سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرلوکا مرد نکونام نمیرد هرگز! (Remixed!)
همه شب بر ندارم سر از استنتاج هستی / که هنوز من نبودم که شرلوک در مخم نشستی!
*
به نام خداوند جان (جان به معنای بدن و همچنین جان واتسون!) و خرد! / کزین برتر استنتاج برنگذرد!
*
اندرسون شرلوک به ره دید و شالش از گردن گرفت / شرلوک گفت  اندی این شال گردن است افسار نیست! (اصلاحیه توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
گفت معتادی زان سبب افتان و خیزان می‌روی! / گفت جرم راه رفتن نیست مترو باز نیست!
گفت می‌باید تو را تا خانه لستر (مخفف لستراد) برم / گفت رو صبح آی لستراد نیمه شب بیدار نیست!
گفت نزدیک است دوناوان را سرای، آنجا شویم! / گفت دوناوان را از کجا در خانه کوکائین نیست!
گفت تا مایکرافت را گوییم در بازداشتگاه بخواب! / گفت بازداشتگاه جایگاه کارآگه خوش نام نیست! ا(صلاحیه توسط همان 21 !)
گفت پوندی بده پنهان و خود را وارهان!‌ / گفت کار استنتاج کار پوند و شیلینگ نیست!
گفت از بهر غرامت پالتویت بیرون کنم! / گفت غلط می‌کنی!
گفت ای بیهوده گو وزن شعر بر هم مریز! / گفت من هم راه خود را می‌روم تو کرم نریز!! 21 

چطور بود؟ 4
احترام گذاشتن به آدما کار سختی نیست یه کم شعور می‌خواد
پاسخ
 سپاس شده توسط لوک خوش شانس ، Nila ، ^_^ ، M!NA
شخصن از قافیه هات تحت تاثیر قرار گرفتم خصوصن اون غلط میکنیش 21 21  21
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
اندرسون شرلوک به ره دید و شالش از گردن گرفت / شرلوک گفت  اندی این شال گردن است افسار نیست!
  2 !Holy Fucking Shit
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Nila
(2020/05/13، 10:25 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصن از قافیه هات تحت تاثیر قرار گرفتم خصوصن اون غلط میکنیش 21 21  21

یه تنوع لازم بود 24 یهویی به ذهنم رسید اتفاقا

(2020/05/13، 10:28 PM)Dr.HR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اندرسون شرلوک به ره دید و شالش از گردن گرفت / شرلوک گفت  اندی این شال گردن است افسار نیست!

ای ول خوب بالانسش کردی 21 ویرایشش کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط لوک خوش شانس
گفت تا مایکرافت را گوییم در بازداشتگاه بخواب! / گفت بازداشتگاه جایگاه کارآگه خوش نام نیست!
  2 !Holy Fucking Shit
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
دُکی ویرایششون بکنم؟ 21
پاسخ
(2020/05/13، 10:30 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دُکی ویرایششون بکنم؟ 21

هر طور راحتی دادا شعر خودته 4
  2 !Holy Fucking Shit
پاسخ
Back on poetry25
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد