سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نور ماه خیابان بیکر
Information 
حدود دو سه هفته پیش یه اکستنشن کروم شروع کردم برای تم تاریک انجمن(اسمشو گزاشتم بی کی. اس تی. مون لایت) ولی خوب، وسطاش تنبلیم شدو جاش دارک ریدرو پیشنهاد دادم.
الان دوباره بیکار شدمو میخوام پیش ببرمش. اما ایندفه یه سری فیچر دیگه براش در نظر گرفتم اول از همه اینکه رابط کاربری و تجربه کاربری انجمن حالت دکور داره و بیشتر قشنگ طراحی شده تا راحت. یه سری تغییرات لازم داره مثلا هر دفعه که صفحه لود میشه به طور میانگین باید مقدار زیادی از صفحرو اسکرول کنم که به جایی که میخوام برسم(معمولا آخرین ارسالارو چک میکنمو بعضی وقتا چت باکسو میخونم گاهیم افراد آنلاین.) یا مثلا گزینه های تاپ منورو به ندرت استفاده میکنم(صفحه اصلی همون کار کلیک کردن رو هدرو انجام میده، بیکر استریتو میشه با یک بوکمارک جابجا کرد، قوانین لازم نیست هر دفه دم دست باشن، لیست اعضا شاید بدرد بخوره و در نهایت فروشگاه 4 ). از سمت دیگه یادداشت جدیدو تعداد پیغام ها و همینطور نام کاربری(که نشون میده لاگینم یا نه.) و در نهایت خروجو دکمه کنترل پنل چیزای بدرد بخورن که باید بمونن.
هشدار "اگر قالب برای شما به هم ریخته است گوشی خود را به حالت افقی درآورده یا زوم نمایش خود را کمتر کنید." میتونه با چند خط کد اینلاین به یک تابع تبدیل بشه که خودش زومو تنظیم کنه و اون جایی که، هر دفعه، از صفحرو میگیررو خالی کنه.
و البته که یه پنلم برای شخصی سازی رنگو فونت چت باکس لازمه واقعا کوپی کردن مارک آپ از یادداشت کار سختیه.  22 
برای تم تاریکم دارک ریدر کارشو خوب انجام میده ولی بازم جای بهتر شدن داره مخصوصا تو رنگ بندی تم انجمن که پنج تا رنگ از پیش تعیین شده داره یکم سلیقه لازمه که بگه کجاهاش چه رنگایی باشن بهتره.

بالاخره که کلی چیز هست که میتونه بهتر بشه. و مثلا تک تک این مشکلاتی که گفتم احتیاج به ایده و جواب در خور دارن. از اونجایی که تیم برنامه نویسی پشت انجمن نیستو انتظار اینکه براش پول خرج کننم نمیشه داشت، تصمیم گرفتم به جای غر زدن تو تاپیک پیشنهادات یه بخشی از کارو سمت کلاینت درست کنم و الانم دارم یاری سبز شمارا میطلبم. 1
آره دیگه اگه جی اس بلدین که خیلی عالیه و میتونین مستقیم کمکم کنین. از اونجایی که خودم دارم یاد میگیرم بدرد میخوره. اگرم سلیقه یو آی یو ایکس دارین بازم خیلی بدرد میخوره چون چیزی که من طراحی کنم تهش دوتا مستطیلو یه مربعه.  20 اچ تی ام ال و سی اس اس باشه (مثلا با ادوب دریم ویور که دیگه واقعا کار باهاش سادس.) یا حتی فتوشاپ خیلی فرقی نمیکنه. اگه هیچ کدوم از این دوتارو دوست ندارین میتونین ایده و پیشنهاد بدین و بالاخره که اگه دوست دارین به هر نحوی کمک کنین یه ندا بدین.  3 
نسخه اولیه هم به زودی میادو فیچراش احتمالا فقط یکم خلاصه سازیو همون شخصی سازی شاوت باکس باشن...
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Milad ، کارآگاه مرده ، RON!N ، Nila ، EndLessCreations ، فازی - ری ، Dr.HR ، Dazai ، ^_^ ، Marshal ، گراویتون
خب کرایفر اعتراف میکنم خیلی از حرف هایی که میزنی سر درنمیارم ولی با این وجود به شدت حمایت میکنم! کارت عالیه!
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، Alishia ، Nila
(2020/10/02، 11:27 PM)Melody نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب کرایفر اعتراف میکنم خیلی از حرف هایی که میزنی سر درنمیارم ولی با این وجود به شدت حمایت میکنم! کارت عالیه!

تو هم 21 خب چه تفاهمی ولی هر چی هست کارش درسته  29 با سواد انجمن 11
...Its not fair
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Cripher ، RON!N
به شخصه باهات کاملا در زمینه ی دارک کردن تم انجمن موافقم،بعضی وقتا واقعا چشم آدم رو میزنه.
البته اون دارک ریدر هم استفاده ازش راحت تره یا که توی تنظیمات گوشی گزینه حالت تاریکی رو انتخاب کنی و بیکر دارک میشه ( امتحان کردم )
به هرحال در کدینگت موفق باشی  1
( تصورم الان ازت یه شخصیه با ماسک گای فاکس میره پشت کامپیوتر لاین ها کد سبز مینویسه و وارد ناسا میشه  21  )
در کافه،کنار هیولاهای خدانما و خدایان هیولانما بشین...
و از سفارشت لذت ببر!
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Cripher
همین الان ورژن اول نور ماه توی وب استور موزیلا ثب کردم و در انتظار برسیه و به زودی براتون لینک قابل استفادشو میزارم.
نسخه 1.0 فقط برای موزیلا فایر فاکسو فقط برای کامپیوتر میاد. نسخه بعدی که بیاد قراره همگام با موزیلای اسمارت فون هم باشه که فک کنم شامل همه سیستم عامل های معقول گوشی های مرسوم بشه.
یکم دست تنها و کندم ولی بالاخره کاری که بایدو انجام میدم فعلا نسخه اول همون فیچر رنگی کردن پیامای جعبه پیامو داره این اسکرین شاتشه که چطوری شده.
resim
resim

آره دیگه اینشکلی شده و شاید به نظر نیاد ولی ساعت ها روی کجا و چه شکلی بودن همون یه دکمه فک کردم.  4
به زودی زود یه ارسال میفرستم شامل چیزایی که دوست دارم بهش اضافه کنمو احتمالا نظرخواهی که کدومو اول بنویسم.
بازم اگه کسی کمک کنه، نظر بده یا حتی بیاد پیشنهاد جدید بده ممنون میشم.(اگه کسی میخواد سرس کدو برای همینطوریو دور هم بودن بشینه بخونه بگه براش اپلود کنم کلا 28 کیلو بایت شده که بیشترش آیکونشه.  22 )
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Milad ، EndLessCreations ، Dazai ، فازی - ری ، Nila ، کارآگاه مرده ، RON!N ، Marshal
خسته نباشی!
افزونه رو برای گوشی هم میشه نصب کرد؟ همچین امکانی داره مگه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Dazai ، Cripher ، Nila
(2020/10/10، 09:20 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشی!
افزونه رو برای گوشی هم میشه نصب کرد؟ همچین امکانی داره مگه؟

گوگل جهانخوار نمیزاره روی کروم اندروید افزونه نصب کنین ولی خوب نسخه های اخیر موزیلا میزارن. فقط باید افزونه سازگار باشه با گوشی.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Dazai ، Nila ، ^_^
نسخه 1.0 اپروو شدو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونین دانلودش کنین.

قابلیت های این نسخه:
  •  تایتل اضافه از صفحه اصلی حذف شده.
  • انتخاب گر رنگ برای جعبه پیام اضافه شده.
اگه هر جایی مشکلی دیدین یا پیشنهادو ایده ای داشتین تو همین تاپیک ارسال کنین که درستش کنم.(وقتی افزونه درست نصب شده باشه به انتهای صفحه خط "بهبود یافته توسط نور ماه خیابان بیکر" رو باید ببینین. پس اگه نیست احتمالا مشکلی توی مراحل نصب پیش اومده.)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، EndLessCreations ، Nila ، 221b ، ^_^ ، کارآگاه مرده ، RON!N
دارم سعی میکنم چیزایی که میشه تو انجمن  بهتر کردو لیست کنم که یکی یکی به نور ماه اضافشون کنم. این ارسال مدام آپدیت میشه و به عنوان رفرنس توی ارسال هر نسخه جدید بهش اشاره میکنم.
  • حالت من در پنل دبیر ارسال به لینک بروکن اشاره داره.
resim

• صفحاتی که showthread.php میسازد به علت شخصی سازی پنل دبیر ارسال پر از فضای خالی است.
resim

• ابعاد عکس هدر با تغییر زوم و ابعاد دیسپلی تغییر میکنن.
مشکلی میبینین که راه حلشو بلد باشین؟ یا مشکلی تو انجمن هست که تو لیست نیست؟ در هرحال میتونین یه ارسال تو تاپیک بفرستین.همرو میخونمو تا بشه اثر میدم.  3
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Marshal ، کارآگاه مرده ، Nila ، RON!N ، EndLessCreations ، گراویتون ، Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد