سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

موندن در انجمن آری یا نه؟!
Question 
به نام خدا
سلام
خب من هم مثل شما کل انجمن رو زیر و رو کردم و چیزایی دیدم که جالب بودند:
1.تعداد انبوه افراد در سمت کارآگاه
2.نداشتن کارآگاه منتخب
3.رفتن کسانی که خییییلی فعال بودند!

با مورد اول و دوم زیاد کار نداریم ...
ولی سوال اینجاست که چرا کسانی که خیلی فعالن باید برن؟ خیلی عجیبه! البته که همه نباید همیشه باشن و بالاخره هر اومدنی یه رفتنی داره ولی چرا با یه حالت ناراحتی یا دلخوری؟(البته نه همه بعضی ها)

موضوع به شدت حساسی رو انتخاب کردم اگه به محروم شدن دچار شدم حلال کنید21

ولی سوالی بود که جوابی براش پیدا نمیکردم انصافا
پاسخ
 سپاس شده توسط IDA ، شرل ، .Yasaman. ، Raspina ، Bahar8
(2019/06/01، 06:15 PM)M!N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام خدا
سلام
2.نداشتن کارآگاه منتخب

ولی سوال اینجاست که چرا کسانی که خیلی فعالن باید برن؟ خیلی عجیبه! البته که همه نباید همیشه باشن و بالاخره هر اومدنی یه رفتنی داره ولی چرا با یه حالت ناراحتی یا دلخوری؟(البته نه همه بعضی ها)

كاش فقط كارآگاه بود.
حساب كاربري تاييد نشده همخيلي ه
.
.
.
.
.
شايد از انجمن خسته شدن 22
بعضي آدما يچيزايي رو خيلي دوس دارن ولي ب مرور براشون عادي و بعدش تكراري ميشه و بعد حوصلشون از اون چيز سر ميره
مثلا امروز مياد ميگ فلان آهنگ چقد خوبه و صد بار گوشش ميده و فردا مياد ميگ از همون آهنگ متنفرم
جادوگر شهر من مرا جادو کرد
هر کار که کرده ام نه من بل او کرد

پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، M!N
خوب  شاید خسته شدن و حوصله ندارن
شاید واقعا وقت ندارن
و مهم تر اینکه  شاید از بعضی از دوستان رنجیده خاطر  شدن 
شاید هم واقعا انجمن رو فراموش کردن
پ.ن اذیتم نکنید قهر میکنم میرماا 4 4
resim
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط M!N
مورد اول:بعضیا همینجوری ثبت نام میکنن
مورد دوم:من خودم یکبار تمام تلاشم رو کردم بچه ها هم رای دادن ولی مدریت کاری نکرد!به نظرم مستر بندیکت که دیر به دیر فعال میشه فازری که خوبه ولی زیاد انلاین نیست.یک نفر که بههش اعتاد داشته باشن رو مدیر کنن که خیلی هم فعال باشه و با بقیه مدیر ها در ارطبات.
رند که فعال . بزاریمش کنار به من و جوکر هم اعتمادی نیس میمونه ار بی یا همون ریحانه یا (انقدر اسم عوض میکنه) که هم قابل اعتماد و هم فعال.
جمع بندی:کاراگاه منتخب تا حداکثر ممکن بتواند از اختیارات مدیر برخوردار شود.
مورد سوم:چون دل زده میشن.من تایپیک میزنم نظر نداره به کنار بازدید هم نداره!خب من باید باز به کارم ادامه بدم؟معلومه دل زده میشم باید کاربرا حداقل تایپیک نمیزنن یک  دل گرمی به بقیه بدن.
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط M!N ، .Yasaman. ، Raspina
(2019/06/01، 07:11 PM)liosa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/06/01، 06:15 PM)M!N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام خدا
سلام
2.نداشتن کارآگاه منتخب

كاش فقط كارآگاه بود.
حساب كاربري تاييد نشده همخيلي ه
.
.
.
.
.
شايد از انجمن خسته شدن 22
بعضي آدما يچيزايي رو خيلي دوس دارن ولي ب مرور براشون عادي و بعدش تكراري ميشه و بعد حوصلشون از اون چيز سر ميره
مثلا امروز مياد ميگ فلان آهنگ چقد خوبه و صد بار گوشش ميده و فردا مياد ميگ از همون آهنگ متنفرم

اره اونم خیلیه
+اره ولی نه اینقدر یهویی

(2019/06/01، 07:49 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد دوم:من خودم یکبار تمام تلاشم رو کردم بچه ها هم رای دادن ولی مدریت کاری نکرد!به نظرم مستر بندیکت که دیر به دیر فعال میشه فازری که خوبه ولی زیاد انلاین نیست.یک نفر که بههش اعتاد داشته باشن رو مدیر کنن که خیلی هم فعال باشه و با بقیه مدیر ها در ارطبات.
رند که فعال . بزاریمش کنار به من و جوکر هم اعتمادی نیس میمونه ار بی یا همون ریحانه یا (انقدر اسم عوض میکنه) که هم قابل اعتماد و هم فعال.
مورد سوم:چون دل زده میشن.من تایپیک میزنم نظر نداره به کنار بازدید هم نداره!خب من باید باز به کارم ادامه بدم؟معلومه دل زده میشم باید کاربرا حداقل تایپیک نمیزنن یک  دل گرمی به بقیه بدن.

بله درسته
+مورد سوم و آخر خیلی مهمه لطفا همه توجه کنند
پاسخ
(2019/06/01، 07:49 PM)؟؟؟؟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی مورد دوم تون  ما به شما و جوکر و هرکس دیگه ای اعتماد داریم .
برای کاراگاه منتخب بودن  بعضی از  بچه ها توانایی ش رو دارن حالا از لحاظ فعال بودن و وقت کافی داشتن  یا هر چیز دیگه و کسانی هستند و داوطلب برای این موضوع باشند اما ب دلایلی ک میدونیم کسانی ک باید کاراگاه منتخب رو انتخاب میکردن نشده این کارو بکنن

وقتی تاپیک زده میشه حداقل ی بازدید کنید حتی اگرم خوشتون نیومد  نظر بدید مثلا بگید اینجاش خوب نبود یا انتقادتون رو کنید ک حداقل دلسرد تر از چیزی ک هستیم نشیم.
resim
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط Raspina ، M!N
همه ی انجمنا همینطوریه دادا من کره پیکس و خیلی دوس داشتم اونجا خیلی بهم خوش میگذشت ولی خوب زندگیه دیگه مث رود میمونه میشوره میبره مثلا انجمن کیپاپ فنز ک پاک شد هرچندوقت ی بار چنتاشون با هم مزدوج میشدن در این حد ولی خوب فیلتر شد
  2 !Holy Fucking Shite
پاسخ
 سپاس شده توسط M!N
گذشته از کنکور و دانشجو شدن بچه ها وقتی تازه وارده انجمن میشی مطالبش همه دسته اول و عالین مثله دستخط شناسی و تاپیک استنتاج و خلاقیتای دیگه ی بچه مخصوصن کسایی که وقتی تازه انجمن باز شده بود تاپیک میزدن ؛ اما بعد از یه مدت که از یه حدی بیشتر انجمن بگردی و فعالیتت زیاد شه اولن مواجه میشی با تاپیکای اسپمه خیلی زیاد ثانیه خیلی از تاپیکا رو انقدر به شکل های مختلف زدن که کلیشه ای شده مثلن یه تاپیک کاملن جامع راجبه دستخط شناسی زده شده حالا بقیه دوستان با کپی و پست هرچیزه دیگه 10 تا تاپیکه دیگه زدن که این داستان به خیلی از تاپیکا بر میگرده و طبعن حوصله سربر میشه و عملن انجمنه که حوصله سربر میشه
چیزه دیگه ای هم که هست قبلن وقتی وارده انجمن میشدی داستانه مخ بودن و کل کل های شرلوک بازی ( بدونه دعوا) خیلی جدی بود الان اون مودش انگار کاملن از دست رفته
ولی طبقه تجربه انجمن یه خاصیتی داره که هرجایی بری نهایتن برمیگردی همینجا ؛ میشه به برگشتنه بچه ها امیدوار بود

ولی من خودم افسانه هایی شنیدم از بچه هایی که اینجا کشته شدن  109 بعضی وقتا که اینجا تنهام میتونم صداشونو بشنوم ؛بعضیاشون دوستانمون بودند 42
طبقه افسانه ها اگه وارده تاپیکای استنتاج بشی (حکم خونه ی متروکه رو دارن ) سایه هاشونو میبینی و حتی صداهاشونم میشنوی که کمک میخوان
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، M!N ، Raspina ، arefe.shoon ، Smω*_*
ببینید حالا که مطرح شد منم میگم. ناراحت میشید، از من متنفر میشید یا هر چیز دیگه ای هم اشکالی نداره حق دارید

خودم رو مثال میزنم(چون تاپیکام کمترین تعداد سپاس و پاسخ رو داره واقعیتم هست میتونید ببینید)
من برای تمام تاپیک هام کلی فکر میکنم، بعضی وقتها حتی کل روز رو هم به فکرشم.(که البته هممون اینطوریم فقط من نیستم ها) بعد تاپیک رو میزنم، چندین نفر میبینند ولی نه سپاس میزنن و نه پاسخ میدن و نه هیچی!
ولی چرا؟؟؟ چه افتخاری داره که تعداد سپاس هایی که دادید از اونایی که گرفتید کمتر باشه؟؟؟ خودم رو میگم من اولش اینطور فکر میکردم ولی بعدش گفتم که چی؟ خیلی کار بزرگی کردم؟؟؟
این سپاس فقط سپاس نیست به نوعی یه تشکره، یه امید! یعنی اینکه ما میدونیم که تو هستی و داری تلاش میکنی و حداقل برامون مهمی... از طرفی یه نوع تعامل هم هست اینارو که شما بهتر از من میدونید
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Raspina
(2019/06/01، 10:25 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گذشته از کنکور و دانشجو شدن بچه ها وقتی تازه وارده انجمن میشی مطالبش همه دسته اول و عالین مثله دستخط شناسی و تاپیک استنتاج و خلاقیتای دیگه ی بچه مخصوصن کسایی که وقتی تازه انجمن باز شده بود تاپیک میزدن ؛ اما بعد از یه مدت که از یه حدی بیشتر انجمن بگردی و فعالیتت زیاد شه اولن مواجه میشی با تاپیکای اسپمه خیلی زیاد ثانیه خیلی از تاپیکا رو انقدر به شکل های مختلف زدن که کلیشه ای شده مثلن یه تاپیک کاملن جامع راجبه دستخط شناسی زده شده حالا بقیه دوستان با کپی و پست هرچیزه دیگه 10 تا تاپیکه دیگه زدن که این داستان به خیلی از تاپیکا بر میگرده و طبعن حوصله سربر میشه و عملن انجمنه که حوصله سربر میشه
چیزه دیگه ای هم که هست قبلن وقتی وارده انجمن میشدی داستانه مخ بودن و کل کل های شرلوک بازی ( بدونه دعوا) خیلی جدی بود الان اون مودش انگار کاملن از دست رفته
ولی طبقه تجربه انجمن یه خاصیتی داره که هرجایی بری نهایتن برمیگردی همینجا ؛ میشه به برگشتنه بچه ها امیدوار بود

ولی من خودم افسانه هایی شنیدم از بچه هایی که اینجا کشته شدن  109 بعضی وقتا که اینجا تنهام میتونم صداشونو بشنوم ؛بعضیاشون دوستانمون بودند 42
طبقه افسانه ها اگه وارده تاپیکای استنتاج بشی (حکم خونه ی متروکه رو دارن ) سایه هاشونو میبینی و حتی صداهاشونم میشنوی که کمک میخوان

تازه بعضیام ابی هستن ولی هیچ تاپیکی ندارن...این ترسناک تره 30 30
خیلی خب ...بالاخره وقتشه
سه سال رو تو این انجمن بود لحظه های خیلی خوبی داشتم دوستای خوبی پیدا کردم ولی بالاخره باید برم
نمیدونم روزی دوباره برگردم یا نه
خداحافظ همگی✨
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، .Yasaman. ، M!N ، Smω*_*

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد