سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامور سه جانبه (سری اول)
دوستان ما یه بحث طولانی داشتیم که آیا اسکرینو فرستادن کار بدیه یا نه که نتیجشو بعد بازی اگه بازم خواستیم بازی کنیم مشخص میکنیم. در لحظه منتظر دوباره آنلاین شدن مورفیم که باید گزارش بده و خواستم بگم که اسکرین گزارش مدرکی نیست که بشه بهش استناد کرد.
جعل کردن اسکرین از سهل ترین اعماله. 4
resim
resim
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Milad ، Alishia ، Nila ، کارآگاه مرده
(2020/09/22، 12:07 AM)Miss Bnedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشید دوباره 1
گزارش جدید میس بن...
دوستان وفادار به سرویس توجه کنید من امروز با یه خبر مهم اومدم که بهتون کمک کنم
من از یه منبع بسیار موسق (میدونم اشتباه نوشتم موسقو)
شندیدم که بین میلاد و میستری یکیشون ویروس هست و 
به سازمان وفادار نیست
از شما عزیزان می خوام که تا وقتی نفهمیدیم کدوم ویروسه به هیچکدام از این دو عزیز اعتماد نکنید با تشکر

الان این همون اولین گزارشیه که اول بازی به عنوان اویلن ماموریت باید میفرستادید دیگه درسته؟
 سپاس شده توسط Alishia ، Nila
بله خودشه
 سپاس شده توسط Milad ، Zhuge liang ، Nila ، کارآگاه مرده
(2020/09/22، 12:55 PM)Miss Bnedict نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی میلاد از گزینه ها حذف بشه یعنی میستری ویروسه  11 10

اینک کسی گزارش صحیح داده باشه اصلا معیار خوبی برای اعتماد کردن نیست!(ب جز در نظر گرفتن قضیه اسکرین شات تازه!)
این مدل حرفارو نزنید آدم بهتون مشکوک میشه! 4 

خب الان چنتا احتمال هست 39
• اولین احتمال اینه ک هم جناب میلاد هم میستری عزیز کـــــاملا درست گفتن گزارشارو ک در اونصورت من وایرسم! 3

•دو اینک هردو در گزارشات دست برده باشن  اینطوری قضیه خیلی پیچیده میشه! 7

•و یا این ک یک نفر زیرآبی رفته  ک  ممکنه میستری و مورف همدست باشن و از گزارشات تقریبی میلاد سوء استفاده کردن مخصوصا ک شکایی هم رو من بود
یا گزارش دوم دستکاری شدس ک بازم قضیه خیلی پیچیده میشه 25

ولی در کل نظر فعلی و شخصی من رو مورف و میستری و میلاد هست
چون من هنوز درک نمیکنم چطور ممکنه کسی بدون هیچ گزارش قبلی ای همینطوری ب مورف اعتماد داشته باشه و اسلحه رو صاف بذاره رو شقیقه اندلس!! 24
و این مقدار اعتماد سازی ها برای مورف ادمو ب شک میندازه دیگه. 13

.
.
.
بقیه دوستان حرفی سخنی چیزی ک ما بتونیم نقشتونو دربیاریم در سکوت ک نمیشه 10
اصلا کسایی ک در سایه فقط یادداشت هارو میخونن مشکوک ترن 11
/Link
 سپاس شده توسط Milad ، Cripher ، Nila ، کارآگاه مرده
تعداد صفحات زیاد شد. میخوام همه گزارش هارو اینجا بذارم و بعد نتیجه گیری خودمو بگم:
ماموریت اول Miss.Bnedict:

نقل قول:
 بین میلاد و میستری  ویروس هست و 
به سازمان وفادار نیست (هردو میتونن ویروس یا سرویس باشن یا حتی یکی شون باشه)
از شما عزیزان می خوام که تا وقتی نفهمیدیم کدوم ویروسه به هیچکدام از این دو عزیز اعتماد نکنید با تشکر

ماموریت دوم Milad:

نقل قول: اندلس و  مورف؛ یکیشون ویروسه.

ماموریت سوم EndlessCreations:
ماموریت این بود که به یکی از مامورهای بازی اعتماد کنه و اون مامور انتخاب شده باید تصمیم بگیره که آخر بازی یه رای به اندلس اضافه بشه یا کم. که اندلس به من اعتماد میکنه 

ماموریت چهارم Mystery:

نقل قول: یک تماس ناشناس دیروز به من اطلاع داد که کارآگاه مرده به سرویس وفاداره،اینجا شک و شبهه پیش میاد که آیا کارآگاه مرده ویروس هست و یکی از همکاراش داره اونو تبرئه میکنه یا واقعا به سرویس وفاداره،نظراتتون رو میشنوم

ماموریت پنجم The Consulting Criminal
ماموریت داشت تا به انتخاب خودش یکی دیگه از مامورهارو انتخاب کنه و مدرک بیگناهیش رو بهش نشون بده. که Miss.Bnedict رو انتخاب میکنه:

نقل قول: گزارش میس بندیکت :

شب گذشته کرمینال با پست کردن مدارکی قانع کننده دلیل بر اینکه به سرویس وفاداره  و ویروس نیست منو قانع  کرد و حالا من مطعنم که کرمینال از لیست ویروس ها حذف میشه  resim و شک من به میلاده  

ماموریت ششم کارآگاه مرده: (تا اونجایی که من متوجه شدم اگه اشتباه میکنم بگید تا اصلاح بشه)
ماموریت داشت تا یکی از افراد رو انتخاب کنه که با انتخابش نقش مورف هم عوض میشه. یعنی اگه قبلا سرویس بود، و توی این ماموریت یکی از ویروس هارو انتخاب کرده باشه الان کارآگاه مرده هم ویروسه یا...

نتیجه گیری خودم تا اینجا (ماموریت ششم)
اول بگم من ماموریت هارو دستکاری نکردم فقط واسه کسایی که نمیخوان برن هی صفحه ورق بزنن اینو اماده کردم و میتونین اعتماد کنین. از خود راوی هم میخوام که این ارسال رو بخونه تا اگه جایی اشتباه کردم، اصلاحش کنم بچه ها گمراه نشن.
و اما نتیجه گیری خودم تا اینجای کار: هنوز دوتاماموریت دیگه مونده تا تموم شه.
اول از همه که Miss.Bnedict حاضر نشد گزارشش رو بده اندکی شک کردم ولی نمیدونم چرا با توجه به واکنش هاش میخوام بهش اعتماد کنم و مبنای فرضیه رو بر این اساس بذارم که Miss سرویسه.
بنابراین اگه گزارشش درست باشه و بین من و میستری یه نفر ویروس باشه برای من، میستری ویروسه، خود میستری توی گزارشش گفت که مورف جز سرویس هاست که یعنی این گزارش اعتبار نداره و دستکاری شده. حالا یا مورف هم ویروسه و میستری میخواد عادی جلوه ش بده یا اینکه مورف سرویسه ولی اون وقت من هدف میستری رو درک نمیکنم21 بیشتر احتمال میدم گزینه یک درست باشه پس:
بنابراین تا اینجای کار برای من میستری و کارآگاه مرده ویروسن. اگه گزارش من رو بخونید میبینید که از بین اندلس و مورف یکی شون ویروس بود که این شک منو نسبت به مورف بیشتر میکنه و اندلس میشه بیگناه یا همون سرویس.
یه حالت دیگه هم هست:
ممکنه The Consulting Criminal ویروس باشه. ماموریتش این بود که باید مدرک بیگناهیش رو به یکی نشون میداد و به Miss نشون داد که یعنی هردو نفر اینا ویروسن.
نتیجه گیری دیگه ای به ذهنم نمیاد فعلا باید منتظر دوتا ماموریت Mor و نیلا بود  10
 سپاس شده توسط Dazai ، Cripher ، Nila ، Alishia ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده
خوب نوشتیو تا جایی که من دیدم همون چیزی بود که گفتن هشتا که کامل شد یه سامری هشت خطه بزار درهمین حد که 
میس بندیکت: بین میلادو میستری ویروس وجود داره.
.
.
.

اینم بگم که میس تو ماموریتش دو نفرو انتخاب کرده و من بهش گفتم که بینشون ویروس هست یا نه اینکه مثلا فکر میکنه فقط یکیشون ویروسه استدلال خودشه و وقتی این سامری هشت خطیو میسازین به نظرم بهتره استنتاجاتونو درگیر نکنین(حداقل ظاهرا نکنین ینی این چیزی که میس گفته معلومه که بیش تر از چیزیه که گزارشش میگه ولی خوب میتونست دو نفر دیگرو بگه که به نظرش به نفع تیمشه اونا گفته بشن.  3 ).
اینجوری اطلاعات خامو بدون شک جمع میشن که همه بتونن صفرو یکی بهشون نگاه کنن. این گزاره یا راسته و یا دروغه. نه که طرف نا آگاهانه قضاوت غلط کرده.
بالاخره که اینطوری کساییم که بیرون بازین با دیدن این هشت خط میتونن از نگاه یک سرویس نا آگاه استدلال کننو یه نظری بدن فقط تفاوتشون اینه که هر کسی که تو بازیه علاوه بر شنیدن 7 گزاره دیگه دوتا چیز دیگرم میدونه. یکی نقش خودش و دیگری گزارشی که مستقیم از راوی شنیده.
resim
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده
گزارش :
اوکی عضو سازمان رو انتخاب کردم گلسا سرویس شدم16 چون اتهاماتتون درست بود من ویروس بودم :16
resim
 سپاس شده توسط Milad ، EndLessCreations ، Nila
434343
خوب و اما ماموریت آخر قبل اجندا میرسه به مور ولی به جای نامه اشتباهی(از بالا گفتن جاش اینجا نبوده  22 و برای ساده تر شدن بازی جاش یه چیز معمول تر میزارم.(به نظر من که خوب پیش رفتینو بازیرو متوجه شدین ولی خوب میگن که دست اولو ساده برگزار کنیم.)) به جاش از مور میخوام که یکی از مامور هارو انتخاب کنه که فرستاده بشه تا یکی از ماموریت هایی که تا حالا انجام شدنو برسی کنه و نتیجه ای که داشترو بهش میگم.
الان اگه گیج شدین دوباره میگم. مور مامور الفو انتخاب میکنه که ماموریت مامور ب رو برسی کنه. مامور الف متوجه میشه که ماموریت مامور ب دقیقا چه نتیجه ای داشته. ولی چیز دیگه ایرو نمیفهمه. مثلا اگه ماموریت میسو انتخاب کنه بهش مگیم که بین اون دونفر(که نمیگم کدوم دو نفر) ویروس بوده یا نه. ولی مثلا مال میلاد یا میستری که اطلاعاتنو انتخابی نداشتنو اسم مامورارو هم میگم. درکل چیزایی که مامور ب انتخاب کرده پنهان میمونه و فقط نتیجه آخری که بهش گفته شده به مامور الف گفته میشه. برای ماموریت جلب اعتمادم بهش میگم که رای اضافه یا کم شده. برای مدرک وفاداریم میگم که مدرک اثبات میکرده یا نه. گرفتین دیگه چه شکلیه. فعلا اسمی نداره اگه پیشنهادی دارین بگین که اسم این نوع ماموریت باشه. 1

مور چند وقتی میشه که آنلاین نشده اگه آنلاین نشه چی؟
از بیرون کسی دوست داره جای مور بیاد نقششو بازی کنه؟ تاحالا اکتی نداده و میشه عوضش کرد(اگه نیومد دیگه راهی نمیمونه  19 )
resim
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، EndLessCreations ، Nila
من یکم گیج شدم  12
به نظرم اسم ماموریتو بزارید الفبا !اخه زیاد الف و به داشت 12
 سپاس شده توسط Milad ، Cripher ، Nila ، کارآگاه مرده
الان مورف اعتراف کرد؟ چی شد دقیقا؟ چه قلب صاف و ساده ای واقعا 21
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، EndLessCreations

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد