سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریشه ها
(2020/11/23، 10:08 AM)Louis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مال من؟ 5
هیچی دیگه لی لی اون زمان که اسم من 221b بود(به خاطر این که تلفظش ی جوری بود) گفت من از این به بعد به تو میگم لوئیس..منم گفتم باشه.بعد چند نفر دیگه گفتن لوئیسو من هم بالاخره در ایام هالوین از فرصت استفاده کردم و اسممو عوض کردم گذاشتم لوئیس چون همه منو به اون اسم میشناختن.
در کل هیچ فلسفه ای پشت اسم من نیست 5

پس قاتل سامرا چی شد؟
هنوز مشخص نشده که سوختن ستمگر در دوزخ آن دنیا چه سودی برای مردم ستمدیده ی این دنیا دارد!
پاسخ
قاتل سامرا مال دوران هالووین بود که اشاره داشت به داستان تاجرو مرگ در سامرا توی شرلوک
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Lili Stark
قاتل سامرا نویسندش میدونید کیه؟همین مولانای خودمونه
resim
پاسخ
خب مال من اصلا داستان پیچیده ای نداره و به عمق چیزی اشاره نمیکنه متاسفانه یا خوشبختانه 12
توی اسمام که نگاه کردم سه بار عوض کردم 
اولش zahra.m80 بوده که طبیعیه معمولا هرجایی میخوام وارد شم اولین یوزرنیمی که به ذهنم میرسه ترکیب اسمم و بخشی از فامیلیم و سال تولدمه و اصلا هوشمندانه نیست قبول دارم 12
بعدش یه مدت تو انجمن بودم دیدم اینجا فرق فوکوله 12
اسمای باحالی برای خودشون انتخاب میکنن و کمی فکر کردم  26
یسسسس دتس ایت 25
دوست جمجمه ای 
یه چیزی که یجورایی به شرلوک و تم انجمن مربوط باشه و خیلی هم مورد استفاده و خز نباشه 12
و خب راستش اون دوست جمجمه ای شرلوک هم با اینکه نقش طولانی ای در فیلم نداشت (12) فکرمو مشغول کرده بود اینکه یه آدم یه جمجمه که هیچ کاری نمیکنه رو دوست خودش بدونه 
پس سریعا به مراجع ذی ربط درخواست تغیر نام خود را اعلام کردم 2
و بچه ها یه عده ای بنظر از این اسم استقبال کردن 12
بعدش خب تو اون سن خیلی برام مهم بود به اسم صدام بزنن حداقل کسایی که در ارتباطم باهاشون (واقعا دلیل اهمیتی که یه زمانی به این موضوع میدادم رو الان درک نمیکنم 12)
دوباره کردمش zahra.m ( اینبار بدون سال تولد و هوشمندانه تر  11 12) بلکه این حس رو بقیه القا کنم که دوست دارم اسممو بگن (هرچند عده کثیری باز وی را دوست جمجمه ای مینامیدند 12)

و اخریشم این اواخر باز گذاشتم دوست جمجمه ای فقط واسه اینکه خاطرات واسه خودم یبار دیگه مرور شه 
همین دیگه ببخشید زیاد شد 12
[تصویر:  d0250045ca78b638-true-detective-gifs-wifflegif.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Louis ، Alishia ، شرلوک‌هلمز ، Am.A

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد