سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامور سه جانبه (سری اول)
خوب بریم برای رسوا کردن سایر ویروس ها !
وضعیت یک مقدار محیرالعقوله  ,  همونطور که قبلا اشاره کردم من اگه غرق بشم همتونو با خودم غرق میکنم :12ویروسا کسی نیستن جز  میلاد و میس بندیکت !
میس بندیکت  البته دلیل 1 .3. 7 ایده ی منه  4  یچیزی تو مایه های انقدر بیربط بگو که با ربط بنظر بیاد  16 21 

(2020/09/22، 11:42 PM)Miss Bnedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلایل ویروس نبودن من1 به قیافم نمیاد
2 به رفتارم نمیاد 
3 ادم مشکوک تر از من پیدا نکردی resim
4من با کلمه نفوذی رابطه خوبی ندارم resim
5 من خودم بهت مشکوکم!
6 اصلا بی خیال من شو 
7 باور کن من نیستم resim

اما میلاد :
1. اگه دقت کنید در شروع بازی معلوم شد بین من و اندلس یکیمون ویروسه , میلاد خیلی سریع تصمیم گرفت که من نیستم و اندلسه چون اندلس عضوه سازمان , به میس بندیکت و اندلس اتهام زد که کلا توجهات از من کنار بره  
2. میس بندیکت به میلاد اتهام زد میلاد در پست اخر بمن شک داره قرار این بود که به هم اتهام بزنیم تا ضایع نشه و در ادامه نتیجه بگیریم چرا من میلاد و گیسو ویروس نیستیم سوژمون هم برای بیرون انداختن اندلس بود !
3. میلاد خیلی بیگناه بنظر میاد یعنی همش خودشو داره درگیر اینکه که ویروس کیه نشون میده که کسی بخودش شک نکنه (اگه دقت کنید متوجه میشید) همش مشغول جمع آوری اطلاعاته خیلیم خوب بازی کرد فک نکنم اگه لوش نمیدادم کسی شک میکرد  29 

4.resim
به تاریخش دقت کنید همون روزیه که گزارشو فرستاد 
گایز شرمنده ولی کلا علاقه ی غریبی به رکب زدن دارم    4 16#مامور دوجانبه
resim
 سپاس شده توسط Alishia ، Milad ، Nila ، EndLessCreations
الان مستر بندیکت منظورت منم دیگه 12
 سپاس شده توسط Cripher ، Nila ، کارآگاه مرده
کارآگه مرده جان اتهامات کثیفی که به من زدی رو خوندم و همین الان ماهیت ویروسیت برای من کاملا مشخص شد 21
اول اینکه خوب یاد گرفتی یادداشت جعل کنی 21
من اول بازی عمدا به اندلس اتهام زدم اما همه حواسم روی تو بود و میخواستم واکنشت رو ببینم.
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Cripher ، Nila ، Alishia ، EndLessCreations
الان یه چیزی خیلی عجیبه مگه مورف خودش اعتراف نکرد من ویروسم 26
اما به هر حال مورف جاانم که ویروسه میستری هم ویروسه میدونید اگه میلاد ویروس باشه قطعا ویروسه بسیار باهوش  و زرنگیه بعد یه چیزی یاداشت جعل کردن چه مد شده ! حیف که معمالا از چیزای رو مد خوشم نمیاد و گرنه منم امتحانش میکردم 21
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، Nila ، EndLessCreations
(2020/09/22، 11:36 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان مورف اعتراف کرد؟ چی شد دقیقا؟ چه قلب صاف و ساده ای واقعا 21

(2020/09/22، 11:55 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارآگه مرده جان اتهامات کثیفی که به من زدی رو خوندم و همین الان ماهیت ویروسیت برای من کاملا مشخص شد 21
من اول بازی عمدا به اندلس اتهام زدم اما همه حواسم روی تو بود و میخواستم واکنشت رو ببینم.

بزرگوار اولش فکر کرد گزارش دروغ دادم  21

(2020/09/23، 12:03 AM)Miss Bnedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما به هر حال مورف جاانم که ویروسه میستری هم ویروسه میدونید اگه میلاد ویروس باشه قطعا ویروسه بسیار باهوش  و زرنگیه بعد یه چیزی یاداشت جعل کردن چه مد شده ! حیف که معمالا از چیزای رو مد خوشم نمیاد و گرنه منم امتحانش میکردم 21

من اگه جعل کرده باشم هم یادداشت میلادو جعل کردم تو چجوری به این نتیجه رسیدی که جعلیه ؟  16
resim
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، EndLessCreations
(2020/09/23، 12:11 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/09/22، 11:36 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان مورف اعتراف کرد؟ چی شد دقیقا؟ چه قلب صاف و ساده ای واقعا 21

(2020/09/22، 11:55 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگوار اولش فکر کرد گزارش دروغ دادم  21

(2020/09/23، 12:03 AM)Miss Bnedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اگه جعل کرده باشم هم یادداشت میلادو جعل کردم تو چجوری به این نتیجه رسیدی که جعلیه ؟  16

من منظورم فقط مال شما نبود کرایفرم زحمت کشید به عنوان نمونه یه یاداشت جعلی تو پروفایل من ساخت 12
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، Mor
خیله خب سلام بنده هنوز بسیار گیج هستم ولی یه چیزایی رو دستگیرم شده
اول اینکه به نظر من اتهامات وارده به بندیکت منتفی اما همچنان به میستری(مخصوصا) شک دارم و که وایرس باشد همینطور جناب میلاد و در ضمن میستری عزیز باید بهت بگم که کارت تمومه.
دوستان اگر اشتباهی کردم لطفا بگید.

سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، Cripher ، EndLessCreations ، Nila
وقتی میبینم همه بهم شک دارن 21
[تصویر:  u5b_cv.jpg]
اونی که اونجا نشسته هم کرایفره24
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Cripher ، EndLessCreations ، Alishia ، Nila
خب دوستان در جریان باشید من از طرف مامور Mor مامور شدم ک ماموریت مامور میستری رو چک کنم.
ک این ینی کرایفر عین گزارشی ک ب میستری داده رو ب منم میگه  11
گزارش بدین شرح است:
اطلاعاتی که به میستری داده شده به این شرحه:
"کارگاه مرده به سرویس وفادار نیست."
.
.
عجـــــــب!!!
در این وادی حیرت واقعن آدم نمیدونه چُ کنه 22 21
این واقعیت هست ک این گزارش سند تصدیق حرفای مورفه (نه حتمن ولی احتمالا)
اینم بگم ک اگ اون حرفا درست باشه ب ویژه اون مورد ۲ و ۴ خیلی زشته ک منو مظلوم گیر آوردین 15

اما اگر من بخوام برای شک های یادداشت قبلیم دلیل بیارم( بیخیال مورف اصلا) :
•ب این میگن حمایت از همکار و متهم کردن اندلس:
resim

•ب اینم میگن اتهام نرم جهت لو نرفتن پس از بال بال زدن اندلس 24 :
resim

•حالا هنوز رای گیری نهایی مشخص نشده ولی در مورد ماموریت خودم هم این کاملا معقوله ک ی وایرس بخواد ب رای های ی سرویس اضاف بشه و اعتماد نکنه! ):

ولی در مورد شخص سوم من واقعن بین میس بندیکت و میستری شک دارم
البته ی دلیل هست ک علاوه بر متهم کردن میس بندیکت اتهام ب میلاد عزیز رو هم سفت و سخت تر میکنه
اونم اینجاست ک بعد از اعتراض من مبنی بر قانع کننده نبودن دلایل میس بندیکت جناب میلاد ب شکلی برق آسا( 22!)نظرشون رو عوض کردن
(اگ مافیا بود این تناقض بی برو و برگرد رای دست داشت! 21 )
resim
resim

همه اینا ب علاوه اون حمایت میس بندیکت از میلاد ک من بهش اشاره کردم توی یادداشت قبلی و کلا هی حمایت حمایت حمایت...10

اون تغییری  ک میستری تو گزارش داده بود واقعن مشکوکه ولی راستش من از این شخصیت بعید نمیبینم همچین حرکتی 12 24
بازم نمیشه گفت و ترجیح میدم نقدو(متهم ردیف اول) رو بچسبم تا نسیه 4
.
.
.
@کارآگاه مرده: اگ اون اسکرینو جعل کردی خدایی من حاضرم بهت ببازم چون حقیقتا از نظر متنی خیلی واقعی میخوره 12
/Link
 سپاس شده توسط Alishia ، Cripher ، Milad ، Nila ، کارآگاه مرده ، Zhuge liang
خوب خوب همه جمع میشین داخل یک اتاقو دور یکی میز میشینین. نیلا در آخرین لحظه بسته ایرو باز میکنه و دستو کار پنهانو مطالعه میکنه. حالا همه منتظرن که نیلا جلسه رای گیریو شروع کنه.(ما که حضوری بازی میکنیم کسی که دستور کار داره نوبت میده برا حرف زدنو هشتا گزاره هارو جمع میکنه خلاصه یه جا میگه. اینجا هم میشه ایناکرو کرد. نکته اجندا هم اینه که معمولا آدمارو از تیمای قبلیشون جدا میکنه و باعث میشه بیطرف شن(البته که هنوز خودشونو به بقیه ترجیح میدن ولی خوب حداقلش اینه که هیچ کی بهش اعتماد نمیکنه و وضعیتش مشخصه.))
بالاخره که اجندارو دادم به نیلا خودتون با یه نظمی یا بدون یه نظمی بعد اینکه نیلا حرفاشون زد شروع کنین به استنتاج کردنو رای بدین. هر کسی به من بگه من به فلانی رای میدم درسته دیگه. حالا تو تاپیک باشه(خطاب به من که ثبت کن اینو) یا چت باکس(منو تگ کنه و من ببینم) یا یادداشت(زیر پیج من باشه  22 )فرقی نداره و منم رایشو اعلام میکنم.
 ببینم چه میکنین.   3
resim
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، کارآگاه مرده ، EndLessCreations

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد