سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پادکست صدای بیکر | VOB - قسمت "نهم" اضافه شد
(2020/12/04، 12:57 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون  و خیلی خسته نباشید!
بخش معرفی کتاب واقعا خوب و بجاست چون تنوع بیشتری میده، تشکر از گوینده ش!
به عنوان یه طرفدار شرلوک هلمز توضیحاتی که درباره تاریخچه قصر ذهن دادید، بیشتر برام جالب بود، چون توی این پنج شش سال اینقدر که درباره قصر ذهن مطلب خوندم که همچنان دارم بالا میارم21 ولی حتما کسی که اصلا شرلوک هلمز نخونده (ندیده) باشه، براش چیز جالببه!
جولیو کامیلو علاقه داشت برای دکمه، لباس بدوزه؟ درست شنیدم یعنی؟21 یعنی در این حد دیوانه؟!

ممنون از وقتی که برامون گذاشتین
قبول دارم،خودم هم اولین بار بود که رفته بودم سراغشون و خب من بیشتر اون بخش رو گویندگی کردم4
نمیدونم منظور شما از حرفتون به کامیلو چیه ولی حرف من کنایی بود 4 21 21
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Belle Gunnes
(2020/12/04، 01:13 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظره منم خیلی عالی بود .
خسته نباشید.  4

سلامت باشی

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Belle Gunnes
باید بگم که خیلیییی عالیییی بودددد 4 واقعا هر دفعه داره بهتر میشه 3 واییی اون شروعش و خیلی حالل کردم 24 اصلا دوباره شرلوک داره مرور میشه برامون دمت گرم 10 11
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arsha
(2020/12/04، 02:34 PM)Alishia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید بگم که خیلیییی عالیییی بودددد  4  واقعا هر دفعه داره بهتر میشه  3  واییی اون شروعش و  خیلی حالل کردم  24   اصلا دوباره شرلوک داره مرور میشه برامون دمت گرم  10  11

ممنون
دارم تمام تلاشم رو میکنم که بهترین کیفیت رو داشته باشم(10 دقیقه صدا ضبط میکنم حجمش میشه 100 مگابایت 22 )
خوشحال که باعث شدم خاطره ای براتون زنده بشه 4

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Belle Gunnes
خیلی بهتر شده...
گویشو موزیکو میکسشون خوبن. چند تا ایراد به متن میتونم بگیرم ولی به نظرم سلیقه ای میانو به جاش چیزی که خیلی تو چشرو میگم: "پیشرفت"
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز
(2020/12/04، 05:48 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی بهتر شده...
گویشو موزیکو میکسشون خوبن. چند تا ایراد به متن میتونم بگیرم ولی به نظرم سلیقه ای میانو به جاش چیزی که خیلی تو چشرو میگم: "پیشرفت"

خوشحالم که پیشرفتم تو چشمه

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، Belle Gunnes
همونطور که قول داده بودم قراره تو این قسمت کمی از محل اختفای طرفداران شرلوک بگم
و یه گفت و گویی هم داریم با کسی که به این محل اختفا ارتباط زیادی داره
حتما این قسمت رو تا انتها بشنوید

و راستی ممنونم از فازی برای شرکتش تو پادکستم و اینکه افتخار این گفت و گو را به من داد

بابت افت کیفیت تو این قسمت عذر میخوام

پ.ن: لینک پادکست تو پست اول هم قرار میگیرد.

لینک پادکست:
  /   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Cripher ، Alishia ، Nila ، Belle Gunnes
خب بلخره بعد سه قسمت میتونم نظرم رو بدم!
اول از همه باید بگم از لحاظ کار صوتی وافعا خوب عمل میکنید . ولی محتوا از نظر من البته حوصله سربره . چون 20 دقیقه دربارهی یک موضوع اونم با یک گوینده پیش میرید . اگه افراد دیگه ای قصد شنیدنش رو داشته باشن امکان نصفه ول کردن پادکست بیشتره . یعنی کلا پادکست چون فقط شنیدن باید جذابیت محتوایی داشته باشه و اگرنه طرف میره آهنگ گوش میکنه . برای مثال یک عالمه موج رادیو وجود داره و تو بینشون میگردی و هر کدوم محتوای جذاب تری داره انتخاب میکنی . البته این جذابیت تو پادکست تو هست . اما مانور روش داده نمیشه و فراز و فرود نداره.تو یک روال عادی هستش و تو این سه برنامه هر برنامه همون روال رو اجرا میکنه . یعنی فضای برنامه ات راکده .
گوینده ات عالیه .! اما یک جوری به نظرم صحبت میکنه .  درسته سعی داره ما رو وارد اون فاز و حس و حال پادکست به قولی جنایی و کاراگاهی بکنه ولی هر از گاهی آدم متوجه نمیشه چی میگه و باید واضح تر صحبت کنه.
کمبود محتوا داره برنامه در کل و بقیه چیز هاش خوبه
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز ، arsha
عرشا عرشاااا عالی بودی 
با میستری مصاحبه کن بخندیم  21 21 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arsha ، Alishia
(2020/12/11، 01:29 PM)مهرَبان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب بلخره بعد سه قسمت میتونم نظرم رو بدم!
اول از همه باید بگم از لحاظ کار صوتی وافعا خوب عمل میکنید . ولی محتوا از نظر من البته حوصله سربره . چون 20 دقیقه دربارهی یک موضوع اونم با یک گوینده پیش میرید . اگه افراد دیگه ای قصد شنیدنش رو داشته باشن امکان نصفه ول کردن پادکست بیشتره . یعنی کلا پادکست چون فقط شنیدن باید جذابیت محتوایی داشته باشه و اگرنه طرف میره آهنگ گوش میکنه . برای مثال یک عالمه موج رادیو وجود داره و تو بینشون میگردی و هر کدوم محتوای جذاب تری داره انتخاب میکنی . البته این جذابیت تو پادکست تو هست . اما مانور روش داده نمیشه و فراز و فرود نداره.تو یک روال عادی هستش و تو این سه برنامه هر برنامه همون روال رو اجرا میکنه . یعنی فضای برنامه ات راکده .
گوینده ات عالیه .! اما یک جوری به نظرم صحبت میکنه .  درسته سعی داره ما رو وارد اون فاز و حس و حال پادکست به قولی جنایی و کاراگاهی بکنه ولی هر از گاهی آدم متوجه نمیشه چی میگه و باید واضح تر صحبت کنه.
کمبود محتوا داره برنامه در کل و بقیه چیز هاش خوبه

ممنون از انتقادی که کردی

(2020/12/11، 01:46 PM)The Consulting Criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرشا عرشاااا عالی بودی 
با میستری مصاحبه کن بخندیم  21 21 21

اگر خودش مایل باشه حتما
فقط الان یه سری افراد تو لیستم هستن

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط The Consulting Criminal ، Belle Gunnes

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد