سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بندیکت کامبربچ بزودی فیلمبرداری فیلم دکتر استرنج2را شروع میکند!
#1
بندیکت کامبربچ گفت به زودی فیلم برداریه دکتر استرنج 2 را شروع می‌کنند!چندی پیش قرار بود این فیلم جلوی دوربین برود اما به خاطر شرایط کرونا با تاخییر رو به رو شد.ولی به زودی یعنی تا اواخر سال2020 ساخت این فیلم کلید می‌خورد.
و این یعنی فعلا هیچ تصمیمی برای ساخت فصل 5 سریال شرلوک هلمز گرفته نشده است!
مطالبی راجب فیلم دکتر استرنج:
فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) که در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت توانست در مجموع ۶۷۷ میلیون دلار بفروشد، که یک موفقیت بزرگ برای مارول نبود اما در حد خودش تبدیل به یک اثر موفق شد و نظر طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) را به سمت خودش جذب کرد. مارولی ها در حال حاضر علاقه خاصی به بندیکت کامبربچ بازیگر نقش دکتر استرنج دارند و به شدت منتظر هستند تا دومین فیلم انفرادی او در بستر MCU ساخته شود.


فیلم Doctor Strange 2 (دکتر استرنج) شاید بطور رسمی از سوی مارول تایید نشده باشد، اما طبق گزارش ها این فیلـم واقعا در حال توسعه است؛ قسمت نخست Doctor Strange یک موفقیت نچندان بزرگ برای مـارول استودیوز بود، اما عمده شهرت این شخصیت زمانی به دست آمد که ﺑﻨﺪﯾﮑﺖ ﮐﺎﻣﺒﺮﺑﭻ در فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) ظاهر شد و از خودش یک بازی شگفت انگیز به نمایش گذاشت، بعد از آن خیلی جدی تر در مورد ساختن قسمت دوم Doctor Strange بحث شد.
دکتر استیون استرنج در اصل جراح مغز و اعصاب بود که به لطف مهارت‌های ویژه پزشکی‌اش، ثروتمند شده بود. اما متأسفانه به مرور زمان غرور و طمع وجود استیون را فرا می‌گیرد. تا اینکه در یک تصادف رانندگی، رشته‌های عصب در دستانش از بین می‌روند و در نتیجه دچار تنگدستی شده و دیگر قادر به عمل جراحی نمی‌باشد. او پس از اینکه خبردار شد فردی به نام جاناتان پانگ‌بورن، که دچار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 بود، به‌طور معجزه آسا دوباره قادر به راه رفتن شده بود، به جستجوی او پرداخت و توانست مکانی عجیب به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، که سبب بهبودی او شده بود را پیدا کند.


استیون سپس به امید یافتن راهی برای معالجه دستانش ره سپار قاره آسیا می‌شود. استرنج در کامار-تاج با جادوگری به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 مواجه می‌شود که او را نزد جادوگر اعظم، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 می‌برد. انشنت وان به او قدرت‌های خود شامل کیهان‌شناسی باطنی و ابعاد دیگری در جهان هستی همانند بُعد آینه را نشان می‌دهد. اما پس از تحمل رنج و مشقت فراوان، در می‌یابد که انشنت وان تنها می‌تواند او را ترغیب سازد تا با مطالعه اسرار باستانی، خودش راه علاجی برای دستانش بیابد. استیون، ابتدا مقاومت می‌کند اما در نهایت با یاری گرفتن از رهنمودهای جادوگر اعظم، انواع و اقسام وردها و شگردهای جادوگری را می‌آموزد.

به شوق نور قدم بردار....!
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Milad ، Cripher ، 221b ، Wise Monarch
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد