سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

چرا بادکنک دیگری را بترکانیم؟
ک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنکهای یکدیگر را بترکانید. هرکس بعد از یکدقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است. مسابقه شروع و بعداز یک دقیقه من و چهار نفر دیگه با بادکنک سالم برنده شدیم. سپس استاد رو به دانشجویان کرد و گفت: من همین مسابقه را در کلاس دیگری برپا کردم و همه کلاس برنده شدند زیرا هیچکس بادکنک دیگری را نترکاند چراکه قرار بود بعداز یک دقیقه هرکس بادکنکش سالم ماند برنده باشد که اینچنین هم شد. ما انسانها دراین جامعه رقیب یکدیگر نیستیم و قرار نیست ما برنده باشیم و دیگران بازنده. قرار نیست خوشبختی خود را با تخریب دیگران تضمین کنیم. می توانیم باهم بخوریم.باهم رانندگی کنیم. باهم شاد باشیم. باهم…باهم…
پس چرا بادکنک دیگری را بترکانیم؟

حال چ پندی از این ماجرا میگیریم؟؟؟؟

حالا بیاین پند بگیریم به هم لایک و اعتبار بدیم پروفامون خوشگل شه و دسترسی هامون بیشتر 4

الان دلم میخواد تاپیکمو ببندن 22  تازه اخطارم بگیرم 22
  2 !Holy Fucking Shite
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، arefe.shoon ، گراویتون ، .Yasaman. ، ArshA ، Marshal
نتیجه میگیریم اگه بادکنکه هم دیگه رو نترکونیم ... بقیه بادکنکمونو میترکونن ؟ 39
نتیجه میگیریم استاد خر است  29
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Dr.HR ، گراویتون ، شرل
ای شاگرد کج فهم 4 وای بر من که چنین مریدانی دارم 4
  2 !Holy Fucking Shite
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
خب نتیجه ای نمیتونیم بگیریم چون خودمون هم جزو اون دانشجوها بودیم2221

Here we are don’t turn away , now
We are the Warriors that built this town
پاسخ
(2019/05/16، 10:43 AM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه میگیریم اگه بادکنکه هم دیگه رو نترکونیم ... بقیه بادکنکمونو میترکونن ؟ 39
نتیجه میگیریم استاد خر است  29

احسنت 29

دیدین گفتم 
نترکونی می ترکوننت
عشق باید نعشه ت کنه 8 21
resim
پاسخ
یه نفرم مال خودشو میترکونه تا بعدش با خیال راحت به بقیه بفهمونه لازم نیست به هم دیگه حمله کنین
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، ArshA ، Dr.HR ، شرل ، Marshal
(2019/05/16، 02:25 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نفرم مال خودشو میترکونه تا بعدش با خیال راحت به بقیه بفهمونه لازم نیست به هم دیگه حمله کنین

فک کنم منم بادکنکه خودمو میترکونم ولی نه برای فهموندن چیزی چون ... چیزه کسی بهم نگفته بادکنکه خودمو نباید بترکونم لعنتی(با لحنه جویی)
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
(2019/05/16، 02:25 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این البته یه روش برای اینه که موجبات شادی و خنده دیگران رو فراهم کنی21

(2019/05/16، 02:29 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پند میگیریم: همون موقعی که تصمیم میگیری انرژی گرانبها را صرف ترکوندن بادکنک اینهمه ادم بکنی، قبل از اینکه بادکنکت بترکه، باختی. چه کاریه؟ هزینه ای که صرف ترکوندن همه ی بادکنک ها میکنی، بیشتر از جایزه ایه که میخوای دریافت کنی، یه گوشه وایسا، هر کی خواست بهت حمله کنه بزن بترکونش.اگه هم باز انهایی که حمله میکنن بهت زیادند و مجبوری به اندازه ی وقتی که حمله میکنی، انرژی صرف کنی، قبل همه خودت بادکنکت را بترکون و خودت را از بند بادکنک ازاد کن. اونها هم حرص میخورن.استاد. استاد . خوب بود؟
*غی قابل تحملترین دانشجوی کلاس*

با این حجم و از دگربینی و علم چه کنم؟ تا اطلاع ثانوی تنفس...

پاسخ
(2019/05/16، 02:37 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورت را نفهمیدم.دگر بینی یعّنی چَه؟(با لحن شیر فرهاد).الان  خیلی ریز بادکنکم را ترکوندی؟ 22

یعنی از یه زاویه دیگه بهش نگاه کردی و این خیلی خوبه چیزی که من توش کاملا بی استعدادم.توی اون لحظه کلمه دیگه ای به ذهنم نرسید از اثرات روزه ست
+نه چرا اینطور فکر کردی20

پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون
باهوش ترین ادم کسیه که باده بادکنکشو خالی میکنه بعد که بازی تموم شد دوباره بادش میکنه ریسکه باختنش 0 میشه
یا اصلن میتونه یک بادکنکه یدکی تو کیفش بذاره
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon ، گراویتون ، Dr.HR ، شرل ، Marshal

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد