سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تحول انجمن
خب دوستان بیاید توی این تاپیک به چند مورد از مسائل داخلی انجمن بپدازیم حرف بزنیم و نظر بدیم.

1.به نظرتون بهترین عملکرد رو در این سالها کدوم کاربر داشته؟(البته خیلی ربطی نداره ولی همینطوری)

2. چند وقتی هست که انجمن از بعضی مسایل به کلی دور افتاده مثل تاپیک استناج نه اینکه مسئولش کم کاری کرده باشه بلکه با استقبال کم کاربرا مواجه شد. انجمن معماها تار عنکبوت بسته و به چیزهایی که می توان گفت ربطی به انجمن نداره زیاد پرداخته می شود.(البته خودم هم مطالب بی ارتباط زیاد نوشتم) راهکاری به نظزتون می رسه؟ آیا بهتر نیست سعی کنیم مطالب مفید بیشتری منتشر کنیم.

3.برای افزایش کاربرای انجمن و افزایش رتبه جهانی چه پیشنهاداتی یا انتقادی دارید.

هرکس مسئله دیگری به نظرش میرسه مطرح کنه.
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Bahar8 ، .Yasaman. ، liosa ، Am.A
خوب البته اینکه دیگه شرلوکو نمیسازن بی تاثیر نیست و تو این مدت خیلی از کاربرای خوب گذاشتن رفتن

بنظره من چن نفر پایه باشن و یه مدت تو همین تاپیکای معما و استنتاج فعالیت کنن و گرمش کنن میتونه بعضی از بچه ها رو برگردونه انجمنو از این دوره ی افول خارج کنه 

گذشته از اون بیشتر تاپیکای استنتاجی که الان میذاریم دیگه تکرارین یعنی مثلن یکبار یکی توی یک تاپیک کاملن راجبه دستحط توضیح داده بعد از اون کلی تاپیک دوباره راجبه همین موضوع زدن خوب اینجوری هم موضوعش کلیشه ای میشه هم حوصله ی ادم سر میره باید راجب استنتاج و تاکتیک و اینجور چیزا سوژه های جدید پیدا کنیم 

استفاده از سایتای خارجی و ترجمه هم خیلی میتونه موثر باشه البته بیشتره بچه ها الان کنکورین وقت ندارن ولی برای بعد از کنکور بنظرم راهه حله قابله تحملیه

+Rend . Golden heart . ؟؟؟؟؟ . و قطعن لوک خوش شانس
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Bahar8 ، liosa ، morty ، شرل
خب اول از همه چندتا چیز رو باید قبول کنیم
اول اینکه انجمن ما یه انجمن اکتیو و پویا نیست. انجمنی مثل انجمن کنکور که حدود 100 یا 200 هزار کاربر داره چون موضوع کنکور موضوعیه که تمومی نداره
دوم اینکه یباید قبول کنیم که انجمن ما یه انجمن تخصصیه، مثل انجمن های نقد فیلم و سریال پس نباید انتظار آمار بالا رو داشته باشیم
سوم اینکه با ساخته شدن فصل پنج، حالا نه بلافاصله و خب به مرور آمار انجمن میره بالا
چهارم اینکه خیلی ها اصلا نمیدونند که این انجمن وجود داره! یعنی به ادمین یکی از بزرگ ترین کانال های شرلوک توی تلگرام هم بگی نمیدونه22
اما خب با همه ی این احوال باز هم امید به رشد انجمن داریم إن شاء الله
پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، .Yasaman.
من تا نظر دارم!
-برنامه اقای کاراگاه:بابا من هنوزم دارم درستش میکنم ولی نه کسی برای گویندگی میاد ونه برای مقاله نویسی ! تکی که نمیشه در طمن هم در انجمن فعالیت بیشتر میشه و هم در بیرون از انجمن شناخته تر میشیم!
2-کانال تلگرامی:خب دوستان ما گروه داریم ولی هر کس بیاد فراریش میدید!در ظمن کانال مزیتی که داره هم قابل کنترل تر هست و هم میتونه ممبر به غیر از انجمنی جمع کنه و تو کانال هم میشه یک عالمه مسابقه برگزار کرد!من ماه پیش زدم ولی ناظم ها قبول نکردن !اخه چه وضعش!
در ظمن تا دلتون بخواد از این تایپیک ها زده شد ولی تاثیر نداشته مگر اینکه ه کی زیر این  پست نظر داده کمک کنه!
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
بیاین بنی رو  راضی کنیم  انجمنو تغییر کاربری بده 25
دیگه شرلوک تا چند سال نیست همه چیشم بررسی کردیم 12
بزنیم تو کار بساز بفروش25
resim
 اصاً بد مطلق وجود نداره میدونی
ی سری چیزا از نظر من بده، که از نظرِ تو بد نیس
ی سری چیزام از نظرِ تو بده، که از نظرِ من بد نیس
فقط کافیه که ما بتونیم با بدیای همدیگه بسازیم
بخاطر خوبیامون
 Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، کارآگاه مرده
اها راستی یه چیزی... تغییر شکل انجمن هم به نظرم میتونه مفید باشه، انجمن ویژگی های جذاب بصری زیاد داره ها ولی میشه تغییرشون داد
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، morty

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد