سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: ویروس این سری از نظر شما؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گراویتون
0%
0 0%
Arsene lupin
0%
0 0%
Cripher
16.67%
1 16.67%
Dazai
0%
0 0%
EndLessCreations
0%
0 0%
Milad
83.33%
5 83.33%
Nila
0%
0 0%
The Consulting Criminal
0%
0 0%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

مامور سه گانه: سری دوم
سلام
گزارش من : آرسن لوپن به سرویس وفادار است. 
خداروشکر من و برادرم در یک تیم هستیم و نیازی به برادرکشی یا خواهرکشی نیست. ممنون مورف به خاطر این حسن تدبیر 20
 سپاس شده توسط Zhuge liang ، کارآگاه مرده ، Milad ، EndLessCreations
ماموریت دوم انجام شد 
ماموریت سوم عکس قدیمی و ماموریت آرسنه 
resim
 سپاس شده توسط Nila ، Zhuge liang ، Milad ، EndLessCreations ، The Consulting Criminal
خب یک عکس همین الان به من رسیده که کرایفر و گلسا با هم درش هستند، آقاین و خانم ها دقت کنید، اسم کرایفر تا الان دو بار تکرار شده، بنظر میاد که گلسا کلید معمای هویت کرایفر باشه. نمیخوام از همین حالا به کرایفر اتهام ویروس بودن بزنم ولی این امر بستگی به گلسا داره اگه سفید باشه کراهم سفید شده و در نتیجه میلاد ویروس خواهد بود.
resim 
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، Milad ، EndLessCreations
ماموریت سوم انجام شد
ماموریت چهار تعویض نقشه و ماموریت میلاده , حالا باید ببینیم کی رو انتخاب میکنه 
resim
 سپاس شده توسط Zhuge liang ، Milad ، EndLessCreations
(2020/09/28، 11:18 PM)Arsene lupin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب یک عکس همین الان به من رسیده که کرایفر و گلسا با هم درش هستند، آقاین و خانم ها دقت کنید، اسم کرایفر تا الان دو بار تکرار شده، بنظر میاد که گلسا کلید معمای هویت کرایفر باشه. نمیخوام از همین حالا به کرایفر اتهام ویروس بودن بزنم ولی این امر بستگی به گلسا داره اگه سفید باشه کراهم سفید شده و در نتیجه میلاد ویروس خواهد بود.

اسم کرایفر رو قبلا اندلس هم تکرار کرده از کجا معلوم شما و اندلس با هم همدستی نکرده باشین تا یه نفر مشخص رو ویروس نشون بدین؟
دلیل نمیشه به این گزارش اعتماد کنیم

گزارش: 

نقشمو با گلسا عوض کردم
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، EndLessCreations ، The Consulting Criminal
اول از همه اسم من تو ماموریتی اومده که هردو بر اساس تاس ریختن انتخاب میشنو اگه قراره به کسی شک کنینی به کسایی که گزارش دادن...
و ثانیا گلسا کنسالتینگه دیگه؟!  4 (ببخشید یکم تو اسم خنگم)
resim
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، EndLessCreations ، Nila ، Milad
ماموریت چهارم انجام شد 
ماموریت پنجم مدرکه تبرئه هست و ماموریت کرایفره 
+گلسا همون  کنسالتینگه
resim
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Nila
نقل قول: میشه از جناب اندلس درخواست مدرک کنم؟

بله بله ی راه خوب سراغ دارم
از مورف میخوام اون یادداشت گزارش رو عمومی کنه و منم تاییدش میکنم و همگی میتونید برید تو پروفایلم ببینیدش 10
ولی من همون کسیم ک ب کرایفر درباره اسکرین فرستادن و کلا اینجور کارا اعتراض کردم و گفتم بازی بازیه استدلاله و معتقدم این روشا برای اثبات حرف درست نیست
پس منم‌ میام لب جوی میشینم تا گزارشای بقیه برسه و بقیه حرفامو بزنم

نقل قول: آقایان و خانم ها اعتراف میکنم که من ویروسم 3
چون جناب اندلس حس هشتم دارن 21 مرسی قانع شدم 24
و البته یادتون نره دور قبلی همین ایشون چه قشنگ همه مونو پیچوندن21

اعتراف صادقانه ای بود. 21
ولی آیا واقعن ایشون بازیکنی هستن ک در صورت سرویس بودن بخوان با همچین دلیلی (#دلیل_ناجوانمردانه 10 ) بقیه رو‌نسبت ب من بدبین کنن؟!

ببینید دوستان! در مبحث احتمالات، احتمال وایرس شدن من در بازی قبل و‌این سری رو بهش میگن احتمال مستقل!

ینی اگ من سری قبل وایرس بودم دلیل نمیشه ک این سری هم باشم و اینا اصلا ربطی ب هم نداره! 3
اگر همه ارسال هامو با این ذهنیت بخونید ک این همون ویروسس ی موقعیت طلایی ایجاد میکنید برای سوء استفاده وایرس ها!!

پ.ن: انقد این کلمه «جناب» رو ب اول اسم من نچسبونید 22
/Link
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Cripher ، Nila ، Milad ، The Consulting Criminal
من طبق توضیحات قبلی جناب کرایفر درباره ی بازی ، چند تا سوال دارم:
یک)سوابق رو از اعضای انتخابی می خوای یا از راوی و اگه از اعضای انتخابی بخوای حتما باید راستش رو بگن؟
دو)چطور یه نفر زنگ می زنه به یکی دیگه و اون یکی می دونه که یکی دیگه چه هویتی داره؟طبق توضیحات جناب کرایفر باید از یکی پرسید که یکی دیگه وایرسه یا سرویس.خب ، اون یکی از کجا می دونه که این یکی چه هویتی داره؟
سه)میلاد جاش رو با گلسا عوض کرده.خب.اگه قبلا گلسا وایرس بوده باشه و میلاد سرویس ، بعد از جابه جایی نقش ها ، میلاد بر علیه سرویس کار می کنه و گلسا بر علیه وایرس؟یا سعی در کمک به همکاران قبلی خود دارن؟
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Cripher ، The Consulting Criminal
اول از همه این "جناب"و که میس آورد تو انجمن مث ویروس همه جارو گرفته. مسعولین رسیدگی کنن...
و دوم اینکه راوی نتیجه ماموریت هارو به بچه ها میده و تنها چیزی که قطعیت داره چزیه که راوی میگه و بقیه هر چی بخوان میگن.
ماموریت میلادم اگه مورف قوانینو عوض نکرده باشه(فک کنم یه جا گزاشته باشه که چیا عوض شدن) نقشارو عوض نمیکنه بلکه نقش هدفو به مامور میگه و از اون لحظه مامور عضو اون تیم میشه الان مثلا اگه گلسا ویروس بوده هر دو ویروسنو اگه سرویس بوده هر دو سرویسن.
اینکه بعد تغییر تیم چیکار کنیم باز دست خودته چیزی که معلومه اینه که اگه تیمت عوض شه و به تیم قبلیت کمک کنی برنده شه خودت میبازی. برای همین دوستان بازی قبلی به محض تغییر اهدافشون سریع پته هارو میریختن رو آب. لازم نیست هیچ کدوم از این دوحالت باشین میتونین بینشونم عمل کنین ینی به اینورای بگین من هنوز با شمامو به اونا دروغ میگم به اونوریام بگین که نه من نقشو عوض کردم ولی به اونا نگفتم. اسم بازی از همین حرکت میاد که خیلیم جالب انگیزه  1
resim
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، EndLessCreations ، Dazai

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد