکاری و بی حوصلگی تقریبا توصیفی هستش از حال و روز خودش توی اون دوران

من ممنونم از شما برای وقتی که در اختیار شنیدن پادکستمون گذاشتین
درسته
راستش من یه اشتباهی هم کردم موقع گفتن اون بخش
بجای اینکه بگم قبل اون سال ها واژه کم کاربردی بود گفتم اولین بار استفاده شد

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Alishia ، شرل ، Belle Gunnes
resim
اپیزود قبلی رو یادتونه؟

قراره در این اپیزود به بقیه ی سوالاتی بپردازیم که راجع به شرلوک کمتر بهشون پرداخته شده

اگه سوالات سری قبل رو نشنیدید سریع برید قسمت قبلی(شماره ۶)رو گوش بدید و بیاید تا بریم سراغ بقیه سوالات

گویندگان:

ریحانه باقری ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ) 
و علیرضا شعبانپور اومالی(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  ) 

پ.ن:به پست اول هم افزوده شده

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Cripher ، Milad ، Louis ، ♥♥♥♥ ، Alishia ، Beni ، Belle Gunnes
شیشو هفتو گوش کردم... نمیدونم از زمانه یا پادکست ولی به شدت لذت بخش بود
گرچه به پر محتوایی ( 22 ) و قنای موسیقیایی اپیزودای اول نمیرسید، همونطور که گفتی داری چیزای مختلفو امتحان میکنی پس حرفی نیست.
resim
پاسخ
(2021/01/08، 04:17 AM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیشو هفتو گوش کردم... نمیدونم از زمانه یا پادکست ولی به شدت لذت بخش بود
گرچه به پر محتوایی ( 22 ) و قنای موسیقیایی اپیزودای اول نمیرسید، همونطور که گفتی داری چیزای مختلفو امتحان میکنی پس حرفی نیست.

ممنون که شنیدی پادکستمون رو
چون مکالمه بود قعادتا اصلا موسیقی نباید میذاشتم ولی خب حس کردم بد نمیشه اگر موسیقی ملایمی داشته باشه
از نظر محتوا هیچ حرفی ندارم

و سوال بزرگ اینه که از چیش لذت بردی؟

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، Belle Gunnes
resim

8 8 8 خیلی خیلی خیلی ممنون از اینکه تو این مدت همیشه همراهمون بودین 8 8 8

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Belle Gunnes
پادکست صدای بیکر به اپلیکشن پادبین هم اضافه شد 36

پ.ن:به پست اول هم اضافه میشود

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، شرل ، Milad ، Belle Gunnes

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد