سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

پایان داستان زندگی شرلوک!
سلام 1
همه ی ما می دونیم که آرتور کانن دویل هیچ وقت داستان های شرلوک هلمز رو به پایان نرسوند.یک بار هم که خواست داستان های شرلوک هلمز رو برای همیشه تموم کنه با اعتراض گروه زیادی از مردم رو به رو شد و مجبور شد دوباره شرلوک رو به عرصه ی ادبیات برگردونه.  16 71
تا حالا به پایان داستان های شرلوک هلمز فکر کردید؟شما چطور داستان شرلوک رو به پایان می رسونید؟دوست دارید در آخر زندگی شرلوک چطور باشه؟کجا زندگی کنه؟آدم های دور و برش کیا باشن؟آیا تا پایان عمرش به خوبی و خوشی زندگی می کنه؟و کلی سوال دیگه. 7
خب،شروع کنید.پایان داستان زندگی شرلوک رو بنویسید. 1
resim

.The game is on
پاسخ
فک کنم اخر شرلوک این طوری باشه که یه روز شرلوک بی خبر بره و ناپدید شه و توی روستای محل مادری اش که اسمش مایکرافته با ایرین ادلر ازدواج کنه و یه زندگی معمولی و بدون هیاهو رو شروع کنه .
ممکنه معتاد بازی مار و پله بشه و به ابجو های محلی کم الکل عادت کنه
یه کم چاق شه و بچه هاش پاپی شرلی صداش کنن 21
ایرین هم هی غر بزنه که مرد برو درخت کریسمس ببر از توی باغچه و بیار با بچه ها تزئین اش کن 24
احتمالا جوراب های پشمی مامان دوز با جلیقه بپوشه و پیپ بکشه و در اخر یه روز بی خبر نامه بده به جان و برای عصرونه دعوتش کنه 
احتمالا هیچ وقت عشقش به مالی رو به کسی نمیگه و چیزی در مورد جنین هم به ایرین نمیگه تا روحیه اش خراب نشه 21 21
برای خانم هادسون نوشیدنی های گرون قیمت پست کنه و هر شب به بره توی کافه های محلی بشینه و شطرنج قمار کنه
و در اخر کتاب 101 راه برای شناسایی خاکستر تنباکو رو چاپ کنه و در حالی که ایرین چمدون به دست در حال ترکشه با صدای بلند بگه این کارو با من نکن ایریییی بچه هامون چی میشن پس؟؟
ایرین هم در حالی که جونش به لب رسیده بگه شرلوک عشق ما از اولم غلط بود . باید برم و با اندرسون ازدواج کنم چون هم مرد واقعیه و هم خیلی باهوش تره 22 22 22 22
شرلوکم با صدای بلند بگه چه خوش باشد از این غم خانه رستن....

8 روز بعدم جنازه شرلوک رو در حالی که یه نامه دستشه پیدا میکنن
توی نامه نوشته:
1) زمین به دور خورشید نمیچرخه
2)اندرسون یه عوضیه
3)سوپ غذا نیست ایرین
4) دارم میرم با موری ارتی چایی عصرونه مو بنوشم
بی‌یارترم، گرچه وفادارترم
آزرده‌ترم، گرچه کم آزارترم

با هرکه وفا و مردمی بیش کنم
سبحان‌الله، به چشم او خوارترم

resim

ما رو از دست این مرد یعنی کنت اولاف نجات بدید 63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، ^_^ ، MINIO:) ، arefe.shoon
وای......چه پایان تلخ و غم انگیزی برای شرلوک رقم زدی.  13 21
resim

.The game is on
پاسخ
در حال خوردن قهوه اسپرسو (چیه؟‌ کلاس داره خوب 21 ) با واتسون در حال بحث سر منظومه شمسیه که استیون هاوکینگ فیزیکدان و میچیو کاکو کیهان شناس وارد کافه می‌شن و بحث این دوتا رو می‌شنون. از شدت شوک وارده به هر دو در اثر شنیدن حرفای شرلوک که می‌گه چرخیدن زمین به دور خورشید فرقی به حال ما نداره، میچیو کاکو به سبک ژاپنی‌ها (شیوه هاراگیری) خودکشی می‌کنه و استیون هاوکینگ در جا بیماری ای ال اسش درمان می‌شه و بلند می‌شه تا بکوبه تو سر شرلوک اما قبل از فرود اومدن ویلچر روی سر شرلوک، شرلوک بر اثر شوک وارده دار فانی رو ترک می‌کنه و هاوکینگ هم در اثر شوک مجدد بیماریش برمی‌گرده و دوباره می‌نشونندش روی ویلچر تا به نظریه پردازی‌هاش با اون دوتا انگشتش ادامه بده! (روحشان شاد و یادشان گرامی! 21 )
resim
وقتی سهمیه ۶۰ لیترت یه هفته‌ای تموم می‌شه و قیمت بنزین آزاد ماهانه‌ت رو حساب می‌کنی و موجودیت رو چک می‌کنی!
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B ، .Yasaman. ، لوک خوش شانس
فکرکنم تو این داستان نظرم رو گفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(بدمن همون من بودم*جهت شفاف سازی)
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Violet.B
(2019/12/28، 03:56 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حال خوردن قهوه اسپرسو (چیه؟‌ کلاس داره خوب 21 ) با واتسون در حال بحث سر منظومه شمسیه که استیون هاوکینگ فیزیکدان و میچیو کاکو کیهان شناس وارد کافه می‌شن و بحث این دوتا رو می‌شنون. از شدت شوک وارده به هر دو در اثر شنیدن حرفای شرلوک که می‌گه چرخیدن زمین به دور خورشید فرقی به حال ما نداره، میچیو کاکو به سبک ژاپنی‌ها (شیوه هاراگیری) خودکشی می‌کنه و استیون هاوکینگ در جا بیماری ای ال اسش درمان می‌شه و بلند می‌شه تا بکوبه تو سر شرلوک اما قبل از فرود اومدن ویلچر روی سر شرلوک، شرلوک بر اثر شوک وارده دار فانی رو ترک می‌کنه و هاوکینگ هم در اثر شوک مجدد بیماریش برمی‌گرده و دوباره می‌نشونندش روی ویلچر تا به نظریه پردازی‌هاش با اون دوتا انگشتش ادامه بده! (روحشان شاد و یادشان گرامی! 21 )

21
خب،بالاخره افکار شرلوک کار دستش دادن. 21

(2019/12/28، 05:08 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکرکنم تو این داستان نظرم رو گفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(بدمن همون من بودم*جهت شفاف سازی)

جان واتسون؟؟؟؟!!!!!!!!  13
resim

.The game is on
پاسخ
(2019/12/29، 09:42 PM)greenland نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/12/28، 03:56 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

21
هم دست خودش هم دست میچیو کاکو هم هاوکینگ بنده خدا 21 غیر از خودش دوتا خانواده دیگه رو هم بدبخت کرد 21 4
resim
وقتی سهمیه ۶۰ لیترت یه هفته‌ای تموم می‌شه و قیمت بنزین آزاد ماهانه‌ت رو حساب می‌کنی و موجودیت رو چک می‌کنی!
پاسخ
(2019/12/31، 02:17 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/12/29، 09:42 PM)greenland نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

21
هم دست خودش هم دست میچیو کاکو هم هاوکینگ بنده خدا 21 غیر از خودش دوتا خانواده دیگه رو هم بدبخت کرد 21 4

21 24
resim

.The game is on
پاسخ
جان واتسون به دلیل افسردگی میره افغانستان تا به مرور خاطرات گذشته اش بپردازه سر راهش میره به پایگاهشون سر بزنه که به محض ورود با پاسخ موشکی ایران مواجه شده و می میره.

بعد وقتی شرلوک با خبر مرگ واتسون مواجه میشه دیوانه می شه و به صورت انتحاری به کاخ سفید حمله می کنه تا انتقام جان واتسون رو بگیره و خودشو ترامپ رو که در حال هوا خوری  بود در آغوش کشیده و بعد منفجر می کنه و یکی به سمت بهشت و دیگری به جهنم می رود.

این بود انشای من

پیش به سوی خوشبختی!!!!!!

resim
پاسخ
21 24
resim

.The game is on
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد