سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامور سه جانبه (سری اول)
سری اول بازی مامور سه جانبه

من خیلی راوی خوبی نیستمو دوستم دارم خودم بازی کنم ولی چون دست اوله و میخواین ببینین چه شکلیه یه دست روایت میکنم.

لیست بازیکنان :

Mystery
Mor
EndlessCreations
Milad
The Consulting Criminal
کارآگاه مرده
Nila
Miss.Bnedict

براتون یادداشت میزارمو نقشاتونو مشخص میکنم و اینکه چیکار باید بکنین سه نفرم شانسی ویروس انتخاب میکنم.
هر فاز عملیاتو تو همین تاپیک میزارم که یکی یکی گزارشاتون جمع شه و از اونجا که همه هر روز آنلاین نیستن شاید دو سه روز طول بکشه.
امیدوارم طوری که باید اجرا بشه.  1

فاز عملیات شروع میشه...
اولین ماموریت منبع سری هست که میس بندیکت مامور انجامش میشه.
میس باید با چک کردن منابع و پیدا کردن سوابق دو نفر (به انتخاب خودش) که باهم گره خوردن متوجه بشه که آیا بین این دو نفر نفوذی وجود داره یا نه.(اگه گزارش بگه که بین این دو نفر نفوذی وجود داره ممکنه یکی یا هردوشون نفوذی باشن و اگه بگه وجود نداره ینی هر دوشنو وفادار به سرویسن.)
وقتی ماموریت میس تموم بشه و گزارششو در اختیارتون بزاره (داخل همین تاپیک فک کنم گزارشارو ارسال کنین خوب بشه ولی استدلالارو بزارین آخر قبل رای هر کی جمع بندی کنه یه ارسال بفرسته تمیز تره ولی بازم اگه حس میکنین دیر میشه هر چی میخواین ارسال کنین.) ماموریت بعدی به یک مامور دیگه محول میشه و فاز عملایت جدید شروع میشه.
resim
 سپاس شده توسط Dazai ، Milad ، Nila ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده
میس بندیکت ماموریتشو انجام دادو گزارششو گرفت اما به دلیل مرموزی نمیاد اعلام کنه و به شما گزارششو بگه و از اونجایی که من فقط راویم بهتون میگم که گزارش به دستش رسیده و هر وقت صلاح بدونه خودش باهاتون به اشتراک میزارش. 7
ماموریت بعدی عکس قدیمی هستو میلاد مامور میشه که پیداش کنه. توی گزارش این ماموریت به میلاد اسم دونفر از مامورین داده میشه که اول بازی توی یک تیم بودن.(از اونجایی که تاحالا اتفاقی نیوفتاده که نقشی عوض شه پس هنوزم یا هردو وایرسن یا هردو سرویسن.)
resim
 سپاس شده توسط Dazai ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده
آقا من اشتبا کردم میلاد دوباره گزارش بده.
resim
خط تو خط شده بود، اشتباه بهم گزارش دادن دوباره میگم:
اندلس و  مورف؛ یکیشون ویروسه.
بنده به مورف شکی ندارم و به اندلس و Miss Benedict مشکوکم. شما دو نفر اگه دوست دارید نظرمو با ذکر 13 دلیل عوض کنین 10
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، کارآگاه مرده ، Nila
حالا اندلس مامور میشه که یکی از مامور هارو انتخاب کنه که فکر میکنه بهش اعتماد داره.(جلب اعتماد) از اون مامور پرسیده میشه که میخواد آخر بازی یکی از رای های اندلس کم بشه یا اضافه بشه. جدا از اینکه تصمیم سختی برای اندلسو مامور دیگست استدلالیم که از تصمیم اندلس میشه میتونه کلیدی باشه.
resim
اندلس نمیدونم چرا ولی حس میکنم هرکی رو بگی همدستته21
اندلس برای جلب اعتماد میلادو انتخاب کرد. حالا باید دید میلاد اعتماد بک میده یا نه.(البته این یکیو خودش باید بگه که ممکنه دروغ بگه   4 )
resim
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، EndLessCreations ، Milad
Star 
وااو واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم 21  ولی این دلیل نمیشه که ویروس نباشی بنابراین همچنان بهت اعتماد ندارم (اجازه بده بهت اعتماد نکنم 4)
میخوام یه رای بهش اضافه بشه.
از Miss.Bnedict هم خواستم برام دلیل بیاره واسه بی گناهیش اینم دلایل ایشون: 3 24:

نقل قول: دلایل ویروس نبودن من
1 به قیافم نمیاد
2 به رفتارم نمیاد 
3 ادم مشکوک تر از من پیدا نکردی resim
4من با کلمه نفوذی رابطه خوبی ندارم resim
5 من خودم بهت مشکوکم!
6 اصلا بی خیال من شو 
7 باور کن من نیستم resim
همینا کافیه برات؟  resim
بله کاملا قانع شدم خسته نباشید واقعا 21
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Alishia ، Nila ، کارآگاه مرده
خوب ماموریت بعدی برای میستریه و تماس ناشناسه اینطوری که وفادار بودن یا خاعن بودن یکی دیگه از مامورا بهش گفته میشه.
resim
 سپاس شده توسط Nila ، کارآگاه مرده
(2020/09/20، 07:57 PM)Milad به نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اندلس و Miss Benedict مشکوکم. شما دو نفر اگه دوست دارید نظرمو با ذکر 13 دلیل عوض کنین 10

شما اول صحت این گزارش رو ب ما ثابت کنید من ۱۴ تا دلیل میارم با دو لیوان سکنجبین 10

(2020/09/20، 10:30 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وااو واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم 21  ولی این دلیل نمیشه که ویروس نباشی بنابراین همچنان بهت اعتماد ندارم (اجازه بده بهت اعتماد نکنم 4)
میخوام یه رای بهش اضافه بشه

خب متاسفانه این سیستم تک هدفی و اصرار رو ی نفر کار مافیاس!
این تصمیم هر نتیجه ای هم ک داشته باشه حداقل یکم برای من روشن میکنه این آقا virus هستن یا white blood cell 11
/Link
 سپاس شده توسط Alishia ، Nila ، Milad ، Cripher ، کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد