سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان نیلوفر بنفش(تقدیم به تمامی دوستداران شرلوک)
Lightbulb 
داستان نیلوفر بنفش .یک سری مجموعه داستان معمایی جنایی که من از شرلوک الهام گرفتم ولی مشخصاً متفاوتند.این قسمت(نیلوفر بنفش)دوسال پیش نوشته شده و نوع داستان به طریقیست که شما به راحتی میتونید باشخصیت ها اشنایی پیدا کنید ونگران این نباشید که این بخشی از مجموعه است این داستان کامله وبا اینکه ادامه دار است ولی این به صورت مجزا خود یک داستان کامل حاوی معماهایی که داخل داستان مطرح میشه ویخش اعظم ان در این قسمت حل می شوند.ودر صورت دیدن استقبال شما ادامه ی ان بعد از امتحنات نوشته میشود وبه سایت گذاشته میشه.وباید بگم سرتایپ داستان خیلی اذیت شدم 20 امیدوارم با لذت بردن خواننده ها خستگیم  به درشه.راستی از دوست عزیمم(DARK SAWN)برای طراحی جلد وانتخواب اسم وپیشنهادات متشکرم.

تقدیم به تمامی دوست داران شرلوک 16

لینک دانلود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درصورت سوال یا ارائه مطلبی به ایمیلم(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)یا درادامه همین پست درمیان بگذارید.
نکته ی نهایی بنده اینه که به هیچ گونه راضی نیستم افرادی به جز افراد عضو داخل سایت داستان روبخونند چون بنده در سدد چاپ کتابم هستم.

بچه ها امید وارم خوشتون بیاد از چند هفته پیش جوری برنامه ریخته بودم که روز عید بزارم نسخه تایپ شده ی داستان رو،من احتمالا به خاطر امتحانات تایک ماه نیام سایت ولی وقتی برگشتم ودیدم که استقبال شده دراین صورت ادامشو زود مینویسم ومیزارم سایت تا لذتشو ببرین.بچه ها تا اون موقع خدانگهدار خیلی دوستون دارم.راستی نمایندمم دارک سان(DARK SAWN)اگرسوالی چیزی داشتین از اون بپرسین اون به من میگه ومن جوابشو بهش میگم تا بهتون بگه یکم قاطی پاطی شد  24
     «ماعادت داریم که ببینیم انچه‌ را که انسان نمی فهمد به باداستهزابگیرد»
                                             . legends neverdie .
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، dark girl ، لوک خوش شانس
اسمش منو یاد داستان نیلوفر آبی تن تن هرژه میندازه.
از همون الهام گرفتید؟
resim

کاربر مشغول کار است لطفا مزاحم نشوید!!!
پاسخ
همون طور که در بالا هم گفتم نام گذاری داستان کار دوستم(dark sawn) وباخوندن داستان متوجه علت نام گذاری جالب دوستم خواهید شد.
     «ماعادت داریم که ببینیم انچه‌ را که انسان نمی فهمد به باداستهزابگیرد»
                                             . legends neverdie .
پاسخ
 سپاس شده توسط Gandalf

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد