سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] Avengers Endgame SPOILERS (خطر لوث شدن فیلم)
(2019/05/13، 10:14 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تانوس چرا مرد 20
#تفاوت :+))

مگه دیدی اند گیم رو؟؟؟؟
resim
پاسخ
اره و نفهمیدم چرا اینقدر از کاپیتان شاکی بودی ..انجایی که پتکو برداشت خیای خفن بود
احتمالن همتون عاشق تونی بودین چون مرد اینقدر عزا دارین 
من بخاطر بازگشت اسپایدی و گارد او گلکسی بیشتر خوشحال شدم تا از مرگ تونی و ناتاشا ناراحت 

درکل اینفینتینی وار رو بیتشر دوس داشتم ...انتظارمو برده بود بالا 
اند گیمم خوب بود اشک داشت صحنه برگ ریزون داشت ول اخرش نه
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
کپ از خود ثور بهتر از پتکه استفاده میکرد 12
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
(2019/05/14، 11:21 AM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره و نفهمیدم چرا اینقدر از کاپیتان شاکی بودی ..انجایی که پتکو برداشت خیای خفن بود
من بخاطر بازگشت اسپایدی و گارد او گلکسی بیشتر خوشحال شدم تا از مرگ تونی و ناتاشا ناراحت 

چطور ممکنه همجور فیلم و سریالی رو دیده باشی ولی پریسون بریک رو ندیدی؟
resim
پاسخ
(2019/05/14، 04:05 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/05/14، 11:21 AM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور ممکنه همجور فیلم و سریالی رو دیده باشی ولی پریسون بریک رو ندیدی؟

نمیدونم خوب هیچ وقت چیی ازش نشنیدم که جذبم کنه  جز چیزای تکراری
resim
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ

من کلا از کاپیتان آمریکا خوشم نمیاد اوکی! 
از چه چیزایی خوشحال شدی!22 عجب

در کل فیلم عجیبی بود و از اینیفتی وار بهتر... یه جوری انگار بهم بچسبونی دوتاشون رو کامل کننده هم هستن
resim
پاسخ
(2019/05/14، 12:22 PM)Honey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کپ از خود ثور بهتر از پتکه استفاده میکرد 12

ولی با وجود اینکه کاراکترای فان قبلی نبودن تو این قسمت 
بازم با چاق شدن ثور و بات کاپیتان خوب طنز ساختن :-)))
resim
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط Marshal
(2019/05/11، 01:01 PM)Baudelaires نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/05/10، 12:34 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همونطور که دیدیم کاپیتان با خودش تو گذشته می جنگه و خودش رو میکشه 

نه خودشو که نکشت، با اون بیلبیلک لوکی 21 حافظه ی خود گذشته شو پاک کرد. همه حافظشو نه، همون خاطره ی جنگیدن با خودشو. اوا12.....اگر خودشو نکشته پس هیچی.. حله... 

(2019/05/10، 12:34 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاپیتان باید 70 سال تو یخ میموند و بعد احیا میشد تا به اونجرز بپیونده و کلا آینده اینطوری شکل بگیره...از اونجایی که تو صحنه ای که کاپیتان ومگی رو باهم نشون میده هر دو جوونن و طبق صحنه اخر فیلم تا وقتی کاپیتان پیر بشه با هم زندگی میکنن... پس یعنی انگار تو گذشته کاپیتان دیگه اون بلاها سرش نمیاد.  

نه ببین تایم لاین کپ مشکلی نداره الان. گذشته ش هنوز تو یخه، آینده ش داره با پگی زندگی میکنه. اگر میرفت تو گذشته خودشو از یخ خارج میکرد اون میشد تغییر گذشته. درسته! دو تا گیر اصلی ای که به فیلم دادم سر حواسپرتی و بی دقتی خودم بود :/ ....پس یعنی تو همون بازه زمانی ای که تو یخ گیر کرده  گذشته اس از آینده میره و با پگی زندگی میکنه.. 
با این حال خیلی سوالا بجا گذاشتن توی این فیلم. مثلا کپ اگر بره تو گذشته زندگی کنه ک خب همه میشناسنش، کپتن امریکاعه ها! ولی بعضیا میگن پگی میرفته تو شیلد کار میکرده و استیو میمونده خونه از بچه ها مراقبت میکرده. نمیدونم دیگه. شایدم مثلا وقتایی که نیاز بود بره بیرون تغییر قیافه میداده 0__0 ولی بچه دار که نمیشه بشن دیگه!  اینطوری مثلا بعد از 70 سال که کاپیتان رو از تو یخ ها خارج میکنن و احیا میشه.. تو ملاقاتش با پگی متوجه میشه خودش در آینده  برمیگرده به گذشته و با پگی بچه دار هم میشن... بچه اش باز هم تغییر در گذشته محسوب می شه..ولی اگر بچه ای در کار نباشه و برگشت کپ بین خودش و پگی یه راز باقی بمونه وهیشکی نفهمه قابل توجیه و مشکلی نداره.. 
درباره مرگ نبیولا هم واقعا نظری ندارم. نمیشه توجیحش کرد مگر اینکه نظریه دنیاهای موازی رو بخواد پیش بکشه مارول. خلاصه ک منتظرم تو فیلمای آینده جواب بدن.
لوکی هم ممکنه زنده مونده باشه چون سریالشو دارن میسازن. خیلیا میگن ممکنه با اینکه لوکی فرار کرد، بازم اخرش برسه ب همون صحنه ش با ثنوس و دوباره کشته بشه. ولی من شک دارم. چون حتما یه دلیلی داشته ک صحنه ی فرار لوکیو گذاشتن توی فیلم. در حالت عادی اصلا نیازی ب اون صحنه نداشتیم، همین الانم اگر حذفش کنی هیچ مشکلی توی فیلمنامه پیش نمیاد. خلاصه ک بنظر من میتونیم امیدوار باشیم. آره منم فکر میکنم دلیلی داشته...من امیدوارم تو نگهبانان کهکشان سه که ثور هم همراهشونه سروکله لوکی پیدا شه12
resim
........Thank you for being my light in the darkness
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
حاجی تانوسن 21
این کلیپ رو ببینید 
لاعناتی ددپول تو اونجرز نفوذ کرده ؟21  24 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با فیلتر شکن
resim
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگ از مرگ ناتاشا خیلی ناراحتین 12
resim
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد