سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

لیست سیاه
#1
Video 
سلام!
خب این یکی از عجیب ترین مقاله هایی بود که خوندم گفتم شما هم بخونید بد نیست. همه جور بازیگریم داریم ها از بنی خودمون بگیر تا راسل کرو و کیانو ریوز و جیم کری و غیره!! من مهمترینهاشون رو گذاشتم.


این بازیگران زمانی جزء بهترین و موفق‌ترین بازیگران در صنعت سینمای هالیوود بوده‌اند که با فیلم‌هایشان، توانسته بودند برای خود شهرت و سرمایه‌ی زیادی دست و پا کنند. ولی به دلایلی شانس و اقبال از آنها روی برگرداننده وجزء لیست سیاه هالیوود قرار گرفته‌اند. شاید بتوان دلایلی مثل غرور بیش از حد، رسوایی‌های اخلاقی و یا حتی انتخاب بد فیلم‌ها توسط خودشان را نام برد. از بازیگرانی مثل جیم کری، تا جنیفر انیستون و استیون سیگال. حال به بررسی لیست سیاه هالیوود می‌پردازیم.


جسیکا آلبا

در اوایل سال‌های ۲۰۰۰ جزء جذابترین بازیگران هالیوود شناخته می‌شد. بازی در فیلم‌هایی مثل چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) و شهر گناه: بانویی که به خاطرش می‌کشم (Sin City: A Same to Kill For)، بر شهرتش افزود. به هر حال آلبا متوجه   شد غالب نقش‌هایی که به او داده می‌شود، نقش‌هایی تکراری و بی‌محتوا‌ هستند. تصمیم گرفت از کار حرفه‌ایی بازیگری فاصله بگیرد و وارد حرفه‌ی محصولات زیبایی شود، شرکت Honest Beauty او، به موفقیت خوبی در این زمینه رسیده است. آلبا همچنین سعی داشت که تمرکز بیشتری بر خانواده خود بگذارد.


جنیفر لوپز

هنگامی که دایره فعالیت جنیفر لوپز تنها محدود به خوانندگی بود، نتوانسته بود به واسطه‌ی هنرش محبوب و مشهور شود، بلکه تا حدی بد‌نام هم شده بود. با ورود او به عرصه‌ی بازیگری گویا این بدنامی همچنان گریبانگیر او مانده بود. به گفته‌ی کمپانی‌هایی که جنیفر لوپز سابقه همکاری با آن‌ها را داشته است، لیست درخواست‌های او از تهیه کننده هیچ گاه پایانی نداشته. همچنین به او لقب “دردسرساز” هم داده بودند که همین باعث می‌شد تا کمپانی‌های سازنده فیلم تمایل همکاری با او را نداشته باشند.


گوئینت پالترو!!پالترو یکی از موفق‌ترین بازیگران زن هالیوود بوده است. با این حال رفتارهای زننده او هنگام فیلم‌برداری فیلم‌ها، آهسته آهسته باعث کمتر شدن تمایل همکاری کارگردانان با او شد. در حین تولید فیلم مرد آهنی ۲ (Iron Man 2)، طبق گفته همکاران پالترو، رفتارهای نامناسب او باعث ایجاد جوی سنگین و غیر‌راحت برای همه شده بود. که از بارزترین این رفتارها، رفتار بد او با بازیگر زن اصلی فیلم اسکارلت جوهانسون بوده است. شاید این رفتارها، به قیمت شغل حرفه ایی پالترون برایش تمام شده باشد.


شارون استون

شارون استون شاید بهترین نمونه از بازیگرانی باشد که برای انتخاب فیلم‌هایشان سخت گیری زیادی می‌کنند که همین سبب نابودی دوران حرفه‌ایی شغلیشان می‌شود. شارون استون یکی از بهترین بازیگران زن دهه‌های ۸۰ و ۹۰ هالیوود، با نقش آفرینی در فیلم‌هایی مثل یادآوری مطلق ، قریضه اصلی و کازینو  توانسته بود شهرت خودش را چند برابر کند. به دنبال شهرت و موفقیت عظیم شارون استون، او شروع به رد کردن پیشنهادهای کاری زیادی که بعضا مناسب بودند، کرد. با گذشت زمان، شارون استون متوجه شد که این فیلتر کردن‌ها، به قیمت اتمام دوران حرفه‌ایش، تمام شده است.


میشا بارتون

ستاره‌ایی که زود غروب کرد. بعد از بازی در سریال آمریکایی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، گویا بارتون، آماده پذیرفتن این شهرت نبود. میشا شروع به رفتارهای غیر‌حرفه‌ایی و مغرورانه کرد تا حدی که به گفته‌ی یکی از همبازی‌هایش، میشا به او گفته بود که او را رب النوع بازیگری بخواند. این رفتارهای زننده برایش کمی گران تمام شد، به قیمت پایان دوران حرفه‌ایش. به تمامی این موارد مشکل اعتیاد او را نیز باید اضافه کرد.الک بالدوین

الک بالدوین یکی از بازیگران موفق شوی Saturday Night Live، مشهور به بی‌اعصاب بودن سر صحنه می‌باشد که اتفاقات متعددی هم گریبانگیر او شده است. او همچنین جزء بازیگرانی است که طبق گفته اطرافیانش، سخت می‌توان با او کار کرد. در سال ۲۰۱۳، هنگامی که عکاس شرکت مشغول عکس‌برداری از الک برای یک سری پروژه‌های کاری بود، الک او را با القاب نامناسب جنسی خواند، که باعث اخراج شدن او از یکی از برنامه‌های شبکه NBC شد.


کریستین بیل

طبق گفته ی منابع سینمایی، کریستین بیل جزء آن دسته از بازیگران منظم و جدی یا حتی بیش از حد جدی سینمای هالیوود است. در هنگام فیلم برداری فیلم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، عوامل صحنه متوجه شدند که این بازیگر ولزی، مشغول داد زدن سر کارگردان هنری فیلم بوده است. به دلیل این که در یکی از صحنه‌ها، او از متد بازیگری بیل به تندی انتقاد کرده و باعث مشاجره بین این دو شده است.
مل گیبسون

زمانی دوره حرفه ایی این بازیگر و کارگردان موفق استرالیایی به خطر افتاد که صحبت‌های نژادپرستانه و بعضا ضدیهودی مل گیبسون، تیتر یک تمامی خبرگزاری‌ها شد. در کنار این اظهار‌نظرها، رفتارهای عصبی او را نیز باید اضافه کرد. این رفتارهای عصبی تا حدی بوده که مردم و اطرفیان از حضور در کنار او هراس داشتند. مل گیبسون برای آن که دوباره میان مردم محبوب شود، راه درازی در پیش دارد.


مدونا
بر هیچ کس موفقیت‌های بی‌شمار مدونا در عرصه‌ی موسیقی پوشیده نیست. موفقیت‌های مدونا، او را به یکی از محبوبترین خواننده‌های پاپ دنیا تبدیل کرده است. شاید رفتارهای مدونا در صنعت موسیقی قابل قبول باشد، ولی در هالیوود پذیرفتنی نیست. رفتارهای خودسرانه و عدم پیروی از دستورات کارگردانان باعث شده تا مدونا نتواند در عرصه سینمایی به موفقیت خاصی برسد. عدم داشتن توانایی بازیگری در مدونا، فیلم‌های او را به فاجعه تبدیل کرده بود.

راسل کرو
در کنار شهرت و موفقیت راسل کرو در حرفه بازیگری، او به عنوان شخصی که زود از کوره در می‌رود و نمی‌تواند خشم خود را چه در عرصه کار و چه در زمینه زندگی شخصی کنترل کند، مشهور است. این بازیگر استرالیایی همچنین به مغرور بودن شهرت زیادی دارد به طوری که در مصاحبه‌ایی گفته بود فیلم گلادیاتور، یک فاجعه بوده ولی به دلیل بازی او، این فیلم توانسته موفق شود. این رفتارهای راسل کرو باعث کم شدن پیشنهادهای کاری او شده است.

شیا لابیوف
دردرساز در پشت و جلوی صحنه!  رفتارهای او در زمان فیلم‌برداری در حین ایفای نقش، غیر قابل قبول شده بود. او از روش متد اکتینگ برای ایفای نقش بهره می‌برد. به این معنا که بازیگر خود را به جای کاراکتر داستان قرار می‌دهد و مدتی با آن زندگی می‌کند، که همین موضوع باعث می‌شود تا همکاران او در اطرافش احساس راحتی نداشته باشند. در فیلم جنگی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، به دلایل رفتارهای شیا لابیوف درگیرهایی میان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و او شکل گرفته بود.


مایک مایر
در بین عموم به فردی شاد و خندان معروف است ولی در هنگام فیلم‌برداری او مشهور به فردی است که باید کنترل همه‌ی امور را در دست داشته باشد، که همین باعث آزرده خاطر شدن عوامل پشت صحنه و بازیگران می‌شود. این کمدین کانادایی که در مصاحبه‌هایش، خود را کمال‌گرا خوانده، عقیده دارد تا کارها تنها با تایید او باید انجام شود. همین موضوع باعث کمرنگ تر شدن همکاری کارگردانان با او شده است. مایک مایر بیشتر به عنوان صداپیشه در هالیوود فعالیت دارد (صدای شرک).

تام کروز!!
شاید با دیدن نام تام کروز در این لیست، شوکه شده باشید، چرا که او در فیلم‌های اکشن زیادی در چند سال اخیر نقش‌آفرینی کرده است. ولی با این حال شاید به نظر بیاید که تنوع در نقش‌های فعلی تام کروز دیده نمی‌شود. با بازی‌، در فیلم‌های موفق اکشنی که در چند سال اخیر اکران شده، تام کروز تبدیل به بازیگر ژانر اکشن شده و بسیاری از کمپانی‌ها، نقش دیگری غیر از اکشن نمی‌توانند برای او در نظر بگیرند.

کیانو ریوز!!!
حرفه بازیگری را از اواخر دهه ۸۰ شروع کرد و با بازی در فیلم ماتریکس (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) توانست به شهرت جهانی دست پیدا کند. ولی به نظر می‌رسد که شهرت و حرفه‌ی این بازیگر بعد از ماتریکس به سراشیبی افتاده باشد. جدای نقش‌آفرینی او در فیلم‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، او در ۱۵ سال اخیر هیچ‌گاه به عنوان بازیگر نقش اصلی حضور نداشته است. علت این غیبت طولانی مدت مشخص نیست، ولی امیدواریم که در فیلم جدید ماتریکس، او دوباره بتواند نقش آفرینی کند.


گری الدمن!!
برای سالیان زیادی گری الدمن به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین بازیگران هالیوود شناخته می‌شد و بازی در نقش‌های متنوع موفق زیادی، گواه این ماجرا است. به عنوان نمونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. با این حال صحبت‌‌های ناشایستی که الدمن خطاب به یکی از سیاستمداران آمریکایی (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)، داشته است باعث شده تا کمپانی‌های فیلم سازی تمایل کمتری به همکاری با او را داشته باشند.


جود لاو!!!
از اوایل دهه ۹۰، پا به عرصه سینما گذاشت و در سالهای اخیر هم فیلم‌های موفق زیادی داشته است ولی هیچگاه جود لا نتوانسته در حد و اندازه ی یک بازیگر سطح اول ظاهر شود. بعد از مدتی این بازیگر بریتانیایی تصمیم گرفت تا بازیگری حرفه ایی خود را در تئاتر ادامه دهد. جود لا به عنوان سفیر صلح سازمان ملل در افغانستان انتخاب شد و همچنین از معترضان ادامه جنگ در بلاروس بوده است.

بندیکت کمبربچ!!!!!!!
بعد از پخش سریال شرلوک هلمز از شبکه BBC، مشخص بود که ستاره‌‌ی بریتانیایی جدیدی پا به عرصه هالیوود خواهد گذاشت. در کنار نقش‌آفرینی در فیلم‌های موفقی مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، بندیکت بیشتر مشغول بازی در تئاترهای برتانیا است. همچنین رفتارهای خشک و خشن بندیکت با همبازیهایش شاید دلیل دور بودن او از هالیوود باشد.


پیرس برازنن
با بازی در ۴ فیلم از سری فیلم‌های جیمرباند، تبدیل به بازیگر تیپ شده بود. غالب نقش‌های جدید او درباره‌ی مأمور انگلیسی بود که به صورت مخفی با دشمنان مبارزه می‌کرد. با جایگزین شدن دنیل کرگ ، در نقش جیمز باند به جای برازنن، کارگردانان متوجه شدند که نقشی به غیر از مأمور مخفی متناسب با برازنن وجود ندارد و به همین ترتیب برازنن آهسته آهسته از هالیوود کنار گذاشته شد و به زندگی شخصی خود پرداخت.

جیم کری!!!
زمانی از جیم کری به عنوان یکی از موفق‌ترین کمدین‌های هالیوود یاد می‌شد، ولی الان در لیست سیاه قرار دارد. بعد از شکست فیلم جدید کری در گیشه سینما (احمق و احمقتر ۲)، کمپانی‌های زیادی ریسک انتخاب کردن او را نمی‌پذیرند. علاوه بر این ها بازیگر و کمدین آمریکایی که بازی در نقش‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ماسک را در کارنامه‌ی هنری خود دارد، به دلایل یک سری مشکلات شخصی ترجیح داده تا از رادار کارگردانان دور بماند.جنیفر انیستون!!
شاید حضور بازیگر سریال محبوب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این لیست کمی سخت باشد. در حالی که انیستون اخیرا تلاش کرده تا دوباره در سریال‌ها و فیلم‌ها نقش‌آفرینی کند ولی رفتارهای خاص او، کمی کار‌کردن با او را مشکل می‌کند. جنیفر انیستون به شخصی خیلی تودار تبدیل شده که به گفته‌ی همبازی‌هایش، زمان استراحت بین فیلم‌برداری را انیستون در خلوت خودش سپری می‌کند. شاید همین سبب دور بودن او از سطح یک حرفه‌ی خود باشد.جان تراولتا
نامزد دو جایزه اسکار و بازیگر فیلم‌های محبوب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، جان تراولتا، این روزها به ریسکی بزرگ برای استودیوهای فیلم سازی تبدیل شده. بعد از شکست سنگین فیلم‌های اخیر تراولتا در گیشه سینما,‌ استودیوها خطر بازی دادن به او را نمی‌پذیرند.
منبع سایت:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد