سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

[مهم] Avengers Endgame SPOILERS (خطر لوث شدن فیلم)
Exclamation 
قبل از ادامه دادن حتما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو بخونید.

خطر اسپویل Avengers Endgame. اگر این فیلم رو ندیدید از تاپیک خارج بشید.

خب ملت. اینجا میتونین راحت درباره انتقام جویان: پایان بازی ( 21 ) صحبت کنین. 
Go On

Who I am is where I stand. Where I stand is where I fall
Download this: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Warrior ، Bahar8 ، کارآگاه مرده ، شرل
راحت باشیم دیگه؟!
خب خدا از کارگردان و نویسنده ها نگذره که اینکار رو با ماکردند20
بمیره اون کاپیتان آمریکا که هیچ کاری بلد نیست 14
ثور و بقیه شون هم با اون همه ادعا هیچ کاری نکردند
بیچاره تونی... بیچاره تونی20
ولی انصافا جسورانه ترین و شجاعانه ترین فیلم مارول بود به نظرم... خیلی جسورانه

اها و درضمن
I love you 3000 20
پاسخ
(2019/05/09، 08:40 PM)Warrior نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی انصافا جسورانه ترین و شجاعانه ترین فیلم مارول بود به نظرم... خیلی جسورانه

اها و درضمن
I love you 3000 20

منم خیلی راضی بودم با اینکه کلی ناراحت شدم 20
Download this: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
تونی.....20 ....
از گریه کردن وعزاداری هام و تعریف هام میگذرم..... 
من به شدت با فیلمنامه مشکل دارم!  یکی بیاد منو کمک کنه و توجیهم کنه...
همونطور که دیدیم کاپیتان با خودش تو گذشته می جنگه و خودش رو میکشه(وقتی خودت رو تو گذشته میکشی دیگه آینده ای واسه تو شکل نمیگیره در نتیجه کاپیتان آینده هم باید همونموقع می مرد!)... نبولا هم اون نسخه ای از خودش رو که از گذشته میاد میکشه...
وقتی تونی میخواد کیف رو بدزده تا سنگ فضا رو برداره  سنگ از توی کیف میفته و جلوی پای لوکی متوقف میشه.. لوکی هم اونو برمیداره... تلپورت میکنه ومیره.وقتی ناتاشا(20 مرگش خیلی حماسی وتاثیرگذار بود)  قربانی میشه تا سنگ روح رو بدست بیارن... در نتیجه تو گذشته تانوس دیگه گامورا رو نمیکشه تا سنگ رو بدست بیاره....  
این همه ایجاد تغییر تو زمان؟0_0 
و کاپیتان..... وقتی برمیگرده به گذشته تا سنگا رو بزاره سرجاشون.... میمونه تا با پگی عمرش رو بگذرونه... سوال اینجاست... دقیقا به چه زمانی برگشت؟ کاپیتان باید 70 سال تو یخ میموند و بعد احیا میشد تا به اونجرز بپیونده و کلا آینده اینطوری شکل بگیره...از اونجایی که تو صحنه ای که کاپیتان ومگی رو باهم نشون میده هر دو جوونن و طبق صحنه اخر فیلم تا وقتی کاپیتان پیر بشه با هم زندگی میکنن... پس یعنی انگار تو گذشته کاپیتان دیگه اون بلاها سرش نمیاد...این یعنی تغییر آینده...نه به شکل جزئی هم... یه تغییر واقعا بزرگ..
چطوری این همه تغییر تو گذشته به وجود اوردن و اینده همونطور ثابت موند؟ این غیرممکنه...

و اینکه... من لوکی رو خیلی دوست دارم2 ...بنظرتون میشه به زنده بودنش امیدوار بود؟ چون لوکی تلپورت میکنه و میره.. این یعنی تو یه تایم لاین دیگه زنده است؟

اممم...ولی در کل..
از لحاظ احساسی خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم... من هیچوقت یه مارول فن حقیقی نبودم... اینطور نبود که همیشه وجدی دنبالش کنم... اما  سکانس مرگ ناتاشا... آخرین تصویری که از کاپیتان واسمون موند.... و مرگ تونی...باعث شدن  انواعی از احساسات مختلفو تجربه کنم... تصور اینکه تونی استارکی دیگه نباشه....عجیبه...و غمگین..
resim
........Thank you for being my light in the darkness
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
(2019/05/10، 12:34 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همونطور که دیدیم کاپیتان با خودش تو گذشته می جنگه و خودش رو میکشه 

نه خودشو که نکشت، با اون بیلبیلک لوکی 21 حافظه ی خود گذشته شو پاک کرد. همه حافظشو نه، همون خاطره ی جنگیدن با خودشو.

(2019/05/10، 12:34 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاپیتان باید 70 سال تو یخ میموند و بعد احیا میشد تا به اونجرز بپیونده و کلا آینده اینطوری شکل بگیره...از اونجایی که تو صحنه ای که کاپیتان ومگی رو باهم نشون میده هر دو جوونن و طبق صحنه اخر فیلم تا وقتی کاپیتان پیر بشه با هم زندگی میکنن... پس یعنی انگار تو گذشته کاپیتان دیگه اون بلاها سرش نمیاد. 

نه ببین تایم لاین کپ مشکلی نداره الان. گذشته ش هنوز تو یخه، آینده ش داره با پگی زندگی میکنه. اگر میرفت تو گذشته خودشو از یخ خارج میکرد اون میشد تغییر گذشته.
با این حال خیلی سوالا بجا گذاشتن توی این فیلم. مثلا کپ اگر بره تو گذشته زندگی کنه ک خب همه میشناسنش، کپتن امریکاعه ها! ولی بعضیا میگن پگی میرفته تو شیلد کار میکرده و استیو میمونده خونه از بچه ها مراقبت میکرده. نمیدونم دیگه.
درباره مرگ نبیولا هم واقعا نظری ندارم. نمیشه توجیحش کرد مگر اینکه نظریه دنیاهای موازی رو بخواد پیش بکشه مارول. خلاصه ک منتظرم تو فیلمای آینده جواب بدن.
لوکی هم ممکنه زنده مونده باشه چون سریالشو دارن میسازن. خیلیا میگن ممکنه با اینکه لوکی فرار کرد، بازم اخرش برسه ب همون صحنه ش با ثنوس و دوباره کشته بشه. ولی من شک دارم. چون حتما یه دلیلی داشته ک صحنه ی فرار لوکیو گذاشتن توی فیلم. در حالت عادی اصلا نیازی ب اون صحنه نداشتیم، همین الانم اگر حذفش کنی هیچ مشکلی توی فیلمنامه پیش نمیاد. خلاصه ک بنظر من میتونیم امیدوار باشیم.
پاسخ
ی سوال بی ربط21
من اصلا ن فیلمو دیدم نه اگاهی دارم کلا...فقط ی داکتر استرنج رو دیدم...
داکتر استرنج میمیره یا زنده اس؟؟؟
Gotta be the QUEEN
پاسخ
(2019/05/11، 05:31 PM)Marshal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داکتر استرنج میمیره یا زنده اس؟؟؟

زنده س
پاسخ
عههه وایی یا خدا   13
resim
کریس ایوانز یک عکس از گریم کاپیتان امریکا در پشت صحنه‌ی’Avengers:Endgame’منتشر کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
تانوس چرا مرد 20
#تفاوت :+))
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
(2019/05/13، 09:58 PM)Bahar8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عههه وایی یا خدا   13
resim
کریس ایوانز یک عکس از گریم کاپیتان امریکا در پشت صحنه‌ی’Avengers:Endgame’منتشر کرد

از نظر من بهترین اتفاقی ک واس کپ میتونس بیوفته همین بود همیشه دلم براش کباب بود وقتی به عکس پگی با غصه نگاه میکرد20 
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد