سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: ویروس این سری از نظر شما؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گراویتون
0%
0 0%
Arsene lupin
0%
0 0%
Cripher
16.67%
1 16.67%
Dazai
0%
0 0%
EndLessCreations
0%
0 0%
Milad
83.33%
5 83.33%
Nila
0%
0 0%
The Consulting Criminal
0%
0 0%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

مامور سه گانه: سری دوم
به قوانین دست نزدم از همون قوانین دور قبل استفاده میکنم

ماموریت پنجم انجام شد کرایفر اندلس رو انتخاب کرد و مدارک به دست اندلس رسید اما قصد نداره نتیجه رو گزارش بده

پ . ن : یکم سرعتو کم کنیم که وقت کنید راجب ماموریتا حرف بزنید , ماموریتو بعدی رو فردا میگم
resim
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Milad ، Cripher ، Zhuge liang ، Nila ، Dazai ، The Consulting Criminal
(2020/09/29، 12:09 AM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف صادقانه ای بود. 21
ولی آیا واقعن ایشون بازیکنی هستن ک در صورت سرویس بودن بخوان با همچین دلیلی (#دلیل_ناجوانمردانه 10 ) بقیه رو‌نسبت ب من بدبین کنن؟!
ببینید الان مشکل من اینجاست که یخورده مشکوک نیست شما و آرسن میاین و کرایفر رو میارید توی گزارشاتون و خیلی سریع هم بهش مشکوک میشید؟ من نمیگم ویروس نیست ولی این حرکت برای من خیلی عجیبه. عین یجور همدستی میمونه
و بنظرم باید یادداشت ها درحد همون اسکرین شات باقی بمونه وگرنه خیلی زود بازی بی مزه میشه...
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Nila ، کارآگاه مرده
(2020/09/29، 02:14 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید الان مشکل من اینجاست که یخورده مشکوک نیست شما و آرسن میاین و کرایفر رو میارید توی گزارشاتون و خیلی سریع هم بهش مشکوک میشید؟ من نمیگم ویروس نیست ولی این حرکت برای من خیلی عجیبه. عین یجور همدستی میمونه
و بنظرم باید یادداشت ها درحد همون اسکرین شات باقی بمونه وگرنه خیلی زود بازی بی مزه میشه...

الان شما برای دومین بار رو این مسئله مانور دادید و از کرایفر حمایت کردین (گرچه ک این بار دوم سعی شد در لفافه باشه! 21 )

انگار یکی از اعضا اتهام میخوره قبضش میره در خونه اون یکی وایرس
اگر صرفا تو دوتا گزارش ی اسم اومدن رو همدستی تلقی میکنین مشخصا این بیشتر همدستیه...

+من با همون اسکرین هم خیلی موافق نیستم
/Link
 سپاس شده توسط Nila ، کارآگاه مرده
فکر کنم اگه من نمیگفتم اسم کرایفر دوبار تکرار شده شما گیر نمیدادی، بنظر من میلاد مسئله ای نیست که بخوای روش اینقدر مانور بدی، در ضمن انتخاب گلسا که توی عکس بود هم برای من جالب توجهه.

خب اینجا یک سوال که طرف اتهامش به اندلس هست هم وجود داره چرا گزارش نمیدی
resim 
 سپاس شده توسط Nila ، Dazai ، EndLessCreations ، The Consulting Criminal ، کارآگاه مرده
خب الان این سوال من بی جواب موند.آیا خود دو کاربر انتخابی ، سوابقشون رو گزارش می دن؟و این که آیا اجبارا باید حقیقت رو گزارش بدن یا می تونن در سوابقشون دست ببرن و تغییرشون بدن؟

(2020/09/29، 01:52 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به قوانین دست نزدم از همون قوانین دور قبل استفاده میکنم

ماموریت پنجم انجام شد کرایفر اندلس رو انتخاب کرد و مدارک به دست اندلس رسید اما قصد نداره نتیجه رو گزارش بده

پ . ن : یکم سرعتو کم کنیم که وقت کنید راجب ماموریتا حرف بزنید , ماموریتو بعدی رو فردا میگم

این که اندلس گزارش نمی ده یه کم مشکوک نیست؟ 39
ممکنه با هم همکار باشن.انگشت اتهام کم کم داره به سمتشون نشونه می ره!
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Zhuge liang ، Nila ، The Consulting Criminal ، کارآگاه مرده
تو بازی ای ک هر دروغی بخوای میتونی وارد گزارش کنی من اگر ریگی ب کفشم بود گزارش دروغ میدادم ن که گزارش ندم!

ابهاماتی درمورد گزارش وجود داره ک صبر کردم برطرف شه بعد بگم نه که اصلا گزارشو ارسال نکنم 22!
/Link
 سپاس شده توسط Zhuge liang ، Nila ، Dazai ، The Consulting Criminal ، کارآگاه مرده
و البته این امکان هم وجود داره که شما میخواید ببینید بازی چطور پیش میره تا وقتی گزارش رو تغییر میدید بهترین وضعیت برای ویروس بوجود بیاد...
 سپاس شده توسط Zhuge liang ، Dazai ، EndLessCreations ، Milad ، کارآگاه مرده
از نظر من تا اینجا 3 نفر برام خاکستری شدند:1.اندلس.2.میلاد.3.کرایفر
resim 
 سپاس شده توسط Nila ، Dazai ، EndLessCreations ، Milad ، کارآگاه مرده ، The Consulting Criminal
(2020/09/29، 12:37 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو بازی ای ک هر دروغی بخوای میتونی وارد گزارش کنی من اگر ریگی ب کفشم بود گزارش دروغ میدادم ن که گزارش ندم!

ابهاماتی درمورد گزارش وجود داره ک صبر کردم برطرف شه بعد بگم نه که اصلا گزارشو ارسال نکنم 22!

قانع کننده نبود!ممکنه وایرس باشی.  7

(2020/09/29، 01:13 PM)Arsene lupin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از نظر من تا اینجا 3 نفر برام خاکستری شدند:1.اندلس.2.میلاد.3.کرایفر

باید به این موضوع هم توجه بشه که ممکنه تو و نیلا وایرس و تو یه گروه باشین و نیلا هم گزارش غلط داده باشه.من به همه مشکوکم! 21 همه مبهم و مضنونن! 22
 سپاس شده توسط Nila ، Zhuge liang ، The Consulting Criminal ، EndLessCreations ، Milad ، کارآگاه مرده
اصلا شما چرا بعد از ماموریت تغییر نقش از میلاد نپرسیدید نقش گلسا چی بود؟
چرا خودشون چیزی نگفتن؟ 
نرمش اینه دیگه، یکی از اعضا نقش یکی دیگرم فهمیده و این خودش میتونست گزارش مهمی بشه
اگر میلاد سرویس بودن با این کار نقش ی بازیکن دیگرم فهمیدن و باید ب ما بگن
مگر اینک یا الان هردو وایرس شدن یا از قبل وایرس بودن! 4
.
.
ی چیزیم بگم این وسط:
اینک هی همه به همه شک داشته باشن و هر حرفی میزنه سعی کنن از باب مخالفت‌ وارد شن فقط بازی رو گنگ میکنه و باعث میشه سرویسا نتونن همدیگرو پیدا کنن (ک یک لازمه مهم برای بردنه)
منم نمیگم ب همه اعتماد کنید ولی حداقل ی دید کلی نگر داشته باشید نه ک فقط ب یک ارسال یا گزارش گیر بدین
الان دققیقن وضعیت اینه ک وایرس ها نشستن از بیرون دعوای بین سرویس هارو تماشا میکنن! 22

_نصیحت های اندلس قسمت ۲۴۳ 10
/Link
 سپاس شده توسط Milad ، کارآگاه مرده ، Nila ، Zhuge liang

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد