سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خانم مارپل کیست؟
resim

جین مارپل که با نام خانم مارپل (به انگلیسی: Miss Marple) نیز شناخته می‌شود، یکی از شخصیت‌های داستانی نویسنده جنایی‌نویسِ انگلیسی آگاتا کریستی است. او زن مسن تنهایی است که برای تفنن به حل مسائل جنایی می‌پردازد. شخصیت خانم مارپل اولین بار در داستان کوتاه باشگاه سه شنبه شب که در سال ۱۹۲۶ نوشته شد، به خوانندگان معرفی گردید.

مارگارت رادرفورد و جوان هیکسون در بعضی از فیلم‌ها در نقش وی بازی کرده‌اند.

رمان‌های خانم مارپل

• قتل در خانه کشیش (۱۹۳۰)
  • جسدی در کتابخانه (۱۹۴۲)
  • انگشت متحرک (۱۹۴۲)
  • اعلام یک قتل (۱۹۵۰)
  • قتل با آینه (۱۹۵۲)
  • جیب پر از چاودار (۱۹۵۳)
  • قطار ساعت ۴:۵۰ از پدینگتون (۱۹۵۷)
  • آیینه سرتاسر ترک برداشت (۱۹۶۲)
  • راز کارائیب (۱۹۶۴)
  • در هتل برترام (۱۹۶۵)
  • فرشته انتقام (۱۹۷۱)
  • جنایت خفته (نگارش حدود ۱۹۴۰، چاپ در سال ۱۹۷۶)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط negar-sh ، EndLessCreations ، Baudelaires ، Mobina.N ، Milad ، Safoura
من بعضی از کتاباش رو خوندم مشکلش اینه که همه چیز رو با مثال هایی که به یاد میاره حل میکنه یعنی عملا حدس و گمانه در حالیکه شرلوک بر پایه استنتاج هاش تبیین میکنه و 99/999999 درصد درسته
اون یه میلیونمم به خاطر هریت خواهر جانه
[تصویر:  599482_6494_l.jpg]
I am you
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9 ، Milad
ممنون از مطلب خوبت عالییی سعی میکنم رمان هاشو بخونم 1 1
هرگز هیچ یک از روزهای زندگیت را سرزنش نکن
روز خوب به تو شـادی میدهد
روز بد به تو تجربه !
و بدترین روز به تو درس میدهد  !
فصلها برای درختان هر سال تکرار میشود
اما فصلهای زندگی انسان تکرار شدنی نیست  !
تولد  ڪودکی  جوانی پیری و دیگر هیچ.
پاسخ
ممنون من یه چند قسمت از سریالشو دیدم و باید بگم نپسندیدم در ضمن بازیگر خانم مارپل همون اول سریال عوض می شه
resim
پاسخ
جالب بود مرسی 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2016/10/27، 01:46 PM)سید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من بعضی از کتاباش رو خوندم مشکلش اینه که همه چیز رو با مثال هایی که به یاد میاره حل میکنه یعنی عملا حدس و گمانه در حالیکه شرلوک بر پایه استنتاج هاش تبیین میکنه و 99/999999 درصد درسته
اون یه میلیونمم به خاطر هریت خواهر جانه

شرلوک اشتباه های زیادی کرده تو زندگیش 
مثلا اعتماد به مگنوسن و قضیه شکر توی هیولا های باسکرویل و...
ولی در کل با حرفت موافقم . شرلوک همه کارهاش برا اساس استدلال و منطق هست ولی خانم مارپل بر اساس حدسیات 4
گفتم ز دوری او(شرلوک )جانم(روح خودم)به لب رسیده
گفتا تحملی کن تا فصل ۵ در آید 22
پاسخ
من از سریالش که اصلا خوشم نیومد امیدوارم کتاباش بهتر باشه

21 13  78
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد