سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تولد
4 من نفر سومم
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
(2016/10/18، 04:46 PM)دنبالم نیا اسیر میشی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولد مایک عزیز رو به مالی ، میلاد ، محمد ، مدیر ، سید ، نگار ، شرل ، کارآگاه مرده ، زهرا صادقی ، اندلس ، یک عدد آدم ، فازی ، بادی ، رضوانه ، سارا ، نپ ، مهدی ، شرلوک ، جان ، خانم هادسون ، موریارتی ، لستراد و عموم شرلوکولوژیست های جهان تبریک و تهنیت عرض می نماییم .( کسی رو جا انداختم معذرت )  4 4 21 21 21 

resim
 من جا افتادم22گفتم ابراز وجود کنم22
mood:sth like uwu
پاسخ
(2016/10/18، 05:30 PM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/10/18، 04:46 PM)دنبالم نیا اسیر میشی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولد مایک عزیز رو به مالی ، میلاد ، محمد ، مدیر ، سید ، نگار ، شرل ، کارآگاه مرده ، زهرا صادقی ، اندلس ، یک عدد آدم ، فازی ، بادی ، رضوانه ، سارا ، نپ ، مهدی ، شرلوک ، جان ، خانم هادسون ، موریارتی ، لستراد و عموم شرلوکولوژیست های جهان تبریک و تهنیت عرض می نماییم .( کسی رو جا انداختم معذرت )  4 4 21 21 21 

resim
 من جا افتادم22گفتم ابراز وجود کنم22

درست شد شرمنده 4 4
resim
پاسخ
HAPPY BIRTHDAY ANDREW 
resim
شرلوکیای گلم! 
به اطلاع می رسونم که دیگه تا اسفند تولد نداریما. 
یک تولد مفصل امشب برای موریارتی گلمون بگیرین. 
از خاله بلوبل خواننده گرامی هم قبلا به طور ویژه دعوت شده!
پاسخ
 سپاس شده توسط Bluebell
همون باهم دیگه 2
من بهمنم (11 بهمن)
بچه ها برا تولدم هرکدوم یک امضا و یک اواتار وحشتناک و یک عکس تولد وحشتناک بذار 4 19 19 19 19
resim
پاسخ
اهم اهم..........الو یک دو سه س س س س س....صدا میاد؟
دوستان از قرار معلوم امروز تولد داریم( 25) تولد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همگان درخواست میکنم که به پروفایل این دوستمون رفته و با یادداشت های تبریکتون بیچاره اش کنین!22 4
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
فکر کنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  پیر ترین عضو انجمنه نه؟

پیرترم داریم عایا؟ 32
resim
پاسخ
امروز تولد دارییییییم25

از همین تریبون تولد عضو عزیز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. رو تبریک میگیم1363636414141
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
4 آقا مبارکه
تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک
Keep 
Calm
:And say
!Bored
پاسخ
10 شهریور 65
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد