سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامور سه جانبه (سری اول)
(2020/09/20، 11:09 PM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/09/20، 07:57 PM)Milad به نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اندلس و Miss Benedict مشکوکم. شما دو نفر اگه دوست دارید نظرمو با ذکر 13 دلیل عوض کنین 10

شما اول صحت این گزارش رو ب ما ثابت کنید من ۱۴ تا دلیل میارم با دو لیوان سکنجبین 10

(2020/09/20، 10:30 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وااو واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم 21  ولی این دلیل نمیشه که ویروس نباشی بنابراین همچنان بهت اعتماد ندارم (اجازه بده بهت اعتماد نکنم 4)
میخوام یه رای بهش اضافه بشه

خب متاسفانه این سیستم تک هدفی و اصرار رو ی نفر کار مافیاس!
این تصمیم هر نتیجه ای هم ک داشته باشه حداقل یکم برای من روشن میکنه این آقا virus هستن یا white blood cell 11

شما اگه یه چند ساعت به من اجازه بدید چنان مدرکی رو میکنم که از این به بعد نه تنها بهم ایمان بیارید که بتی از من رو بسازی بذاری توی اتاق 21  10
و اینو خطاب به Miss.Bnedict میگم: چرا گزارشتون رو نمیگید؟ 
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Nila ، کارآگاه مرده
و ی چیز دیگه ای هم ک هست:
من اگر خودم رو بذارم جای کسی ک مثلا ب Miss Benedict شک داره هیچوقت با اون دلایل قانع نمیشم!
@Mild: منم اگر بیام بگم وایرس نیستم با ایموجی گریه شما راضی میشی؟!! 3
در نتیجه من اینجا ی احتمال ریزی هم میذارم ک چ بسا این دو عزیز همدست بوده باشن و اون شک اولیه هم ی جور دعوای زرگری بوده برای اعتماد سازی الکی! 10
/Link
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، کارآگاه مرده
(2020/09/21، 01:50 AM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ی چیز دیگه ای هم ک هست:
من اگر خودم رو بذارم جای کسی ک مثلا ب Miss Benedict شک داره هیچوقت با اون دلایل قانع نمیشم!
@Mild: منم اگر بیام بگم وایرس نیستم با ایموجی گریه شما راضی میشی؟!! 3
در نتیجه من اینجا ی احتمال ریزی هم میذارم ک چ بسا این دو عزیز همدست بوده باشن و اون شک اولیه هم ی جور دعوای زرگری بوده برای اعتماد سازی الکی! 10
کی گفته من قانع شدم؟ 3 21
من همچنان شکم به شما و Miss.Bnedict باقیه به خصوص اوشون 10
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Nila ، کارآگاه مرده
اولین گزارش میستری:
یک تماس ناشناس دیروز به من اطلاع داد که کارآگاه مرده به سرویس وفاداره،اینجا شک و شبهه پیش میاد که آیا کارآگاه مرده ویروس هست و یکی از همکاراش داره اونو تبرئه میکنه یا واقعا به سرویس وفاداره،نظراتتون رو میشنوم
در کافه،کنار هیولاهای خدانما و خدایان هیولانما بشین...
و از سفارشت لذت ببر!
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، EndLessCreations ، Milad
اینجا یه چیزی بگم که تماس ناشناس اسمش تماس ناشناسه هر چیزی که راوی بگه درسته حالا اسمش منبع نا معتبر باشه یا دروغ گوی سر محل بالاخره نتیجه ماموریتی که من بهتون میدم قطعا صحت داره. 25 (به شرطی که اشتباه نکنم  10 )

حالا کنسالتینگ کریمینال مامور میشه که با نشون دادن مدارکش به یکی از مامورهای دیگه به انتخاب خودش، نشون بده بیگناهه.
البته که به فردی که انتخاب بشه نقش کنسالتینگ گفته میشه چه ویروس و چه سرویس. و اون فرد باید گزارش بده که دیگه بقیشو خودتون میدونین. 19
resim
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، EndLessCreations
گزارش میس بندیکت :
شب گذشته کرمینال با پست کردن مدارکی قانع کننده دلیل بر اینکه به سرویس وفاداره  و ویروس نیست منو قانع  کرد و حالا من مطعنم که کرمینال از لیست ویروس ها حذف میشه  4 و شک من به میلاده
 سپاس شده توسط Nila ، کارآگاه مرده ، Milad
کارگاه مرده ماموریت عضو جدیدو باید انجام بده. یعنی با انتخاب کردن یکی از مامورا هویت واقعیشو متوجه میشه. ولی باید محتاط باشه چون هر نقشی داشته باشه مورفم از این لحظه بازی همون نقشو میگیره. هیچ کس از این تبادل بویی نمیبره جز خود مورف. بعد از این توی استعلام های مامور های دیگه نقش جدیدش نشون داده میشه(البته اگه کسی که انتخاب میکنه هم نقشش نباشه 22 ).
resim
 سپاس شده توسط Alishia ، Nila ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده
با سلام و خسته نباشید دوباره 1
گزارش جدید میس بن...
دوستان وفادار به سرویس توجه کنید من امروز با یه خبر مهم اومدم که بهتون کمک کنم
من از یه منبع بسیار موسق (میدونم اشتباه نوشتم موسقو)
شندیدم که بین میلاد و میستری یکیشون ویروس هست و 
به سازمان وفادار نیست
از شما عزیزان می خوام که تا وقتی نفهمیدیم کدوم ویروسه به هیچکدام از این دو عزیز اعتماد نکنید با تشکر
 سپاس شده توسط Cripher ، Milad ، EndLessCreations ، Nila ، کارآگاه مرده
میبینم که همه به من شک کردن21 اینم دلیل اینکه گزارش من سالمه 10
[تصویر:  1600762743771.png]
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Alishia ، Nila ، کارآگاه مرده
وقتی میلاد از گزینه ها حذف بشه یعنی میستری ویروسه  11 10
 سپاس شده توسط Cripher ، Nila ، کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد