سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: نامه می نویسید؟
بله.صد در صد! 4
نه بابا مگه بی کارم! 22
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
نامه بنویسید!
سلام به همگی
دیشب که توی اتاقم نشسته بودم و از پنجره به خیابون های خلوت نگاه می کردم (آخه ساعت 2 شب بود!خلوت بودن خیابون طبیعی بود.  110 21 ) یه فکری به سرم زد.بیایید نامه بنویسیم.برای کی؟چرا؟برای هر کسی و به هر دلیلی.برای افراد واقعی زنگیمون یا برای شخصیت های داستانی و فیلمی که دوست داریم.یا برای یکی از اعضای انجمن که هنوز هست و یا الان نیست و رفته.و یا حتی نامه ای به خودمون.باور کنین خیلی کمک می کنه که آدم سبک و آرام بشه.نیازی هم نیست که کسی که نامه رو براش نوشتیم ، نامه مون رو بخونه.می تونه این نامه رو هیچ وقت نخونه.می تونید نامه هاتون رو این جا ، برای بقیه ی انجمن هم بنویسید تا بقیه هم بخوننشون.می تونید هم ننویسید ولی اگه این جا ننوشتیدش ، حتما برای خودتون توی دفتر مخصوصتون و یا یه برگه کاغذ بنویسیدش.واقعا آروم کننده است.
.The game is on
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
مهدی لامصب برگرد 21 21
مثل شلدون رو مخ همه‌ای ولی مثل جمع شلدون و راج و لئونارد و هاوارد اگه تو نباشی یه چیزی کمه برگرد لعنتی 21 21
این بود انشای من  4 4
resim
وقتی سهمیه ۶۰ لیترت یه هفته‌ای تموم می‌شه و قیمت بنزین آزاد ماهانه‌ت رو حساب می‌کنی و موجودیت رو چک می‌کنی!
پاسخ
 سپاس شده توسط *شرلوک-هلمز*
بسم تعالی  4
نامه اول:
به نام خدا مارک گیتس و موفات عزیز
سلام ...از تمامی زحماتی که برای ما کشیده اید تچکر می کنم ولی داداچ ناموسا سریع تر شرلوکو بسازید دیه حالم داره ع هرچی سریاله بهم میخوره22
ارادتمند شما مستر ناخدا ماستر21⁦❤️⁩
نامه دوم:
با سلام و احترامات فراوان خدمت جناب کرونا.....اگه میشه جناب از شما خواهش می کنم که از ایران به یک جای زیباتر مانند سواحل هاوایی یا هر گورستان و جهنم دره زیباتری که هست تشریف ببرید...داداش این جا ایرانه مردم مقاومت می کنن بعد دیدی دیگه مردم از بین بردنت ها...از من به تو نصیحت 22

با تچکر 21
نامه سوم:
به نام تک نوازنده ویالون هستی21
S عزیز میدونم که تو اهل این جا نیستی و میدونم که هیچوخت اینو نمیخونی ...اما برگرد 22 جون مادرت برگرد....از وقتی رفتی نمیدونم چه خاکی بر سرم بریزم ...از وقتی رفتی دیگه اصن دنیا مث پیتزای تو یخچال مونده نیست ....مثل یه نیمروی‌ سوخته است 22
خودت که میدونی چقدر دوستت دارم 
من غلط کردم....چیز خوردم...برگرد
22
مرسی بای 20
21 4 22  این یک نامه عاشقانه واقعی است و به شما ربطی ندارد 21
نامه چهارم :
به نام خودت اوس کریم....
خدایا ناموسا این نامه رو برا این می نویسم چون میخوام بدونم که عایا ناموسا ارزششو داشت خودتو خسته کنی و این همه زیبایی و هوش و خلاقیت و مهرو محبت خرج کنی و کلی انرژی صرف کنی ...آسمان ها و زمین و ....و ....رو بسازی و بعد ما رو بسازی که بیایم با تمام محدودیت و کوچیک بودنمون تر بزنیم به‌ دنیات؟!
نه ناموسا میخوام بدونم حاجی اصن ارزششو داشت؟!
..
..
..
ندا آمد که داداچ شعر نگو....داشت 4
......
نامه پنجم:
به نام خدا مادر عزیزم سلام خعلی خعلی دوستت دارم ...امیدوارم شاد باشی و خوب زندگی کنی با تچکر⁦❤️⁩
ولی یه چیزی هست که خعلی دوست دارم بت بگم: مامان به خدا هیچ کس تو اتاق من نمیاد  ....تازه این عیدم که کرونا مورونا هست دیه مهمون نداریم..لازم نیست که اتاقم رو جمع و جور کنم....به خدا من آدم نا مرتبی نیستم فقط نحوه دیزاین دکوراسیون من شلوغه ....همین  21
نامه ششم:
به نام خدا ....
سازنده جوکر 2019که اسمتم یادم نیست....بدون با فیلمت سرویسم کردی داداش ....دمت گرم   4
نامه هفتم : به نام ایزد یکتا
این نامه را برای سران و شهروندان انجمن بیکر به رشته تحریر در می آورم....
ای سران عزیز انجمن 
ای جامعه گریزان شرلوکین
ای کسانی که از عشق شرلوک عشق تمامی جهان را به فراموشی سپرده بودید ....و روزگاران کهن بدین انجمن ارزش گذاشته و آن را با نگارش ها معماها ..داستان ها و سخن های شیرینتان پر مینمودید و دوران طلایی ای را رقم زده بودید ...آه شما اکنون کجایید ....
بیایید .....بار دگر در همین جا جمع شوید ....باز هم به یاد دوران خوش قدیم استنتاج کنید ....بازهم به یاد آن وقت ها بیایید و در اتاق چت جمع گردید و سخن بگویید ...کمی هم که شده آن نامه گرام ها و آن تصویر گرام ها و آن چه خبر گرام( واتس آپ 21
و هر کوفت و زهرمار دیگری را رها کنید و باز برگردید به همان جایی که خاطرات بسیار خوشی را داشته اید
بازگردید ...که بازگشت شما همه به سوی مرجع خودتان است ...و مرجع شما تیزهوشا اهل فن و هنرمندان بسیار عزیز اینجاست ...آری بازگردید و دوباره رنگ را به این انجمن گرامی و گرانبها بازگردانید 
بازگردید و نگذارید این جا نیز به خرابه ای پوچ مبدل گردد
با تچکرات فراوان
این بود انشای من 4
تو بهتر ع هر کسی میدونیکجای زندگیتو کج سلیقه بودی!
چه کاریو چیو بهتر ع بقیه میتونی
خودتو خوب بشناسی همیشه خوبی
مفت بالا پایین نمیشی هی
یه ضد حال ع یکی حالتو نمیگیره
مهم اینه چشم تو چجوری ببینه
مهم اینه چی به دل تو چجوری میشینه
پاسخ
 سپاس شده توسط *شرلوک-هلمز* ، ^_^ ، Milad ، Safoura
نامه به  دوستانی که نرفتند،ولی برای من سالهاست که رفتند!:
زمانی بود که در کنار هم خوش میگذراندیم و با خنده هایی از ته دل،لحظات را شیرین تر از انچه بود میکردیم. ان موقع بود که ارزو میکردم کاش هیچ وقت ان ساعت لعنتی تیک تیک نمیکرد.
بزارید حال خودم را با رسم شکل برایت توضیح دهم:
_دو راه داشتم،راه اول را،یک دنیای متروکه با اثاری از یک تمدن مدرن در نظر بگیرید، هوا کثیف است،به غیر از تاریکی چیزی در انجا نیست،موجوداتی که در تاریکی به شما وعده دروغین میدهند. راه دوم،دنیای بود پر از روشنایی،رنگین کمان و همان چیزهای حال به هم زن بچگانه در نظر بگیرید،تصویری که ذهن های بچگانه را از بهشت ارضا میکند. حالا من باید کدام راه را میرفتم؟ یک یا دو؟ روشنایی یا تاریکی؟ هیچکدام! بله،هیچکدام.
اگر تا به حال نگرفتی، باید بگویم راه دوم،دنیایی است که تو داری،تفکر های خام کودکانه،میروم و جهان را تغییر میدهم! هیچکس چوب لای چرخ دوچرخه ام نمیزارد! همه ی دستانی که به طرفم دراز شده اند واقعا از سر کمک اند! هیچکس بدخواه من نیست!
دنیای واقعی،مکانی تاریک با روزنه های کوچک از نور است،بعضی بزرگ و بعضی کوچک،ولی باز هم بگویم،تاریکی با روشنایی در حال نبرد نیست،تاریکی مدت هاست که پیروز شده! چگونه؟ با فریب دادن مردم.
به قول یکی از "خنجر زنان": وای به حال دنیایی که مردم،بد و خوب را باهم عوضی بگیرند!
من راه خودم را انتخاب کردم،نه روزنه ی روشنایی خوبی هستم،نه چاله ی لجن تاریکی. من خاکستری هستم،نه خوب نه بد،تلفیقی از هردو. تو میتوانی روزنه ی امید باشی،با اینکه سعی میکنی به تاریکی چشم بدوزی بدون اینکه چشمت اذیت شود. مثل یک بچه ی کوچک میمانی که از سر بچگی به خورشید خیره میشود. 
عظمت تاریکی انقدر هست که چشم را اذیت کند.
من به عنوان یک خاکستری،با سیاه ها کارهای خوب میکنم،با سفید ها اتش میسوزانم.
با اینکه این نامه هیچوقت به دست تو نمیرسد،ولی به حرف های قبلی ام گوش کن،تا بفهمی کدام راه بهتر است.
قربانت،
میستری

پ.ن: هیچوقت یادم نمیرود که چطور مرا به تاریکی تحویل دادی....
همیشه زیر تخت رو نگرد،هیولا ها از جاهایی میان که انتظارش رو نداری...
پاسخ
 سپاس شده توسط *شرلوک-هلمز*

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد