سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

سخت ترین تست جهان(جواب)
#1
یــــک تـسـت روانشناسی مهم!


 
 


 
 
یک زن در مراسم ختم مادر خود، مردی را می بیند که قبلا او رانمی شناخت.
او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است.
او با خود گفت او همان مرد رویایی من است.
 
و در همان جا عاشق او می شود.
اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند.
چند روز بعد او خواهر خود را می کشد.
 
به نظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟
 
 
خواهشا جواب فقط به پروفایل بنده بفرستید و اینجا قرار ندید! من خودم به شخصه نتونستم درست حدس بزنم. واگه شما تقلب نکنید عمرا بتونید! ولی هرکس که حلش کنه یک جایزه ویژه از طرف من داره!

.
.
.
.
این تست در سال 2005 پس از 2 سال تحقیق در امریکا انجام شده است

 
 
اداره کل فدرال امنیت امریکا از تمامی نفراتی که در این تست شرکت کرده بودند (نفرات به صورت رندوم از میان افراد جامعه برای این تست انتخاب شده اند) درخواست کرده است تا با نفراتی که جواب سوال را به صورت صحیح داده اند مراوده نداشته و تمامی نفراتی که جواب صحیح داده اند موظفند هفته ای یک بار در محل های از پیش تعیین شده که از سوی پلیس معرفی شده است خود را به ماموران معرفی نمایند.همچنین با تعبیه تجهیزات الکترونیکی پیشرفته کلیه حرکات این افراد در محدوده ای از پیش تعیین شده این افراد که از سوی پلیس معین شده است (شعاع 50کیلومتری از محل سکونت) کاملا تحت کنترل می باشد و افراد برای خارج شدن از این محدوده باید از پلیس با ذکر هدف از رفتن به محلی که بیش از 50 کیلومتر با محل زندگی آنها فاصله دارد هماهنگ نمایند
همچنین پاسخ دهندگان صحیح از زمان انجام تست تحت معاینات شدید روانشناسی هر ماهه شده اند و از مسافرت این افراد به برخی از مناطق کشور آمریکا جلوگیری می شود
چرا؟
اداره امنیت آمریکا این تست را برای جانیان و قاتلان سریالی این کشور نیز انجام داد نتیجه این که 100 درصد افراد جانی و قاتلان سریالی به این تست پاسخ صحیح داده اند بنابراین در علم روانشناسی مبحثی به نام psychopath در خصوص این افراد به بحث گذاشته شد نتیجه اینکه تمام نفراتی که پاسخ صحیح داده اند به طور بالقوه امکان تبدیل شدن به جانی و آدم کش سریالی را دارا هستند. بنابراین فصل مشترک این افراد با قاتلان سریالی همان انگیزه قتل و لذت بردن از خونریزی و ادم کشی می باشد.
پاسخ سوال:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آن زن امید داشت که در مراسم ختم خواهرش شاید آن مرد را دوباره ببنید
(خداوكيلي اگه درست جواب دادين بگين)
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، M!NA ، شرل ، Nila
#2
تا حالا دو نفر جواب صحیح دادن به Cripher ودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
#3
جواب و نتیجه جواب گزاشته شد
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
#4
معمای جالبی بود،با تشکر از صاحب تاپیک کینگ^^
اما یه چیزی....نتم ضعیفه نتونستم بیشتر راجع بهش تحقیق کنم و بفهمم اصلا پلیس فدرال از همچین تستی هیچوقت استفاده کرده یا نه...ولی باقی توضیحات...مقداری اغراق آمیزه...ممکنه صرفا بخاطر باهوش بودن و یا توانایی همذات پنداری بالا بتونی جواب درست این سوال رو بگی و ذره ای هم روانپریش نباشی..و در کل هم،هیچ تک سوالی وجود نداره که "فقط" یک روانپریش بتونه جواب درستش رو بده..حداقل یک مجموعه مفصل از سوالها رو برای رسیدن به این نتیجه باید داشته باشیم.
......دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
......
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، M!NA ، Nila
#5
من قبلا دیده بودم این تست رو ولی جواب درستش یادم نبود21
اقا یه سوال
نمیشه اینطور جواب داد:
چون از اون مرد خوشش اومده بود ولی فهمید که اون مرد خواهرش رو دوست داره و به همین دلیل کشتش؟ 7
پاسخ
 سپاس شده توسط EndLessCreations
#6
(2020/06/25، 09:55 PM)M!NA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبلا دیده بودم این تست رو ولی جواب درستش یادم نبود21
اقا یه سوال
نمیشه اینطور جواب داد:
چون از اون مرد خوشش اومده بود ولی فهمید که اون مرد خواهرش رو دوست داره و به همین دلیل کشتش؟ 7

میدونی، فکر میکنم در اصل هرجوابی میشه به این سوال داد، میتونی بگی فهمیده مرده از خواهرش خوشش اومده، میشه گفت اصلا این قتل ربطی به مرد نداشته و دعوایی رخ داده..مثلا سر ارث و میراث22(منظورم اینه معادله ریاضی نبود که جواب قطعی داشته باشه)،
چیزی که در نوع جواب دادن اهمیت داره اینه که بحث بر سر انگیزه قتله و از بین جواب هایی که ممکنه به ذهن برسه، اون طرز فکری که بلافاصله بین مراسم ختم و احتمال حضور مرد رابطه برقرار میکنه و میگه دختر خواهردیگه رو برای رسیدن به هدف خودش کشته، نشات گرفته از الگوی فکری خاص تری هست که عموم بهش فکر نمیکنن..

زیاد نوشتم12 ، در دو جمله، توی یک تست روانشناسی جواب غلطی وجود نداره، ولی جوابها معانی مختلفی دارن و راجع به پاسخ دهنده اطلاعاتی میدن.
......دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
......
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، M!NA
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد