سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: برای تحقق پیشگویی به من میپیوندید؟
بله!
خیر1
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
پیشگویی بزرگ
سلام بر شما کاربران
طبق افسانه ها روزگاری وعده ای از طرف بالا مقامان داده شد. این وعده بر سر در انجمن کوبیده شد!!!!
[تصویر:  55.png]
سالها است که از آن واقعه میگذرد و این وعده تبدیل به شوخی چت باکسی شده است! اما هنوز هستند کسانی که به یاد دارند!
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcQz_zhDdgpZpQH8FLJGD...w&usqp=CAU]
در پیشگویی آمده است که روز فردی انتخاب میشود و لقب کاراگاه منتخب را به او میدهند! 
در بخش دیگر نوشته شده است که مردم با او دست دوستی میدهند و او را همراهی میکنند.
با آمدن کاراگاه منتخب انجمن نورانی میشود و رنگ سبز صفحه اصلی اش(اگه سبز انتخاب کرده باشید) سبز تر میشود و جان تازه ای میگیرد!
کاربران جنگ را کنار گزاشته و با مهربانی در کنار هم چت میکنند!
با آمدن کاراگاه منتخب رنگ ها نادیده گرفته میشوند! کاراگاه ویژه دیگر به کسی زور نمیگوید و مدیر ها هم ظالمانه برخورد نمیکنند!
آری! کارگاه منتخب! 
دست به دست هم دهید تا این پیشگویی تحقق یابد و با هم روزی را ببینیم که افسانه سر در انجمن به حقیقت بپیوندد!
ای مورفیسم ها وای کاربران دیگر! ای امنیتی ها و ای رول پلی بازان! با هم همراه شوید!
اگر به ما میپیوندید دستورالعمل های زیر را انجام دهید!
1.حداقل به پروفایل دو عدد از مدیران بروید و در یاداشتی بنویسید: لطفا کاراگاه منتخب را انتخاب کنید!
2.دیگر تایپیکی ایجاد نکنید!
3.دیگر پستی هم ارسال نکنید!(حتی برای این تایپیک)
4.بسیار کمتر از حالت عادی چت باکس استفاده کنید!
باشد که بلخره کاراگاه منتخب ، انتخاب شود!
آمین!
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Zhuge liang ، Dr H.Lecter ، RON!N ، Rend ، Mor ، Am.A
فقط درباره قسمت آخر که گفتی تاپیک نزنید و اینا بگم
عزیز من. اینجا اسمش انجمنه یعنی چی؟ یعنی فعالیت های ماست که اینجا رو میچرخونه و یه طوری میگی دیگه تاپیک نزنید و فلان و بیسار که انگار به ازای هر تاپیک یا ارسالی که شما میزنید پولی به جیب مدیرا و ناظما واریز میشه24
من فکر کنم دقیقا جایی از زندگیتون توی انجمن یه چیزی رو هنوز متوجه نشدید، اینکه کسی داوطلب میشه واسه مدیریت انجمن یعنی میخواد بیشتر از قبل به انجمن کمک کنه. نمیخوام الان بگم من فرشته ام و فلان 21 میگم با این کار داریم کمک میکنیم همونطور که اعضای تیم ترجمه،  نیلا، اندلس،Melody، رند (خیلی کم البته21) سوروس، کرایفر کاراگاه مرده و ارسن، خود شما و هزار نفر دیگه که واقعا خیلی زیادن و اسمشونو همین الان شاید یادم نیاد کمک میکنن. اونوقت شما مثلا داری به انجمن کمک میکنی؟
باشه تاپیک نزن مشکلی نیست کسی آسیبی نمیبینه ولی خب مطمئنا انجمن که توش ارسال جدیدی نداشته باشه به چه درد میخوره. شما میدونی اگه این انجمن نباشه چقدر خود بنی هزینه هاش میاد پایین؟ یجورایی به نفعشه که انجمن دیگه نباشه ولی تا الان حرفی زده؟ شکایتی کرده؟ شما جایی توی انجمن تبلیغی میبینی؟
میخوای واسه انجمنی که دیگه وجود نداره کاراگاه برتر باشی که چه کنی دقیقا؟ 4
دیدگاهت رو عوض کن عزیز من
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Cripher ، EndLessCreations ، Nila ، Rend ، Mor ، The Consulting Criminal
اتفاقا در همین افسانه ها اومده ک روزی روزگاری تو این انجمن اعتبار منفی وجود داشته
اگ این افسانه هم ب حقیقت بپیونده خیلی عالیه چون من قطعا ب خاطر این دیدگاه از شما دریغش نخواهم کرد 12
اعتصاب؟! 3 زمان انقلابه مگه؟ 24 24
خداوکیلی این کارآگاه منتخب چ مزیتی داره بعضیا ولش نمیکنن؟! 21
بذارید دست نیافتنی بمونه حداقل کلی باهاش شوخی میکنیم  12

اول فک کردم تاپیک طنزه وجدانا!!22 ولی وقتی در کمال تعجب دیدم جدیه لازم دیدم با این موی سفید شمارو ی نصیحت بکنم ک فرزندانم هیچ گاه در زندگی دنبال جاه و مقام نباشید و فعالیت های خود برای انجمن را در راستای رضای خدا و با خلوص نیت انجام دهید ک خدا مخلصین را پاداش خواهد داد 10
/Link
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Zhuge liang ، Milad ، Mor
دوستان عزیز! این یک پیشنهاده!!!!!!!!!حتی اگه نوع نگارش رو نگاه کنید متوجه میشد که دارم درخواست میکنم!
1.چون این حرف از طرف من بیان میشه این طور رفتار میکنید؟ اگه جدی بخوایم باشیم این حرف اکثر کاربرا است!اصلا من خودم کنار میکشم!
2.در ضمن اگه این روند هر دوماه یک کاراگاه منتخب انتخاب بشه کاربر ها سعی میکنن فعالیت مفید داشته باشن!
3.و در نهایت به توصیه کرایفر یک سئوال دارم که  یک جواب رسمی میخوام!!!!
چرا کاراگاه منتخب انتخاب نشده و نمیشه؟
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، Mor ، Am.A
سلام 1
جناب ؟؟؟؟ ممکنه در بعضی جاها حق با شما باشه که چرا کاراگاه منتخب انتخاب نمیشه اما به نظر من اگه بچه های انجمن از جمله خود شما تلاششون رو بیشتر کنن تایپیکای موثر  که به پیشرفت انجمن کمک میکنه ایجاد کنن قطعا شانس برای انتخاب کاراگاه منتخب بیشتر میشه اما اگه هیچکس فعالیتی در هیجای انجمن نداشته باشه به قول اقا میلاد اصلا کاراگاه متخب هم انتخاب بشه چه سودی داره براش که بخواد تویجایی که هیچکس نیست و به برهود تبدیل شده بخواد مثلا حکومت کنه!
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Mor
به دلیل اعتیاد به انجمن و همچنین وضع وخیمی که قراره به وجود بیاد برای انجمن،نیازه که چت انجام بشه،بنابراین من فقط نظرا با این موافقم.
در کافه،کنار هیولاهای خدانما و خدایان هیولانما بشین...
و از سفارشت لذت ببر!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mor
در ضمن یکم فونت رو کوچیک کن کور شدیم  21
در کافه،کنار هیولاهای خدانما و خدایان هیولانما بشین...
و از سفارشت لذت ببر!
پاسخ
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Mor
من نمی دونم چرا شما ها همتون انقدر غر میزنید انجمن همینجوریش خوبه حالا اگر هم کاراگاه منتخب اضافه نکردند خب مشکلی نیست ، همینجوری ادامه می دیم اگر هم کردند چه بهتر ، اما در هر حال من هم با شما موافقم مدیران گرامی لطفا این کاراگاه منتخب رو راست و ریستش کنید جان مور.
فکر کنم جمله اولم ربطی به جمله ی آخرم نداشت  26 فکر کنم قاطی کردم 8اما در کل منظورم یه چی تو همین مایه ها بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط Cripher ، EndLessCreations
جدی یه جوابی بدین حداقل بگین نمیخواین راجبش صبحت کنین.  22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Alishia ، Zhuge liang

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد