سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

حقایق سنگی
rock fact (یا همون ترجمه خودم حقیقت سنگی) به گزاره ای میگن که به نظر خیلی درست میاد و ذهن انسان میل به پذیرفتنش داره.(به خیلی دلایل که حس بیانشون نیست  22 ) اما در واقع درست نیستن.
اصطلاح از مینی مجموعه آن سوی دیوار باغ (برنده جایزه امی شده و واقعا در زمان تولیدش تاثیر شگرفی در سبک تفکر من نسبت به روابط اجتماعی انسان ها ایجاد کرد شاید اولش بی ربط به نظر بیاد ولی اگه تا ته ببینین احتمالا جمله ای مشابه راجبش خواهین گفت.) میاد وقتی که در گفتگویی بین دو کاراکتر اصلی:
"Oh. I didn't know that. Did you know that if you soak a دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 in دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, it becomes a grape? It's a rock fact!"
گفته میشه که خلاصش اینه که میگه اگه کشمشو تو آب انگور(به دیکشنری یوربن خیلی اعتنا نکنین نگاهش خیلی جنسیت زدس.) خیس کنی به انگور تبدیل میشه(خیلی هم سنگی نیست حداقل برای بزرگسالان.) که اولین نمونه از نوع خودشه خوب توضیح بسه تاپیک برای ارسال حقایق سنگی یا بحث دربارشونه.
اولیشم خودم از سینمایی ارایوال میگم:
در سال 1770 کشتی کاپیتان جیمز کوک به ساحل استرالیا نشست و یک گروه رو رهبری کرد تا اونجایی که اونا یک قبیله استرالیایی پیدا کردن. یکی از دریانوردان به حیوانی که در اون دوروبر میجهید و بچشو توی کیسش میزاشت اشاره کرد و پرسید که اون چیه؟[که استرالیاییه گفت گونجیشکه  22 ] و بومی ها جواب دادن "کانگورو".
دیری نگذشت که آنها یاد گرفتند "کانگورو" یعنی "من نمیفهمم چه میگویی."
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط M!NA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد