سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: خوشتون اومد؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
فیلم«تولد یک انجمن» (به مناسبت چهارسالگی انجمن)
سلام دوستان! مجبور شدم زودتر انتشارش بدم! ولی باید اول از همه بر روی ماهیت شیطانی این فیلم تاکید کنم! پس با حواس جمع نگاهش کنید!البته به توصیه کاربر میلاد داستان فیلم رو در انتهای تایپیک مینویسم تا کامل متوجه بشید!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
اما داستان،...
نیلا در اخبار مشغول تبریک گفتن تولد انجمن هستش و سپس به سراغ خبر گم شدن گندالف میره که میلاد تلویزیون رو خاموش میکنه.میلاد میگه که یک بمب تو انجمن  گذاشته شده و باید مینا(ملودی در حال حاظر) بمب رو پیدا و خنثی کنه.و اولین قدم اینه که گندالف رو پیدا کنن.
اونها پس از گشتن فراوان گندالف رو نزدیک دهکده بیکر پیدا میکنن ولی میبینن که دیوانه شده پس خودشون به تنهایی سراغ بمب میرن.
اون طرف انجمن ؟؟؟؟ یک صندلی داغ راه انداخته و رند مهمونشه و روی صندلی میشینه. ؟؟؟؟ می پرسه که آیا اون اندرسون هستش؟ وقتی رند میخواد جواب بده فاز_ری وارد عمل میشه وجلوش رو میگیره. فاز-ری به علت برگزاری غیر مجاز مسابقه همه رو بازداشت میکنه حتی رند.
مینا هنوز در حال فکر کردن هستش اما یک فکر به سرش میزنه و با واتسون به سراغ محل برگزاری جشن تولد میرن.
وقتی مینا و واتسون در محل جشن کمین کردند فرد بمب گزار وارد میشه و ما متوجه میشیم که اون مستر لاین هستش که برگشته تا انتقام بگیره.اما مینا با استنتاج از بمب میفهمه که برای آقای خطه و رمزش همه مهدی ان وی اس هستش(چون آقای خط اکانت دوم مهدی بود) سپس مینا اهالی انجمن رو خبر میکنه تا آقای خط رو دستگیر کنن. 
وقتی آقای خط میخواد فرار کنه ماشینش ته دره سقوط میکنه و در نهایت سازنده جشن تولد رو به شما بینده ها تبریک میگه.
اما تو صحنه پس از تیتراژ میبینیم که رند از زندان فرار کرده تا انتقام زندانش شدنش رو بگیره!
امیدوارم که لذت برده باشید!
(اما باور کنید خودمم هنوز تو شوکم. میدونید چی بیشتر تو شوکم میبره! اینکه اول فیلم نوشته بودم بر اساس داستان واقعی !  وما امروز واقعیتش رو دیدیم!)
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Arsene lupin ، Melody ، EndLessCreations ، شرل ، hyeya ، Nila ، Rend ، Severus ، Milad ، کارآگاه مرده ، liosa ، .Yasaman. ، ^_^
کارت عالی بود هر چی جلوتر میری کارات هم دارن پیشرفت می کنن این واقعا عالیه 21 21 21 21 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Melody ، شرل ، EndLessCreations ، Nila ، کارآگاه مرده
(2020/08/01، 06:50 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان! مجبور شدم زودتر انتشارش بدم! ولی باید اول از همه بر روی ماهیت شیطانی این فیلم تاکید کنم! پس با حواس جمع نگاهش کنید!البته به توصیه کاربر میلاد داستان فیلم رو در انتهای تایپیک مینویسم تا کامل متوجه بشید!

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
اما داستان،...
نیلا در اخبار مشغول تبریک گفتن تولد انجمن هستش و سپس به سراغ خبر گم شدن گندالف میره که میلاد تلویزیون رو خاموش میکنه.میلاد میگه که یک بمب تو انجمن  گذاشته شده و باید مینا(ملودی در حال حاظر) بمب رو پیدا و خنثی کنه.و اولین قدم اینه که گندالف رو پیدا کنن.
اونها پس از گشتن فراوان گندالف رو نزدیک دهکده بیکر پیدا میکنن ولی میبینن که دیوانه شده پس خودشون به تنهایی سراغ بمب میرن.
اون طرف انجمن ؟؟؟؟ یک صندلی داغ راه انداخته و رند مهمونشه و روی صندلی میشینه. ؟؟؟؟ می پرسه که آیا اون اندرسون هستش؟ وقتی رند میخواد جواب بده فاز_ری وارد عمل میشه وجلوش رو میگیره. فاز-ری به علت برگزاری غیر مجاز مسابقه همه رو بازداشت میکنه حتی رند.
مینا هنوز در حال فکر کردن هستش اما یک فکر به سرش میزنه و با واتسون به سراغ محل برگزاری جشن تولد میرن.
وقتی مینا و واتسون در محل جشن کمین کردند فرد بمب گزار وارد میشه و ما متوجه میشیم که اون مستر لاین هستش که برگشته تا انتقام بگیره.اما مینا با استنتاج از بمب میفهمه که برای آقای خطه و رمزش همه مهدی ان وی اس هستش(چون آقای خط اکانت دوم مهدی بود) سپس مینا اهالی انجمن رو خبر میکنه تا آقای خط رو دستگیر کنن. 
وقتی آقای خط میخواد فرار کنه ماشینش ته دره سقوط میکنه و در نهایت سازنده جشن تولد رو به شما بینده ها تبریک میگه.
اما تو صحنه پس از تیتراژ میبینیم که رند از زندان فرار کرده تا انتقام زندانش شدنش رو بگیره!
(اما باور کنید خودمم هنوز تو شوکم. میدونید چی بیشتر تو شوکم میبره! اینکه اول فیلم نوشته بودم بر اساس داستان واقعی !  وما امروز واقعیتش رو دیدیم!)

واااااای! دتز سو گووووووود! عالی بود حقیقتا! اوج خلاقیت بود2421  41
پاسخ
ممنون! ولی حیف که آرسن لوپن شدی!گندالف

(2020/08/01، 06:56 PM)Melody نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/08/01، 06:50 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
اما داستان،...

واااااای! دتز سو گووووووود! عالی بود حقیقتا! اوج خلاقیت بود2421  41

ولی کسی نظری در رابطه با پیشگویی این ویدیو نداره؟
پاسخ
خب اره البته به طرز عجیب و (البته مشکوکی) پیشگویی داشت! زده رو دست سیمسونها21

ولی این جدی عجیبه ها 7
پاسخ
من به خاطر این ویدیو به خودم مشکوک شدم1
میدونی ...یعنی فکر کن مثل فایت کلاب؟ 22 22 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
واو
عالی بود معماگو، عالی 25
......دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
......
پاسخ
درود ب خلاقیتت...
resim
/Link
پاسخ
 سپاس شده توسط Arsene lupin
25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 2525 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 
خداوندااااا خیلیییییی خوب بود اصلا غیر قابل توصیف 
الان میخوام بگم اون قسمتش که یا اون یکی قسمتش اما باید بگم از اول تا آخرش  30 
ممنون معماگو   10 کارت خیلی خوبه 43
فقط یه سوال شهرام شپره رو چطور راضی کردی جای رند بازی کنه؟ 12
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، Milad
(2020/08/01، 06:57 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی کسی نظری در رابطه با پیشگویی این ویدیو نداره؟

نوستر اداموس طور. این باعث میشه همه بهت مشکوک بشن. تا اینکه از پیشگویی شگفتزده بشن...توی بِلاد شرلوک و خیابان بیکر ما با استدلال و منطق کار رو پیش میبریم. جادوگرها به صلیب ها خواهند سوخت 19... پس فکر کنم به نفعت باشه که قضیه زیر سر خودت باشه تا اینکه پیشگویی کرده باشی.
پاسخ
 سپاس شده توسط Arsene lupin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد