سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرسنجی: ایااز کارهایی که دکتر قصد دارد برای انجمن بکند موافقید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
دکتر انجمن
Wink 
سلام!بنده دکتر ؟؟؟؟ هستم وخوشحالم که تو این انجمن هستم.دوستان من و دوستانم طی تحقیقاتی که داشتیم به معذل های زیادی که در انجمن وجود دارد مواجه شدیم.بنده هم تصمیم گرفتم که به صورت داوطلبانه این مطب را راه اندازی کنم که مشکلات زیر با مراجعه به بنده و یا این تایپیک حل شود!
1-کم کاری یا پیش فعالی( برای مثال تایپیک های بیهوده) در انجمن
هرکس که حداقل یک ماه در انجمن عضو ثابت باشد متوجه این مشکل خواهد شد.در ظمن باید این را هم اضافه کنم که این مشکل فقط برای انجمن ما نیست.
راه معالجه:مراجعه به دکتر انجمن و گرفتن برنامه و دارو هایی ویژه(محتوا دار) طبق زمان و مکان و توانایی های خود شخص.
2-خداحافظی از انجمن
خوشبختانه خداحافظی کمتر شده است اما اثارش هنوزه پاورجا است . خداحافظی حس ناامیدی را ترویج و جدا از تضعیف روحیه ما یکی از بهترین های انجمن را از دست خواهیم داد!(شکر میان کلامه خودم منظورم از بهترین ا تا اینجا همه کاربر های قرمز خداحافظی میکنند تابحال کاربر سیاه و ابی نداشتیم خداحافظی کنن)
معالجه : طبق تحقیقات هر کسی قبل از خدا حافظی اخرین چت خود را میکند و این بهترین زمان برای نجات او نیست!همه در انجمن دوستانی بسیار صمیمی دارند و به احتمال باا اولین کسانی هستند که دربارهی خداحافظی شخص مطلع میشوند و در اولیم اقدام به دکتر خبر میدهند تا او را منصرف کند.
3-بیماران مشکل زا
این بیماران در انجمن بسیار وجود دارند(به طور مثال خودم بودم)  اما بعضی از انها را میتوان درمان و به یک کاربر خوب تبدیل کرد.اما یک سری دیگر همینجور شوخی شوخی قصد دارن انجمن را بهتر کنند بنابرین دست به کودتا و انجمن ها مخفی دیگر میزنند.
معالجه : بهتر بزنگید به ؟؟؟؟ .
4- اعتبار ستیزی
این بیماری مدت ها بوده ولی مروز توسط من کشف شد.کاربران به صورت تیمی جمع میشند و بهم همینجور اعتبار می دهند و فرد را در برترین اعتبار گیرندگان قرار می دهند.
راه معالجه : مدتی محرومیت و گرفتن اعتبار ای بیمورد از فرد.
این اولین برنامه های من برای این انجمن است.برای  استفاده از مطب باید اینجا نوبت گرفته و منش وقتی به شما بدهد. اما امیدوارم دیگر کسی دچار همچین بیماری هایی نشود!
[تصویر:  photo_2019-01-07_09-55-02.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط RON!N ، Milad ، .Yasaman. ، Nila ، ^_^ ، Bahar8 ، Smω*_* ، جیمز موریارتی ، شرل ، liosa ، Cripher ، The Consulting Criminal
بیماری جدید!
5-متحول کنندها: این بیماری مربوط به افرادی میشوند که دوست دارند انجمن تغیر بکند ولی هیچ عملی از دستشان برنمی اید. و چون خود همنه وقت و نه حوصله درست و حسابی ندارند نمی توانند به انجمن کمکی کنند. انها باید در اولین اقدام لیستی از توانایی های دم دستی خود تهیه کنند و پس از ان با زمان بندی درست به انها تم شرلوکی بدهند.از اینجا به بعد رسم را باید بقیه افراد داراای این بیماری انجام بدهند و با گذاشتن پشت در زیر تایپیک و اعلام نظر و پیشنهاد خود به فرد روحیه بدهند و فعالیت ها به این صورت بالا میرود.(جهت دریافت برنامه مخصوص به دکتر مراجعه شود)
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، جیمز موریارتی ، RON!N ، Smω*_* ، .Yasaman. ، شرل ، liosa ، The Consulting Criminal
دکتر این که کسی نمیاد انجمن رو چکار کنیم؟20
پاسخ
 سپاس شده توسط liosa ، The Consulting Criminal
(2019/09/11، 07:18 PM)MINIO:) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر این که کسی نمیاد انجمن رو چکار کنیم؟20

جذب ممبر های جدید راه حل این مشکله!
افرادی که اصلا نمیدونن شرلوک چیه براسون سرلوک تازگی داره و همینزور انجمن پس دست به کار های جدید میزنن در ظمن وقتی یکی از اعضا از دوستان باشه فعالیت های انها که در بیرون قرار داره در انجمن هم همکاری میکنن و مارهای بیرونشون رو قرار میدن.برای مثال من و دوست تازه واردم با هم پرونده درست میکنیم و توی سایت قرار میدیم و مببر های جدیدی که اومدن هم چون براشون جذابیت داره حل میکنن.
پاسخ
 سپاس شده توسط RON!N ، The Consulting Criminal
اعضای جدید با تبلیغ و ایجاد ربات جذب می شن ولی تا حالا کاری انجام شده؟ نه!

ولی یادمه که کاربر مبینا یک بار یک کارهایی انجام داد ولی دیگه پی این قضیه گرفته نشد.
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط Lestrade ، کارآگاه مرده ، The Consulting Criminal
(2019/09/12، 08:59 AM)لوک خوش شانس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعضای جدید با تبلیغ و ایجاد ربات جذب می شن ولی تا حالا کاری انجام شده؟ نه!

ولی یادمه که کاربر مبینا یک بار یک کارهایی انجام داد ولی دیگه پی این قضیه گرفته نشد.

ربات نه!فقط دوستانی که با هم هستند و در واقعیت نه در فضای مجازی رو وارد سایت کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط The Consulting Criminal
ما یک بار این کارو کردیم و تعداد بازدید کننده ها افزایش پیدا کرد

و به تبعش اعضا هم بیشتر میشن
resim 
پاسخ
 سپاس شده توسط Lestrade ، کارآگاه مرده ، The Consulting Criminal
ضرب المثل مشهوری هس ک میگه حالا اعتبارو کی داده کی گرفته؟21
این اعتباراهم هیچ سودی نداره مگر اینک ممکنه شمارو ببره تو ی لیست پنج نفره
اصلا شما برو نونوایی بگو ۶۰۰ تا اعتبار داشتم جزو برترینا بودم اگ دوتا نون بهت داد22
فلذا
باهم دوست باشید دوستان  10
/Link
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، Dr H.Lecter ، Nila ، Zhuge liang ، The Consulting Criminal
(2020/05/28، 12:53 AM)EndLessCreations نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضرب المثل مشهوری هس ک میگه حالا اعتبارو کی داده کی گرفته؟21
این اعتباراهم هیچ سودی نداره مگر اینک ممکنه شمارو ببره تو ی لیست پنج نفره
اصلا شما برو نونوایی بگو ۶۰۰ تا اعتبار داشتم جزو برترینا بودم اگ دوتا نون بهت داد22
فلذا
باهم دوست باشید دوستان  10

واقعا موافق این موضوع هستم نباید این مسائل باعث کدورت خاطر دوستانمون بشه
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط @@@@ ، EndLessCreations ، Zhuge liang ، The Consulting Criminal
2 بیماری جدید در انجمن توسط تیم پزشکی انجمن تشخیص داده شد!
1-انگل دکتر غلامی: این انگل در انجمن ها ی دیگر هم نفوذ کرده و موجب اذیت و آزار مدیران میشود. همانطور که شاهد ودید طی ماه اخیر این انگل به انجمن رخنه کرده و مدیران در تلاشند تا راهی برای خارج کردن آن پیدا کنند.
2-ویروس رول پلی : این ویروس توسط کاربرMystery به انجمن آورده شده است.افرادی که با این کاربر در تماس بودند دچار هذیان گویی در چت باکس میشوند و تا پاسی از نیمه شب مشغول رول پلی باز هستند. طبق تحقیقات من ترک این بیماری وابسته به دو چیز است!
الف) دوری از چت باکس و قرنطینه کردن خود در تایپیک ها و پروفایل ها.
ب)فرار کردن از دست کاربر Mystery
پاسخ
 سپاس شده توسط EndLessCreations ، Cripher ، ♥♥♥♥ ، The Consulting Criminal ، liosa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد