سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: موافقید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
درآمد زایی برای انجمن
دوستان عزیز دیگه انجمن ما کم کم 3 سال سابقه داره و حداقل 2سال هیچ تغیر خاصی توش رخ نداده!ما باید انجمن رو یکم تغیر بدیم واصلا یکم فضا رو عوض کنیم!
چه جوری؟ اعلان میگم!
اعلان هر کانال یا انجمن یا سایتی که به امار خوب و دقیقی از اعضا میرسه شروع میکنه به درامد زایی ازهمون انجمن.برای مثال تو سایت مارول ورس تی شرت با ارم ابرقهرمان ها و... خب هم برای سایت استفاده میکنن پول رو و هم اصلا امار ثبت نام و کاربر فعال و اشنایی با انجمن میره بالا و انجمن کمتر شناختهشده ما معروف و کشوری میشه!فکرش رو بکنید!
اپ یک پوستر شرلوک هلمز به صورت رنگی 2000 تومان بعد 2000 تومان دستمزد میشه 4000 تومان و بعد با هزینه پست برای مثال 8000 تومان در ظمن با هر پست میشه 2 و3تا فرستاد .هزینه حاصل رو هم میشه به عنوان جایزه به کا ربر منتخب داد و همینطور رقابت برای کاربر منتخب شدن یا برنده شدن تو استنتاج و بردن جایزه مثلا 50000 تومانی میره بالا!
نظرتون چیه اقای مدیر؟
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، REYJAÑE ، Raspina ، لوک خوش شانس
جون عزیز ولش همین انجمن صفاش بیشتره
عشق باید نعشه ت کنه 8 21
resim
پاسخ
بعد از خوندنش یاد درس کارافرینی و استادش(لعنت الله علیه!) افتادم!
بگذریم...
نمیدونم ایده خوبیه و قابل اجرا ولی خب بهتره که اول به صورت آزمایشی انجامش بدیم و بعد بریم سراغ اصلش
ولی خب ایده خوبیه و جای کار داره
پاسخ
اقای مدیر من فقط یک اجازه کوتاه میخوام تا حتی فقط بری یک هفته این طرحی که من میگم ازمایش بشه!من خودموسایل رو تولید میکنم و درگاه و بقیه چیز هارم میزنم و45 در صد از سود هم به حساب انجمن وارد میکنم!نظرتون چیه؟
اعضا هم میتونن کالای شرلوکی و مورد علاقشون رو بخرن و هم میتونن با این پول به انجمن کمک کنن!اقای مدیر یا معاونان اگه به من اجازه بدید طی دو هفته این درامد زایی و فروشگاه رو راه میندازم1!فقطیک اجازه!
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
سلام1
ایده خوبی هست و ما خودمون هم بهش فکر کردیم و درحال بررسی هستیم. مدتی صبرکنید تا مدیر دسترسی به نت پیدا کنن بعد راجبش صحبت میکنیم.
ممنون
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، لوک خوش شانس
تولیدی مستر بندیکت و مدیران به جز عارف 21 21 21 21 24 24 24 24
میتونم تمام روز ادامه بدم .........

resim

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Honey ، .Yasaman. ، ^_^ ، لوک خوش شانس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد