سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نور ماه خیابان بیکر
(2020/10/27، 12:36 AM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/10/26، 11:41 PM)ArshA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو نکته
اول اینکه خوبه لینک رو تو پست اول درج کنی
دوم اینکه خوبم هست که کدت رو تو گیت هاب بذاری

باوشه از نسخه بعد لینکو به پست اول اضافه میکنم(فک نمیکردم اصن نسخه دویی باشه یا اینقد روش ارسال بیاد که گم شه 22 )
گیت هابم داره یه طورایی ضربه میزنه کلا هر گونه تمرکز زدایی خوبه. اگه سرسشو میخوای کلا هر اکستنشنی که باشه کورش جی اسو جی سانه که دوتاش اسکریپتینو چیزی که نوشته شده در دسترس مخاطبه.
همین الان اگه نصب کردی، چیزی کامپایل نمیشه که نتونی بخونی. بازم اگه میخوای خود دات گیتو ببینی میتونم برات یه جایی جز گیت هابو لبو اینا بزارم.(نمیدونم خود موزیلا دولوپر هاب میزاره چیزی که من سابمیت میکنمو ببینی یا نه 7 ولی اگه بشه به اونم میتونم دسترسی بدم.)

البته ترسیم نداره اگه میخوای بزارم گیت هاب

همیشه همه چیزای محبوب همینطورین
سازندشون هیچ وقت فکر نمیکرد یهو کلی محبوب بشه

گیت هاب چطور ضربه میزنه؟
اگر با گیت هاب مشکل داری نذار،کد هاش رو دارم همونطور که خودت گفتی ولی کنجکاو شدم چرا گیت هاب نه؟

ولی چی میشد اگر میشد به قالب سایت بوت استرپ اضافه کرد
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

(برای شنیدن پادکست صدای بیکر رو عکس کلیک کنید 4)

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
(2020/10/27، 07:09 AM)John Constan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/10/27، 12:36 AM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/10/26، 11:41 PM)ArshA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو نکته

باوشه از نسخه بعد لینکو به پست اول اضافه میکنم(فک نمیکردم اصن نسخه دویی باشه یا اینقد روش ارسال بیاد که گم شه 22 )
گیت هابم داره یه طورایی ضربه میزنه کلا هر گونه تمرکز زدایی خوبه. اگه سرسشو میخوای کلا هر اکستنشنی که باشه کورش جی اسو جی سانه که دوتاش اسکریپتینو چیزی که نوشته شده در دسترس مخاطبه.
همین الان اگه نصب کردی، چیزی کامپایل نمیشه که نتونی بخونی. بازم اگه میخوای خود دات گیتو ببینی میتونم برات یه جایی جز گیت هابو لبو اینا بزارم.(نمیدونم خود موزیلا دولوپر هاب میزاره چیزی که من سابمیت میکنمو ببینی یا نه 7 ولی اگه بشه به اونم میتونم دسترسی بدم.)

گیت هاب چطور ضربه میزنه؟
اگر با گیت هاب مشکل داری نذار،کد هاش رو دارم همونطور که خودت گفتی ولی کنجکاو شدم چرا گیت هاب نه؟

بوت استرپ نمیخواد که. تقریبا هر کاریو با فریم ورک بتونی بکنی بدون فریم ورکم میشه. مخصوصا اگه فقط میخوای تغییرات جزعی ایجاد کنی. گرچه بازم فک کنم بتونی فریم ورکو روی یه تیکه کوچیکو ایزوله سوار کنی، بدون اینکه بقیه ساختارا ناراحت بشن.
گیت هابم یه جورایی داره مونوپولی میچینه و وقتی کامل رقیبارو از گیت خارج کنه شروع میکنه به رفتن جاهای دیگه و چیزای کوچیک ترو حذف کردن.
بالاخره که وقتی یه چیزی داره بازارو انحصاری میکنه بهتره سمتش نری با اینکه احتمالا واقعا از بقیه بهتره. البته که گیت هاب واقعنم بهترین نیست میزارم تو گیت لب احتمالا.

حقیقتش از گیت هاب بدم اومد چون :https://www.reddit.com/r/github/comments/jh3l96/github_takes_down_18_projects_used_for/
من از گوگل خیلی بدم میاد البته یکی دوماه پیش خیلی رفیق بودیم الان دیگه نمیخوام ریختشو ببینم  22
resim
پاسخ
(2020/10/27، 03:28 PM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/10/27، 07:09 AM)John Constan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو نکته

گیت هاب چطور ضربه میزنه؟

بوت استرپ نمیخواد که. تقریبا هر کاریو با فریم ورک بتونی بکنی بدون فریم ورکم میشه. مخصوصا اگه فقط میخوای تغییرات جزعی ایجاد کنی. گرچه بازم فک کنم بتونی فریم ورکو روی یه تیکه کوچیکو ایزوله سوار کنی، بدون اینکه بقیه ساختارا ناراحت بشن.
گیت هابم یه جورایی داره مونوپولی میچینه و وقتی کامل رقیبارو از گیت خارج کنه شروع میکنه به رفتن جاهای دیگه و چیزای کوچیک ترو حذف کردن.
بالاخره که وقتی یه چیزی داره بازارو انحصاری میکنه بهتره سمتش نری با اینکه احتمالا واقعا از بقیه بهتره. البته که گیت هاب واقعنم بهترین نیست میزارم تو گیت لب احتمالا.

حقیقتش از گیت هاب بدم اومد چون :https://www.reddit.com/r/github/comments/jh3l96/github_takes_down_18_projects_used_for/
من از گوگل خیلی بدم میاد البته یکی دوماه پیش خیلی رفیق بودیم الان دیگه نمیخوام ریختشو ببینم  22
قبول دارم که میشه بدون فریم ورک هم انجام داد ولی به طور کلی خب فریم ورک کار سریع تر میکنه
و در مورد محیط ایزوله فرانت چیزی نمیدونم
قبول دارم که گیت یجورایی داره انحصار طلبی میکنه ولی ان صرفا برای گیت هاب نیست،گیت لب هم همینطوره تقریبا
و به طور کلی کاربردش چیز بدی نیست اما اون آزادی ای که مالکان دارن عذاب دهندست

و یه سوال چرا روی متن این لینکی که فرستادی خط کشیده شده؟؟؟

چرا از گوگل بدت میاد؟
بخاطر تحریما یا دلیل مستقیمی داری؟؟(اگر بخاطر تحریمائه که باید بگم اگر به ایرانیا خدمات بده خود گوگل نابود میکنن)

resim
پاسخ
چند بار گفتم مشکلم با گوگل چیه ولی خوب استفاده میکردم تا پرونده اخیر گوگلو اپل در برابر اپیک و باید بگم کاملا مخالفم که سرویساشو با اجبارو و اکراح بسته. خیلی از این سرویسایی که آیپی ایرانو میبندن از موتورای زد دی داسو اسپمی استفاده میکنن که آیپی های ایرانو های ریسک معرفی میکنن. به دلیل مشابهی گوگل اینکارو میکنه وگرنه شرکت های چند ملیتی تو مقیاس گوگلو نمیشه مجبور به همچین کاری کرد.
بالاخره که نه من کس خوبیم برا توضیح دادنش نه اینجا جاشه ولی بر این باورم که باید گوگلو ترک کرد چون هرچی بگزره فقط سخت تر میشه.
اگه میخوای راجبش حرف بزنیم برام یادداشت بزار چون فک نکنم جز خودمون کسی اهمیت بده 4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، کارآگاه مرده
پروند اپیک یادم اومد
اگر بخوای بازی باشه رو استورمون باید 30 درصد بدی

به طور کلی حرفت رو قبول کردم
خب الان هم فهمیدم با win rar هم میشه آن پکیج کرد
پس الا به کد ها دسترسی دارم
تاحالا جاوا اسکریپت کار نکردم ولی عجیبه که میفهممشون
روی کروم هم اجرا کردم به یه خطش گیر داد 
نفهمیدم مشکلش چی بود باهاش( browser.storage.local.get("color").then(function (items ) رو این خط مشکل داشت و اجرا نشد

به خودم خیلی فشار آوردم بتونم آن پکیجش کنم 21212121

و ظاهرا این 18 تا پروژه که پاک شدش ظاهرا قضیه کپی رایت داشت که از طرف دولت آمریکا حذف شدن

resim
پاسخ
بحث آف تاپیکو بیار بین خودمون
تاپیک مال نور ماهه 4 
اون خطه هم خیلی واضحه دیگه داره از خود بورزر میپرسه که به صورت لوکال(روی خود سیستم یوزر) یه چیزی باید باشه به نام کالر. اگه هست که این اگرم نیست که اون.
توی کونسول وب پیج استاندارد این خط کد بی معنیه چون وقتی اونجا کالش کنی بالاترین چیزی که تو دام میبینه داکیومنته(اگه مث کروم باشه یه بروزره که یه سری تب داره که هر کدوم یه داکیومنت دارن.) و بروزر توی نیم اسپیسش نباید باشه.
resim
پاسخ
زمانبندیم از چند جهت تیر خوردو نتونستم چیز خاصی برسونم به هالووینتون ( یادم نمیاد چرا اصن قرار شدن تو هالووین من چیزی ریلیز کنم؟؟! 22 )
بالاخره که سعی کردم بد قول نشمو هر چی بودو برسونم به موزیلای اسمارت فون.
یه سری باگ ریزم حل شده که توی ارسالی که لینکو بدم توضیح میدم.
اره دیگه. یه پروسه ای یه جایی داره رو یه چیزی انجام میشه و وقتی تموم شه براتون لینکو میزارم. 10
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، دوست جمجمه ای ، Milad
نسخه 2.0 اپروو شدو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونین دانلودش کنین.

تغییرات این نسخه:
  • سازگاری با Firefox for Android.
  • تغییرات کوچیک دیگه برا کاهش حجمو رابط کاربری بهتر.
اگه هر جایی مشکلی دیدین یا پیشنهادو ایده ای داشتین تو همین تاپیک ارسال کنین که درستش کنم.(وقتی افزونه درست نصب شده باشه به انتهای صفحه خط "بهبود یافته توسط نور ماه خیابان بیکر" رو باید ببینین. پس اگه نیست احتمالا مشکلی توی مراحل نصب پیش اومده.)
چیز هایی که تو نسخه بعد ممکنه اضافه بشنو میتونین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینین.

سرس افزونه هم از این نسخه آزاده و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هاست میشه.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط دوست جمجمه ای ، EndLessCreations ، Milad ، Dazai ، کارآگاه مرده ، Nila ، RON!N
نصب شد ولی بالا نمیاره
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher
(2020/11/01، 03:22 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نصب شد ولی بالا نمیاره

ینی چی؟
چیو بالا نمیاره؟
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد