سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: اصلا اینجور تاپیکا رو دوست دارید یا نه ؟
خیر
بله
[نمایش نتایج]

اگه می تونستید چه قسمتی از زندگیتونو حذف میکردید
به نام خدا
زیاد لازم به توضیح نیست چون هر کسی دوس داره یه جایی از زندگیشو حذف کنه یا عوض کنه
به عنوان مثال وقتی یه کار کردی که وقتتو خیلی تلف کردی در حالی که میتونستی زندگیتو تغییر بدی یا وقتی قبلا یه کاری کردی والان موجب خجالت یا پشیمونیت شده یا حتی مرگ کسی که دوستش داشتی
این تاپیک جهت این نیست که بشینیم زار بزنیم که تو گذشته چی کارا کردیم که نباید میکردیم برای اینه که تجربیاتمونو مطرح کنیم بلکه کمتر اشتباه کنیم وزندگی بهتری داشته باشیم
شازده کوچولو پرسید: از کی اوضاع بهتر میشه 
روباه گفت :از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Illia_SH
تک تک خاطراتی که از رونالدو تو رئال دارم رو
Step into the daylight and let it go
پاسخ
با اینکه واقعا زندگی شاخی نداشتم
یا اینکه همش واسم خوشی نبود
ولی خب خودم بودم که داستانم رو ساختم
پس واقعا دلم نمیخواد هیچ لحظه ای رو از دست بدم
نه اونایی که گذشتن
نه اونایی که میخوام بسازم(یا حتی اونایی که یهویی ساخته میشن)
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

resim

پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
حقیقتش چند روز پیش با برادرمو خالم و خواهرم رفته بودیم بیرون ؛ گالریه نقاشیو اینا 112 بعدش رفتیم فست فود (قرار بود هرکی خودش دونگ بذاره) دونگه منم دسته برادرم بود 40 ...خلاصه ؛ چون خیلی خسته بودم اشتها نداشتم چیزی بخورم خوراکیایی که مونده بودم برنداشتم نمیدونم چرا 22 ؟ گفتم فردا خودم میرم یه چیزی میخرم ولی اتفاقی که افتاد 43 ... حتی گفتنشم منو به چالش میکشه
چون پوله من یه مقدار بیشتر از بقیه بود برادرم لطف کرد و دونگ اونا رو بهشون پس داد 62 از پوله من دونگه اونا رو داد 109 ؛ خوراکیایی که مونده بود (نسبتن هم زیاد بود) دادن گربشون خورد  17 گربشون گربشون
راستش نمیدونم بیشتر کدومشو میخوام ؟ عوضش کنم یا حذفش کنم
resim
پاسخ
عضو کره پیکس نمیشدم یه خرده بی رحمانس چون تمام خاطرات خوشم اونجا بوده ولی خوب

اون قسمت تو شکم مامانمو...
resim
پاسخ
من حرفایی بعضی جاها زدم که نباید میزدم میخوام برگردم به اون زمان و با یه ماهیتابه میزدم تو سر خودم یا ته تهش یه فوش نثار خودم میکردم تا بلکن ادم بشم(نمیشدما فقط دیگه اون احمق قبل نبودم یه احمق جدید میشدم) 21 21 24

resim
پاسخ
قسمت به دنیا اومدنمو12
من متکبر درونم:تو واقعاااا عالی ای سحر...تو باهوشی لعنتی..باهوش ترین ادمی که تو کل این خراب شده وجود داره
(امتحان ریاضی اش را 14 میگیرد)
من:
resim
Who am I? 
پاسخ
(2019/06/14، 02:30 AM)^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت به دنیا اومدنمو12

چرا چون لخت بودی ؟؟؟ 24 24 24 21 21 21 21 21 21

resim
پاسخ
ترجیح میدم هیچ جاشو هرچقدر هم بد عوض نکنم 
چون الان خوبم
زندگی مث ی روبیک میمونه هرجاشو تغییر بدی جاهای دیگه اش هم تغییر میکنن همه جاش به هم متصله
شاید اگه اون اتفاق بد نمیافتاد الان حالم خوب نبود گذشته مهم نیس آینده هم مهم نیس حال الانم مهمه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد