سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: ویروس این سری از نظر شما؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گراویتون
0%
0 0%
Arsene lupin
0%
0 0%
Cripher
16.67%
1 16.67%
Dazai
0%
0 0%
EndLessCreations
0%
0 0%
Milad
83.33%
5 83.33%
Nila
0%
0 0%
The Consulting Criminal
0%
0 0%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

مامور سه گانه: سری دوم
 دور دوم بازی 
بازیکنان

گراویتون
EndlessCreations
Nila
 Arsene lupin 
Milad
Cripher
Dazai
The Consulting Criminal

راوی
 کارآگاه مرده

+دور قبل چند نفر تا اخر بازی ساکت بودن و فقط ماموریتشونو گزارش کردن , در مذاکرات 1+1 به این نتیجه رسیدیم که اگه کسی حداکثر تا گزارش پنجم از خودش علائم حیات نشون نده جایگزینش کنیم

بازی رو با ماموریت منبع مخفی شروع میکنیم
.tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight{background-color:yellow} .tb_hide {visibility:hidden} .ws_toolbar img {padding:2px;margin:0px}
resim
 سپاس شده توسط Milad ، Zhuge liang ، EndLessCreations ، Nila ، The Consulting Criminal
گزارش اول:
بین کاربر Milad و Cripher وایرس داریم؛ یا هردو وایرسن یا یک نفر.
.
.
.
حس هشتم من ک میگه لونه زنبور رو پیدا کردیم و هر دو وایرس هستن 10
حالا بچرخه ببینم چی میشه...
/Link
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Zhuge liang ، Nila ، Milad
ماموریت اول انجام شد .

ماموریت دوم تماس ناشناس و ماموریت نیلاست 
resim
 سپاس شده توسط Nila ، Milad ، EndLessCreations ، Alishia
سلام به همیه پلیرای عزیز 25
خب من با اینکه خیلی دوس دارم بازی بنمایم با شما اما 
از اونجایی که من یه دور افتخار داشتم و باهاتون بازی کردم اما بعضی از بچه ها مثل دازای تا حالا بازی نکردن و دوس دارن بازی کنن من این دور میزنم کنار  4
به امید دور سوم بازی 25
resim
 سپاس شده توسط Dazai ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده ، Zhuge liang ، Nila ، Milad
میس بندیکت انصراف داد 
جایگزین نقشش دازای 
resim
 سپاس شده توسط Dazai ، Nila ، Milad ، EndLessCreations
(2020/09/28، 09:43 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزارش اول:
بین کاربر Milad و Cripher وایرس داریم؛ یا هردو وایرسن یا یک نفر.
.
.
.
حس هشتم من ک میگه لونه زنبور رو پیدا کردیم و هر دو وایرس هستن 10
حالا بچرخه ببینم چی میشه...

-تماس ناشناس: اینطوریه که زنگ میزنه و به یکی از مامورا هویت واقعی یکی دیگه از مامورارو میگه. مثلا میگه فلانی وایرسه.

خب یک سوال دارم که شاید ناشی از نابلدی منه، ولی مگه عینا توی تماس ناشناس هویت یک نفر فقط یک نفر معین نمیشه؟ ماموریت اول که گزارش ناشناسه فقط یک نفر رو قاعدتا به شما معرفی کردند ولی شما دو نفرو معرفی میکنی چرا؟

قانعم کن لطفا از همین اول شاخ به شاخ نشیم خصوصا که سابقه ت هم خرابه 21 21 21 21
resim 
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، EndLessCreations
(2020/09/28، 10:09 PM)Arsene lupin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-تماس ناشناس: اینطوریه که زنگ میزنه و به یکی از مامورا هویت واقعی یکی دیگه از مامورارو میگه. مثلا میگه فلانی وایرسه.

خب یک سوال دارم که شاید ناشی از نابلدی منه، ولی مگه عینا توی تماس ناشناس هویت یک نفر فقط یک نفر معین نمیشه؟ ماموریت اول که گزارش ناشناسه فقط یک نفر رو قاعدتا به شما معرفی کردند ولی شما دو نفرو معرفی میکنی چرا؟

تماس ناشناس ماموریته دومه , ماموریت اندلس منبع مخفی بود
resim
 سپاس شده توسط Nila ، EndLessCreations
(2020/09/28، 10:12 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/09/28، 10:09 PM)Arsene lupin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تماس ناشناس ماموریته دومه , ماموریت اندلس منبع مخفی بود
خب پس عذر میخوام همینجا و بر لب جوی مینشینم و گذر عمر میبینم فعلا.

میشه از جناب اندلس درخواست مدرک کنم؟
resim 
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، EndLessCreations
اندلس ویروس بوده دروغ گفته اگه الان سرویس باشه ممکنه درست بازی کنه. به کسایی که خوب وایرس بازی میکنن کم اعتماد نشین (مدیونین فک کنین به فکر خودمم. 4 ) ولی مثلا راجب اینکه چطوری منو میلادو رو گزارش اول ویروس کرد میشه سوال پرسید چون داده ای نیست که این موقع بازی سرویسا بدونن. 7
در کل اگه سرویسین خیلی فضارو نپیچونین دست پیش تجربه شد دیگه...
resim
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، Zhuge liang ، Nila ، EndLessCreations
آقایان و خانم ها اعتراف میکنم که من ویروسم 3
چون جناب اندلس حس هشتم دارن 21 مرسی قانع شدم 24
و البته یادتون نره دور قبلی همین ایشون چه قشنگ همه مونو پیچوندن21
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، Zhuge liang ، EndLessCreations ، The Consulting Criminal

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد