سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

انسانیت یا پول
اگه بهتون بگن که بین انسانیت و پول کدوم رو انتخاب میکنی / کدومو انتخاب میکنی
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
اااااامممممم
بزا فك كنم
اگ آدم انسانيت داشته باشه تو آخرت ب كارش مياد و نسيه اس
اگ بره طرف پول بهتره چون نقده و وختي پول باشه همه چي هس حتي ممكنه ي آدم پولدار انسانيتم داشته باشه
ب خاطر اينك فك نميكنم ذره اي انسانيت داشته باشم و تلاشم بكنم موفق نميشم با كمال احترام پول رو مي انتخابم
پ ن اينم اضافه ميكنم ك خيلي جاه طلب و خود خاهم
She is a vampire
Be careful and stand back
پاسخ
امم به نظرت احرتام میارم. اما تا حالا فکر کردی چرای دنیا اینجوری شده؟ انسانیت همونطور که از اسمش پیداست فقط مختص انسانهاست ولا غیر اما اینکه که الان حدود 85 درصد مردم دنیا جاه طلب و پول دوستن یه وجه این مسئله هست و دیگر اینکه بیشتر این افراد انسانیتشونو با پول عوض کردن. به نظر من اگه تو ایرانم یکم به انسانیت توجه میشد اوضاعمون الان این نبود که سیب زمینی با قیمت سکه برابری کنه. در اینجا باید اضافه کنم که در ایران از این مغازه به ان مغازه فرج هست و این رابطه حالت کلی میباشد یعنی استثنا نداره 22 22 . من ترجیح میدم انسان تا پولدار چون تنها چیزیه که یه انسان رو از ابلیس ادم روی متمایز میکنه.
پ.ن: منظورم لیوسا نیس 1
watch out this wold is gonna be crazy  4 22 22
پاسخ
انسانیت چون مربوط ب بعد معنوی همیشه پایدار میمونه حتی بعد از مرگ . بعداز مرگ میگن طرف انسان بود و خدا بیامرزتش  و ما با انسانیت از دنیا میریم؛ اما چون پول دنیوی وهمیشه پایدار نیست و ما نمیتونیم در زمان مرگ با خودمون پول ببریم پس بهتره ی انسانی باشیم ک  قسمتی از  پولمون رو در اختیار نیازمندان گذاشته باشیم و از این راه ی کمی از خودمون انسانیت ب جا بزاریم در این صورت هم پول رو داشتیم و هم انسانیت
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
 سپاس شده توسط Meshkat
حالا اگه بگن بین انسانیت یا دانش کدومو انتخاب میکنین؟
خاک تو سره علم کنن به هرچیزی میبازه -_-
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، چیکاتیلو ، Bahar8 ، Arrival ، Meshkat
اقا یون خانوما چرت نبافین
مثال بزنم بعد خوتون قضاوت کنین
اگه زبونم لال ننه باباتون رو تخت بیمارستان بود یا  زیدتو عشقتون رو خت بیمارستان باشه کدوم به کارتوکارتون می اد
بانک داره میمخواد خونتونو مصادرع کنه 
یا با دوست دخترتون یا مُجاز ترش با نامزدتون رفتین بیرون 
یا انشاالله پدرشدین خانواده دار شدین پول نداشته باشی نیاز های کوچیک خانواده رو نتونی براورده کنی بچت شب گرسنه سر پایین بزارع 
بین اینایی که من گفتم کدوم حواله انسانیت قبول می کنه
عشق یه قماره خطرناکه

باس بدونی واسه کی 

همه ی ورقاتو رومیکنی

پاسخ
(2019/04/21، 06:04 PM)چیکاتیلو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه زبونم لال ننه باباتون رو تخت بیمارستان بود یا  زیدتو عشقتون رو خت بیمارستان باشه کدوم به کارتوکارتون می اد
یا انشاالله پدرشدین خانواده دار شدین پول نداشته باشی نیاز های کوچیک خانواده رو نتونی براورده کنی بچت شب گرسنه سر پایین بزارع 

اولا مثال هاتون خیلی جالب نبود 
دوما تو مثال های شما جوری نبود ک نیاز ب انسانیت باشه ولی این از ارزش انسانیت چیزی کم نمیکنه
مثال شمام درمورد خانواده و پول تا حدودی درست بود پدر یا مردی هم ک مشکل تامین هزینه خانواده داره هم میتونه از راه انسانی درامد داشته باشه
پاسخ
مثال موقعیت: 
مثلا انسانیت میگه : اگر بیش از حد نیازت داری به کسی که نداره کمک کن. چون همه از یک نوع"انسان" هستید و همه لیاقت دارید از حقوق یک انسان بهره مند بشید ولی بعضی شرایط باعث میشه کسی که استحقاق چیزی را داره در عین تلاش برای اون چیز بهش نرسه. ولی تو اگر به حق برابرت با بقیه معتقدی (منظور حقوق مشترک انسانهاست حداقل حقی که هر انسانی داره...مثل شرافت خوراک پوشاک مسکن زندگی راحت و...)، باید به اون عمل کنی و در عمل اعتقادت را ثابت کنی....

علاقه به پول میگه: چرا باید به اونها کمک کنم؟ 1- چرا از بین این همه ادم من ؟ چه معیاری تعریف میکنه که چه کسی باید به فقرا کمک کنه؟ مثلا اگر من با رفیقام دارم تو خیابون میرم، یه ادم نابینا نیاز به کمک داره، چی تعیین میکنه کدوممون باید بهش کمک کنیم؟ 
       2- چرا باید از حق خودم که در ازای زحمتم به دست اوردم به خاطر کسی بگذرم در حالیکه هیچ سودی به من نمیرسونه؟
       3- چطور بین این همه ادم نیازمند یک نفر را انتخاب کنم و به یه نفر ارجحیت بدم؟( چون تو با انتخاب یکی از فقرا برای کمک، این را انتخاب کردی که به بقیه کمک نکنی، چون توانایی کمک کردن تو محدوده)
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman. ، Meshkat ، Dr.HR
(2019/04/22، 04:52 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/04/21، 06:04 PM)چیکاتیلو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوما تو مثال های شما جوری نبود ک نیاز ب انسانیت باشه ولی این از ارزش انسانیت چیزی کم نمیکنه
مثال شمام درمورد خانواده و پول تا حدودی درست بود پدر یا مردی هم ک مشکل تامین هزینه خانواده داره هم میتونه از راه انسانی درامد داشته باشه

الان راه انسانی پول دراوردن بگومام یاد بگیریم 
تو ام جای شعار داد اهنگ اختلاف هیچکس گوش بده بعد حرف از انسانیت بزن
انسانیت وختی مرد که فردین مرد بهروز وثوقی ایرج قادری ناصر ملک مطیع بهمن مفید دیگه دیده نشدن 
اینا رو می شناسی
عشق یه قماره خطرناکه

باس بدونی واسه کی 

همه ی ورقاتو رومیکنی

پاسخ
(2019/04/22، 11:46 PM)چیکاتیلو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/04/22، 04:52 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان راه انسانی پول دراوردن بگومام یاد بگیریم 
تو ام جای شعار داد اهنگ اختلاف هیچکس گوش بده بعد حرف از انسانیت بزن
انسانیت وختی مرد که فردین مرد بهروز وثوقی ایرج قادری ناصر ملک مطیع بهمن مفید دیگه دیده نشدن 
اینا رو می شناسی

شعار ندادم ...
انسانیت ب نظرمن هنوز هم هست هنوز هم زنده س هنوز هم انسان هست
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد