سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بیوگرافی شرلوک از زبان جان واتسون
سر و وضع و قیافه شرلوک هلمز طوری بود که توجه بی اعتنا ترین ناظران هم جلب می کرد .قدش از شیش پا بلند تر بود و چنان لاغر بود که بسیار بلند تر ازاین به نظر می رسید،چشمهای تیز و نافذی داشت،بینی باریک وعقابی اش به قیافه او نوعی هشیاری و قاطعیت می بخشید،چانه اش هم برجسته و چهار گوش بود که از مشخصات ادم های با اراده است.دست هایش سرتاسر پوشیده از لکه های جوهر و مواد شیمیایی بود با این حال هنگام حرکت ظرافت عجیبی داشتند.
نقل قول از واتسون( بی تردید زندگی باهلمز کار دشواری نبود .ادم بی سروصدایی بود عادت های عادی ومتعارفی داشت.به ندرت اتفاق می افتاد بعد از ساعت ده شب بیدار باشد وصبحا بدون استثنا قبل از بیدار شدن من صبحانه خورده بود،بعضی روزها در ازمایشگاه شیمی نگاهی هم در تالار تشریح مشغول بود،وگه گذاری به پیاده روی های طولانی می رفت وظاهرا از پایین ترین قسمت های شهر سر درمی اورد،وقتی روی دور کاربرد نیروی بی پایانی داشت ولی گهگاه دچار حالت انفعال می شد ویک سره چندین روز روی کاناپه اتاق نشیمن  دراز میکشید وار صبح تا شب به زحمت کلامی از دهانش بیرون می آمد یا ازجایش تکان میخورد،متوجه شده بود که در این جور مواقع حالتی رؤیاییوتهی برنگاهش سایه می اندازد واین تصور دور از ذهن نبود که به نوعی مواد مخدر معتاد است،ولی اعتدال و سلامت کل زنگی او مانع از چنین فکری میشد(شرلوک خودش که میگه من معتاد نیستم بلکه مصرف کننده??وعاملشم اینه که مغزمن مثل یک موشک که در سکوی پرتاب گیرکرده ونمی نمونه روتین بودن زندگی رو تحمل کنه کافیه سخت ترین معما یا پیچیده ترین تحلیل رو بزاری جلوم اون موقع سراغ این محرک های مصنوعی نمی‌رم)
.اطلاعات و قابلیت های شرلوک.
ابعاد بی اطلاعی او هم اندازه دانشش گسترده بود.وقتی جمله ای از تامس کارلایل نقل کردم درنهایت ساده دلی پرسید که او کیست ولی تعجبم زمانی به اوج رسید که به صورت اتفاقی فهمیدم از نظریه کوپینگ وترکیب منظومه شمسی بی اطلاع است.
میزان قابلیت های او 
۱اطلاعات درباره ادبیات_صفر،۲اطلاعات درباره فلسفه_صفر،۳اطلاعات درباره نجوم_صفر
۴اطلاعات درباره سیاست_صفر،۵اطلاعات درباره گیاه شناسی_متغیر:درباره تاجریزی سمی،تریاک وسمهابه طورکلی بسیار بالا.ازباغبانی عملا هیچ چیز نمی داند.
۶اطلاعات درباره زمین شناسی_کاربردی ولی محدود دریک چشم به هم زدن خاک های مختلف را ازهمدیگرتشخیص میدهد،به عنوان مثال یک بار بعد از پیاده روی اش لکه های روی شلوارش را نشانم داد و از روی رنگ وغضلتشان به من گفت که در کدام قسمت لندن روی شلوارش پاشیده.
۷اطلاعات درباره شیمی_بسیار زیاد.۸اطلاعات درباره علم تشریح_دقیق ولی غیر روشمند
۹اطلاعات درباره نوشته های مهیج _بسیار زیاد به نظر می رسد از جزئیات کامل همه جنایات این قرن مطلع باشد.
۱۰ویولون خوب می نوازد.۱۱درچوب بازی ویکی وشمشیر بازی مهارت دارد.
۱۲اطلاعات کاربردی خوبی از قوانین بریتانیا دارد.
۱۳در علم استنتاج که خود شامل مشاهده ودانش و استنتاج،خبره است.(این رو خودم اضافه کردم چون توی این زمان که واتسون اینارو نوشته تازه باشرلوک اشنا شده و خوب نمیشناستش واین نوشته های بالارو اطلاعاتی که روی کاغذ نوشته تا متوجه بشه دقیقا شرلوک مشغول به چه حرفه ایه)
ودراخر این که من یکی ازداستانام رو که دوسال پیش نوشتم رو واز شرلوک الهام گرفتم رو تو بخش انجمن نویسندگی گذاشتم امید وارم بخونید و نظرتون رو بگید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

«ماعادت داریم که ببینیم انچه‌ را که انسان نمی فهمد به باداستهزابگیرد»
                                             . legends neverdie .
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، Melody ، کارآگاه مرده ، ^_^ ، Severus
اتود در قرمز لاکی 8 20 گااااااااااااااااد 20
پاسخ
 سپاس شده توسط Severus
(2020/06/13، 08:03 AM)M!NA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتود در قرمز لاکی 8 20 گااااااااااااااااد 20

خدا وکیلی یکی از بهترین داستان هاش اتود در قرمز لاکی وبعدشم به نظرم الماس ابی و دره وحشت و چهار نشانه  هم خوبه
     «ماعادت داریم که ببینیم انچه‌ را که انسان نمی فهمد به باداستهزابگیرد»
                                             . legends neverdie .
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Melody

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد