سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پادکست صدای بیکر | VOB - قسمت "نهم" اضافه شد
و راستی ممنونم از فازی برای شرکتش تو پادکستم و اینکه افتخار این گفت و گو را به من داد
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Belle Gunnes
حالا بنی واقعا تهدید کرد؟ آخه ازش بعید نیست حتی دست به اعمال خشونت آمیز هم بزنه 21
با فازی موافقم21 
لطفا وقتی مولتی اکانتتون رو حذف میکنیم عین بچه های دوساله قهر نکنید! 21
ممنون از فازی و خصوصا خود شما که زحمت این قسمت رو کشیدید!
پاسخ
(2020/12/11، 03:40 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا بنی واقعا تهدید کرد؟ آخه ازش بعید نیست حتی دست به اعمال خشونت آمیز هم بزنه 21
با فازی موافقم21 
لطفا وقتی مولتی اکانتتون رو حذف میکنیم عین بچه های دوساله قهر نکنید! 21
ممنون از فازی و خصوصا خود شما که زحمت این قسمت رو کشیدید!

نه گفتش راضی نیستش4
من هم موافقم باهاش
ولی خب قهر نکنن که مزه نداره

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Belle Gunnes
(2020/12/11، 01:02 PM)arsha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باید بنویسم. اگه ننویسم جدا نمیدونم چی باید بگم!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arsha
عرشا جدا این قسمت پادکستت رو خیلی دوست داشتم و جالب بود برام 4
آورین
پاسخ
 سپاس شده توسط arsha
(2020/12/13، 02:11 AM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/12/11، 01:02 PM)arsha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باید بنویسم. اگه ننویسم جدا نمیدونم چی باید بگم!

منظورم موقع گفت و گو کردم با آدماست
حتی تو دنیای واقعی

(2020/12/13، 09:59 AM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرشا جدا این قسمت پادکستت رو خیلی دوست داشتم و جالب بود برام 4
آورین

ممنون

resim
پاسخ
منم متوجه منظورت شدم... نظرمو به صورت نقل قولی از خودت گفتم 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arsha
توجه توجه                                             توجه توجه
قراره با Milad
مدیر بخش هایی از انجمن گفت و گویی داشته باشم
سوالی،حرفی،حدیثی اگر داشتید؛تو یادداشتا بگید که من تو گفت و گوم ازشون بپرسم 4

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، شرلوک‌هلمز ، Milad ، Nila ، Belle Gunnes
آقا شاید باورتون نشه ولی من یه ویس 10 دقیقه ای ضبط میکنم 
حجمش میشه 100 مگابایت

resim
پاسخ
(2020/12/17، 12:36 PM)arsha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا شاید باورتون نشه ولی من یه ویس 10 دقیقه ای ضبط میکنم 
حجمش میشه 100 مگابایت

پیشنهاد من اینه فایل نهایی رو با چند کیفیت و حجم مختلف خروجی بگیرید که هر کس با توجه به حجم اینترنتی که میخواد صرف کنه انتخاب کنه .
25
پاسخ
 سپاس شده توسط Louis ، شرلوک‌هلمز ، Nila

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد