سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامور سه گانه
تریپل ایجینت یا مامور سه گانه یه بازی دورهمیه که با کمی تغییر براتون توضیحش میدمو اگه به اندازه کافی خوشتنون بیاد شاید چند دست بازیم کردیم.
کلی سوال معمایی جنایی هست که قالبش اینطوریه که یه عده مضنون داره که هر کدوم به همدیگه اتهام میزنن یا همدیگرو تبرعه میکنن.
بعد توش بهتون هشتا اسمو دیالوگ میدن که باید بینشون مجرم یا مجرمارو پیدا کنین.
تریپل ایجنتم همچین چیزیه. داستان پس زمینه بازی اینطوریه که هشت نفر(استاندارد) عضو یک آژانس اطلاعاتی قراره یه ماموریت انجام بدن بین این هشت نفر(نمیدونم از کجا اومده ولی ما بهشون میگیم سرویس فک کنم به کسایی که وفادارن به آژانس ایجنسی سرویس یا همچین چیزی میگفتن که کوتاهش شد سرویس. 4  ) یه عده نفوذین که همدیگرو میشناسنو بهشون میگیم وایرس(همون ویروسه ولی باکلاس تر  21 ) این سه نفر(استاندارد) هم مث بقیه یه بخشی از ماموریت دستشونه و آخرش باید دروغ وارد گزارشا کنن که ماموریت به درستی انجام نشه.

resimresim
حالا سوال اینه که ماموریت چیه؟ ماموریت پیدا کردن نفوذی تو آژانسه. اینطوری که توی هشت فاز عملیات(هر نفر یکی) آدما اطلاعاتیو جمع میکنن یا یه کاری میکننو بالاخره اینکه تهش همه میانو میگن چی گیرشون اومده. بعدش رای میگیرن که کیو وایرس معرفی کنن. برای معرفی کردن نفوذی باید اکثریت موافق باشن ینی حتی اگه یکی از سرویسا هم متقاعد نشه که یه ویروسو پخ پخ کنن باید نظرشو عوض کنه که برنده شن. البته که وایرسا راجب رایشون دروغ میگنو بعدا به کس دیگه ای رای میدن پس پیدا کردن سرویسی که داره گیج میزنه کار سختیه.
resim
عملیاتام چیزای مشخصین که اسماشونو دقیق یادم نیست ولی میدونم دقیقا چیکار میکنن. این لیستیه که ما باهاش بازی میکنیم:
1-تماس ناشناس: اینطوریه که زنگ میزنه و به یکی از مامورا هویت واقعی یکی دیگه از مامورارو میگه. مثلا میگه فلانی وایرسه.
2-منبع سری: دو نفرو انتخاب میکنی که با چک کردن سواقبشون بهت میگن که بینشون وایرس هست یا نه. مثلا میگه دو نفرو انتخاب کن میگی فلانیو بهمانی اونم میگه توشون وایرس هست. این یعنی یکی یا هر دوشون نفوذین.
3-عکس قدیمی: عکس دوتا از مامورای فعلی آژانس که نشون میده قبل ورود به سرویس با هم دوست بودن پس الانم توی یک سمتن یا هردوشون سرویسن یا هردوشون وایرسن.
4-مدرک تبرعه: اینطوریه که بین اعضای آژانس یکیو انتخاب میکنی که بیادو بهش مدارکیو نشون بدی که نشون میدن به آژانس وفاداری. دقت کنین که این ماموریت ممکنه برای وایرسام بیاد که واضحا مدرکی برای تبرعه شدن ندارن پس هر کیو انتخاب کنن بهش گفته میشه که مدرک محکمی ندارنو اینجاست که وایرسا معمولا دوستای نفوذیشونو انتخاب میکنن که به بقیه دروغ بگنو بگن آره مدرکاش محکمه.
5-جلب اعتماد: باید یکیو انتخاب کنین که انتخاب کنه که آخر بازی از شما یه رای کم شه یا بهتون آخر یه رای اضافه شه. مثلا من به یکی که فکر میکنم بهم اعتماد داره اجازه انتخاب میدم بعد اونم طبق استدلال خودش نقش منو قضاوت میکنه و کاری که میکنرو به بقیه میگه.(میتونه دروغم بگه مث همه ماموریتا.)
6-عضو جدید: یکی از اعضای آژانسو انتخاب میکنینو هویتشو میبینین بعد هر هویتی که داشته باشه شما هم همون رو از اون لحظه بازی خواهید داشت. وایرسا معمولا عضو سرویس میشنو با راست گفتن باعث میشن که دوتا دروغ تو بازی لو برنو میتونن راحت برنده شن(البته همیشه اوضاع به این سادگیم نیست.) ولی سرویسا باید هواسشون جمع باشه چون اگه ناخواسته عضو وایرسا شن فقط یکی از وایرسارو میشناسنو اگه بقیه روی یک نفر دیگه اجماع نظر پیدا کنن نمیدونه باید بهش رای بده یا نه و در مرحله بعد هیچ کس به یه عضو جدید اعتماد نمیکنه 32 .
7-نامه اشتباهی: یکی از اعضا به عنوان وفادار یا خاعن به اشتباه شناخته شده و از این لحظه بازی به بعد هویتش هر چی بوده برعکس میشه. اولین کسی که متوجه این تغییر میشه فردیه که ماموریت نامه اشتباهیرو انجام داده. بعد از این فاز هر کسی میتونه متوجهش بشه.
8-دستور جلسه پنهان: این ماموریت در واقع ماموریت نیستو دستوریه که از بالا میاد که درست قبل تصمیم گیری میرسه و بر خلاف بقیه ماموریتا که ترتیبشون هر جوری ممکنه باشه این یکی همیشه آخر میاد. علت وجود اجندا اینه که تعداد افراد تیم هارو بالانس کنه.(این به معنی این نیست که همیشه آخر بازی 3 به 5 خواهید بود. شرایط ممکنه 2 به 5 یا 3 به 4 بشه ولی همیشه سرویس توی اکثریته.) در ابتدا بازی 3 به 5 هست. و در دو مرحله نامه اشتباهی و عضو جدید تعداد اعضا به هم میخورن. اگه نامه اشتباهی اول بیادو یکی از اعضارو جابجا کنه. ماموریت عضو جدید قطعا برای عضوی میره که سمتش یکی بیشتر شده اینطوری همیشه در بیشترین حالت یکی از طرفیت بازی یک عضو از سمت دیگرو گرفته. حالا اگه این حالت پیش بیاد(ینی اون ماموریت عضو عوض کن دوم تعدادو بر نگردونه سر جاش.) اجندا میادو هدفی بالا تر از سرویسو وایرس به یکی از اعضا میده. به نحوی این اتفاق میوفته که بازی دوباره بالانس شه. اجندا میتونه شمارو مجبور به مراقبت از یه نفر خاص(راحت ترین چیز ممکن  22 ) یا محکوم کردن یه فرد خاص کنه. میتونه سمتتونو عوض کنه یا اگه تیما بالانس باشن هویت یا گزارش دقیقو قطعی یکی از ماموریتای بقیه اعضارو داشته باشه. مشکلی که اجندا داره اینه که اطلاعاتش بیشتر ب درد خودتون میخوره و کسی حرف ماموری که اجندا دستشرو باور نمیکنه.(اجندا همون دستور جلسس  4 )
بعد این هشت مرحله که کلی آدما حرف زدن. کسایی بودن که شک داشتنو الان قاطعن یا کسایی هستن که قطعیت داشتنو الان شک کردن به هرحلا هشتا خط از چیزایی که مامورا ادعا میکنن محتوای گزارشاشون بوده در دید عموم قرار میگیره و اعضا به اجماع بر سر رای دادن میرسن که هنوزم میشه دروغ گفت(کلا همیشه میشه دروغ گفت.). رای گیری النی و به ترتیب داوطلبانه انجام میشه. اگه کسی چهار رای بیاره بازی به نفع وایرس ها تموم میشه و تنها اگه اگثریت به یه وایرس رای داده باشن سرویس برنده بازیه. در غیر اینصورت وایرس ماموریتو خراب کرده و برندس.

resim
بازی کلی چیز اضافه داره که بد نیستن ولی همه چیو پیچیده تر میکنن مثلا اسم بازی که مامور سه گانس اسم یه نوع ماموره که وفادار به سرویسه در حالی که توی لیستی که به وایرسا داده میشه که همکاراتون اینان اسمش هست.
بازم ما یه چیزایی به بازی اضافه کردیم مث یه کلمه که به همه وایرسا اول بازی داده میشه به نام سیکرت که باهاش میتونن نشون بدن که واقعا وایرسنو تریپل نیستن. بالاخره که بازی جالب، تکرار پذیر و تغییر پذیریه. خیلیا میگن سرویسا ضعیفن توش ولی هر چی حرفه ای تر شین وایرسا ضعیف تر میشن.
میشه تو انجمنم بازی کرد اینطوری که هر مرحله وقتی یوزر آنلاینه انجام شه و... مشکلی پیش نمیاد فقط باید جز راوی هشت نفر پیدا کرد که تو انجمن خلوت ما یکم سخته.  2 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، EndLessCreations ، Mor ، کارآگاه مرده ، Alishia ، Nila ، The Consulting Criminal ، Dazai ، Marshal ، دوست جمجمه ای ، شرلوک‌هلمز ، liosa ، arefe.shoon
فک کن من راویمو تو و مورفو اندلسو هانیو ملودیو میلادو میسو مایستری میخواین یه دور بازی کنین.
اول از همه سه تا از شمارو انتخاب میکنم که خاعن به سازمانتون بشینو بهتون میگم که از الان دیگه باید خرابکاری کنینو شما سه نفر در مقابل پنج نفر دیگه این. فک کن تو و مایستریو هانی شدین وایرس(همون نفوذی یا خاعن به سرویس.) حالا اون پنج نفر دیگه نمیدونن شما نفوذی هستینو باید سعی کنن پیداتون کنن. برای همین شما به دروغ خودتونو وفادار به سرویس معرفی میکنینو ادا در میارین که شما هم نمیدونین چی به چیه و دنبال وایرسا هستین.
تا اینجا که خیلی سادس شما آگاهین ولی چون تو اقلیتین نمیتونین صداشو در بیارین پس خودتونو هم نظر با اکثریت نشون میدین.
حالا وارد فاز عملیات میشیم به این شکل که توی هشت مرحله هر بار من به یکی از شما هشت نفر یک ماموریت میدم بعد که ماموریت تموم میشه شما یا یه تغییری ایجاد کردین یا یه اطلاعاتی به دست آوردین. مثلا فک کن اولین ماموریت پیدا کردن عکس قدیمی باشه(ماموریتارو توی اولین ارسال توضیح دادم.) و بدمش به خودت. من به عنوان راوی بهت(فقط به تو طوری که کس دیگه ای نفهمه.) میگم اندلسو میلاد توی عکسن پس اینا از قبل با هم دوست بودنو حالا هم منطقا یا با هم نفوذین یا با هم وفادارن. از اونجایی که تو خودت نفوذی بودی یادت هست که همکارای وایرست هانیو مایسترین. پس این به تو چیز جدیدی یاد نمیده. حالا وقتیه که هفت نفر دیگه ازت گزارش میخوانو منطقا میتونی دروغ بگی. اگه یکم بازی کرده باشی متوجه میشی که عکس قدیمی ماموریتی که راحت میشه راجبش دروغ گفت چون نقش قدیمی آدمارو بهم مرتبط میکنه و در ضمن ماموریتی نیست که نقش دو نفرو مشخص کنه که لوتون بده. پس به عنوان یه ویروس شما میتونین هر دروغی که بخواینو وارد بازی کنین. حالا مثلا من مورفو میشناسمو میدونم بازیکن قضاوت گریه(بازیکنای اینجور بازیارو به دو دسته قضاوت گر(ساکتو متفکر) و بازیگر(پر سروصدا و جریان ساز) تقسیم میکنیم.)  پس میامو به عنوان دروغ میگم که مورفو مایستری که ویروسه توی یه تیمن. مورف میدونه سرویسه و با توجه به قدرت بلف زدنت شروع میکنه به اعتماد کردن به میستری. حالا هانیو میستریم شنیدن که همچین گزارشی رد کردیو هردوشون میدونن که دروغه و اونام نوع بازی مورفو میشناسن پس دروغ شما شکل میگیره و با توجه به ادامه بازی یا مورفو وایرس معرفی میکنینو با استفاده از انفعالش توی دوتا ماموریت دیگتون سعی میکنین رای هارو بهش جلب کنین یا با استفاده از قدرت تشخیصش مایستری سعی میکنه که با ماموریتش بهش یه وایرس بده و با ساختن جریان رایشو بگیره و بازم به هرحال برنده شین.
رای گیریم ناشناس نیست ینی کسی که اول رای میده همه رایشو میبینن. پس اگه میخواین راجب رایتون دروغ بگین باید مطمعن باشین که بقیه اونقد بهتون اعتماد دارن که مجبورتون نکنن که اول رای بدین. یه نکته مهم دیگه هم اینه که اگه همه به شما اعتماد دارن که سرویسین ممکنه بازم به حرفتون گوش نکنن چون سرویسا همونطور که گفتیم بخش نا آگاه بازین پس اگه مثلا میلاد اعتماد همرو داره و ماموریت اراعه مدرک برای هانی اومده بقیه هانیرو مجبور میکنن که به میلاد مدارکو نشون بده. میلادم با دیدن مدارک میفهمه هانی وایرسه پس سریع به عنوان اولین رای به هانی رای میده اینطوری بقیه سرویسا مجبور میشن که به هانی رای بدن چون همونطور که گفتن حداکثر آرا باید روی یک وایرس باشه.
آره دیگه اینطوریه که بازی بعد هر ماموریت برای وایرسا پیچیده ترو برای سرویسا واضح تر میشه. در نهایت به طور معمول سه تا از سرویسا همو پیدا کردنو یکی دو نفر شروع میکنن به گیج زدن. تو این بازی مثلا اگه مورفو خوب بازی بدین شروع میکنه به گیج زدن و اگرم ازش بازی بگیرین بقیه گیج میزنن به هرحال من چند سالی میشه که تریپلو بازی میکنمو بهتون میگم که قوانین سادن ولی بازی نه.
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Mor ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده ، دوست جمجمه ای ، شرلوک‌هلمز ، liosa
این تاپیک از این به بعد برای آشنایی با بازی و داوطلب شدنه
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، کارآگاه مرده
بچه ها لطفا اگه خواستیم بازی کنیم همینجا اعلام کنیم تا قاطی نشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، کارآگاه مرده ، Dazai
(2020/11/14، 12:10 AM)Alishia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها الان ک مدتی خیلی از بچه ها هستن و شلوغه نمیاید ی دور دیگه بازی کنیم ؟

(2020/11/14، 01:15 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی هم عالی!
اگه جای خالی بود منم هستم

(2020/11/14، 05:17 AM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی بار وایرس بودم ی بار سرویس...
ایندفه روایت با من 4

(2020/11/14، 06:42 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم پایه ام  16

(2020/11/14، 10:27 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم هستم 25

(2020/11/15، 03:05 AM)Cripher نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم هستم ولی هر کی هست همون ارسالی که میگه کیا میانو سپاس میزد به نظرم تمیز تر بود  4

(2020/11/16، 03:11 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عارف هم بازی میکنه

(2020/11/16، 12:03 PM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم میخام باشم 4

(2020/11/16، 12:04 PM)شرلوک‌هلمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه بشه منم هستم

(2020/11/16، 12:21 PM)Lili Stark نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به.هیلاری جانم هم هست.منم هستم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرلوک‌هلمز ، Milad ، liosa ، Nila ، EndLessCreations ، کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد