سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

Sherlock fashion
یکی جذابیت های شرلوک برای ما لباس شرلوک هستش که من از سایت مالتینا اونا رو پیدا کردم تا هم از دیدنشون لذت ببرید هم اگه خواستید بخرید(البته می دونم تو این وضع دلار خیلی سخت خرید همچین چیزایی)

کت پالتو شرلوک هولمز بندیکت پشمی بلند:
resim

This Wool Coat is an absolute necessity have for any Sherlock Holmes and Benedict Cumberbatch Fan. It is precisely as worn by Sherlock Holmes in the TV Series. Made to Perfection keeping in mind the points of interest of the coat. We simply require your certainty. Leave your desires to us as we should properly deal with the same. Most extreme consideration is committed to the disclosure of our things, including portrayal and pictures from different points so that there remains no uncertainty for the client. Our aim is to deliver you, what you actually order. However, the shades of the original product might slightly differ from the one shown, owing to picture quality
ترجمه:
این پالتو پشمی یک ضرورت مطلق برای هر فن شرلوک هولمز و بندیکت کامبربچ است. دقیقاً همان چیزی است که شرلوک هولمز در سریال های تلویزیونی پوشیده است. ساخته شده تا کمال با توجه به نکات مورد علاقه کت. ما فقط به اطمینان شما احتیاج داریم. خواسته های خود را به ما بسپارید همانطور که باید به درستی با همان رفتار کنیم. بیشترین توجه به افشای چیزهای ما از جمله تصویربرداری و تصاویر از نقاط مختلف متعهد است به گونه ای که عدم اطمینان برای مشتری باقی نمی ماند. هدف ما این است به شما تحویل دهیم ، آنچه را که در واقع سفارش می دهید. با این حال ، سایه های محصول اصلی ممکن است کمی متفاوت از نمونه نشان داده شده ، با توجه به کیفیت تصویر باشد.
وزن ارسال:2000 گرم

Material: Wool

Made With Finest Quality of Wool With High Attention To Details And Dedicated Craftsmanship
Exactly As Worn By Bendict Cumberbatch As Sherlock Holmes In The TV Series Sherlock Holmes
Internal: Viscose Lining / Two Outside And Two Inside Pockets / Lapel Collar / Button Closure / 100% Screen Accurate
No Hassle Returns & Refunds, 30 Days Money Back Guarantee, 100% Satisfaction and Top Customer Service

قیمت نهایی: ۲,۴۸۹,۰۰۰ تومان

شال گردن شرلوک هلمز
resim

[b]Sherlock Scarf Long Blue Wool Replica Sherlock Cosplay[/b]
Movie: Sherlock
Character: Sherlock Holmes
Including: Scarf+ Xcoer official
Material: silk +cotton
Color: Blue
Size: 176*29 CM
The hero Sherlock Holmes is a fictional detective characters, shaped as a brilliant detective figure by the British detective novelist Arthur Conan Doyle
The story tells the fashionable detective Sherlock Holmes and his right-hand man John Watson suffer a series of dangerous, unusual adventures in the bustling metropolis London
[b]Sherlock Holmes always wears long black trench coat and navy scarf[/b]

ترجمه:
فیلم: شرلوک
شخصیت: شرلوک هولمز
شامل:روسری + زوکر رسمی
جنس: ابریشم + پنبه
رنگ:آبی
اندازه: 176 * 29 سانتی متر
قهرمان شرلوک هولمز شخصیتی کارآگاه داستانی است که به عنوان یک شخصیت کارآگاه درخشان توسط رمان نویس کارآگاهی انگلیس آرتور کانن دویل شکل گرفته است.
این داستان می گوید که کارآگاه شیک هلمز و مرد راست وی جان واتسون در کلان شهر شلوغ لندن دچار یک سری ماجراهای خطرناک و غیرمعمول می شوند.
شرلوک هلمز همیشه کت سیاه دراز و روسریه آبی دریایی پوشیده است.

[b]قیمت نهایی۱,۱۲۳,۳۰۰ تومان[/b]

کلاه کاراگاهی شرلوک
resim
(ابتدا مخصوص شکار گوزن بوده و شرلوک اونو مسخره می دونه)

Unisex Adult Mens Wmomens Child Sherlock Holmes detective Hat Deerstalker
Material: 65%wool, 27%viscose, 8%terylen. Satin lining. Grosgrain ribbon sweatband
Quality:Great Quality for daily use and cosplay! Beautiful colors,classic herringbone Hat
Wear This Fun Hat is a Perfect Accessory Set for Halloween party and Costume Bashes,novelty for festive occasions.nd Costume Bashes,novelty for festive occasions
Size:This Sherlock Holmes Detective Hat has three size to choose S(56-57cm) M(58-59cm) L(60-61cm

[b]قیمت نهایی۷۱۳,۹۰۰ تومان[/b]

[b]
[/b]
شما میتونید از سایت مالتینا یا آمازون اینارو خریداری کنید.

امیدوارم براتون مفید بوده باشه.

تنها موجودی که با نشستن به موفقیت می رسد مرغ است.
پس تلاش کنید چون بی نتیجه نخواهد بود. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، جیمز موریارتی ، *شرلوک-هلمز* ، Milad ، Gandalf ، .Yasaman. ، M!NA
یه شال گردن اونم بیشتر از یک میلیون تومن!!!  13 بابا ول کن!می شه یکی شبیه همین رو پیدا کرد زیر 100 هزار تومن.
یا خدا ، چه قیمتای بالایی!!!پالتو بیشتر از 2 میلیون!!!
می شه شبیه همه شون رو پیدا کرد خیلی هم ارزون تر.
ولی در کل مگه این سایت ها به ایران هم ارسال دارن؟ 7
.The game is on
پاسخ
حاجی من پول دوختن جورابمم ندارم چرا می‌ذاری این چیزا رو؟! 21 الکی نیست بهتون می‌گن مرفه بی‌درد 21 !
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، .Yasaman. ، macuber
قیمتاشون بخاطر قیمت بالای دلار هستش
تنها موجودی که با نشستن به موفقیت می رسد مرغ است.
پس تلاش کنید چون بی نتیجه نخواهد بود. 1
پاسخ
(2020/05/11، 04:05 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حاجی من پول دوختن جورابمم ندارم چرا می‌ذاری این چیزا رو؟! 21 الکی نیست بهتون می‌گن مرفه بی‌درد 21 !

یا زن بگیر یا اگه خیلی گیری بیا من جورابتو بدوزم 21 24 یا اینکه یه جوراب بخر 24
احترام گذاشتن به آدما کار سختی نیست یه کم شعور می‌خواد
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
(2020/05/14، 06:04 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/05/11، 04:05 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن بگیره که باید پول اینا رو ده برابر بده فقط طلا بخره
resim

کاربر مشغول کار است لطفا مزاحم نشوید!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، macuber

واقعا بهت داره ظلم میشه کی ازت پول میگیره جورابتو بدوزه21 21
resim
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط macuber
(2020/05/14، 06:16 PM)لوک خوش شانس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020/05/14، 06:04 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن بگیره که باید پول اینا رو ده برابر بده فقط طلا بخره
21 21 خوب یه بسازشو پیدا می‌کنم براش 24
احترام گذاشتن به آدما کار سختی نیست یه کم شعور می‌خواد
پاسخ
حرف شما درست که یکی از جذابیت شخص از لباسهای اون ولی نام نیکو زیبا ترین لباسیه که موندگاری داره حالا هر لباسیم که داشته باشی 
...
ما هم یجورایی بخواطر شخصیت شرلوک از رفتار ها و حرکات ریز و عادت هاش خوشمون اومده که شامل لباسهاش هم میشه ولی به شخصه خودم بخواطر شخصیتش از لباساش خوشم میاد نه بخواطر لباساش از شخصیتش 
ولی میدونم روی قضاوت خیلی تاثیر میذاره ظاهر ادم 
هرچیم که باشه 
تن آدمی شریف است به جان آدمیت . نه که این لباس زیباست نشان آدمیت 
در هر موقعیتی امید وارم موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Gandalf
والا من یه پالتو دارم فوتر عالی ۳۰۰ خریدمش
یه شال هم دارم جنسش عالیه ۵۰ خریدم
کلاهه هم که خود شرلوک قبولش نداره پس هیچی
تمام! با ۳۵۰ تومن میشه تمومش کرد
ملت زیادی سخت میگیرن21
People Never Change 
پاسخ
 سپاس شده توسط *شرلوک-هلمز* ، Milad ، macuber

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد